Nájdi samú seba a uži si svoje telo!
4. 3. 2019 | Redakcia

Nájdi samú seba a uži si svoje telo!

Zima sa pomaly končí a s ňou aj dlhé obdobie, kedy sme naše telá programovo zahaľovali a doslova umŕtvovali. Všimli ste, že čím viac vrstiev na sebe máte, tým menej vaša pokožka vníma? Áno, má to silný vplyv aj na našu sexualitu. Preto doslova vďaka  za príchod jari, dlhšie dni a viac tepla! Máte opäť šancu objaviť samú seba, a vďaka tomu si znovu užívať dobrý sex. Čo poviete, to znie ako riadna jarná výzva!

Nie, nechceme robiť zo sexu spotrebný tovar či povinné cvičenie, ktorého jediným a primárnym cieľom je (bombastický) orgazmus. Práve naopak. Radi by sme vám ukázali, že s príchodom prvého jarného mesiaca môžete objavovať samú seba a začať preciťovať znovuzrodenie svojho tela.

annie-spratt-210644-unsplash_1551648891.jpg

Zhoďte šaty!

Áno, na tak dlho ako sa len dá! Nechajte svoju pokožku voľne dýchať aspoň 20-30 minút denne bez akýchkoľvek zábran. Tento čas môžete predĺžiť chodením bez ponožiek. Áno, vieme, že na prvé kroky v jarnej tráve je ešte zrejme priskoro, ale dokonca aj prechádzka po snehu bez topánok je veľmi príjemným a zmyselným dobrodružstvom. Spravte to a netrápte sa, či to znie bláznivo. Poskytnite svojmu telu nové stimuly, uvidíte, že sa vaša pleť rozžiari, nehovoriac už o vašej tvári!

Poskytnite každý deň vášmu telu stimuly, samozrejme, v súlade s vašimi pocitmi a potrebami. Je jasné, že v menštruačnej či predmenštruačnej fáze budete vyhľadávať teplo a jemné podnety, naopak v predovulačnej fáze vám ulahodí úplne iný typ stimulov.

A čo šport?

Áno, fyzická aktivita vám s koncom zimy dodá konečne energiu. Skončil sa čas hybernácie a spánku „za pecou“, vybehnite na čerstvý vzduch a buďte aktívna. Keďže sme na sklonku pôstneho obdobia, pokojne si ho doprajte, a to v takej miere, na akú sa cítite. Či už vynechaním jedného jedla denne, tekutou stravou alebo šťavami alebo kompletným plnohodnotným pôstom. Vydržte pár dní a budete pozitívne prekvapená!

imani-clovis-23005-unsplash_1551648897.jpg

A ako to súvisí so sexom?

Ak svoje telo prebudíte v súznení s príchodom nového ročného obdobia a vo vašom tempe, nepotrvá dlho a pocítite príval energie a chute aj v sexuálnej oblasti. Budete sa cítiť zmyselnejšie, viac si uvedomíte jednotlivé časti svojho tela a verte, že aj váš partner z vás bude cítiť omnoho viac sexuálnej energie. Jednoducho, po jarnom prebudení z vás bude sexepíl priam sršať. Existuje lepšie rozpoloženie, v ktorom by ste si mohli sex užívať? Tak poďte a proste sa tomu oddajte!

Ilustračné obrázky: unsplash.com

Redakcia

Tento článok pre vás pripravila naša redakcia. :) 

Ďalšie články od autorky Redakcia

Bowa - najlepšie hodinky na každý deň
Život môže byť nádherný, aj keď ste na vozíku. Dôležitý je uhol pohľadu…
Aké magické kamene Vám pomôžu pritiahnuť lásku do života?
Výživové doplnky pre intímne zdravie
Život bez sacharidov
Trápi Vás brušná diastáza? Už nemusí. Máme riešenie!
Potrebujete súrne malý zázrak?☺️
Detské bestsellery Siberian Wellness pre silnú imunitu

Ďalšie články na podobné témy

Ktoré estetické nedokonalosti znižujú sebavedomie mnohých žien?
Na rovinu: ako si zlepšiť sexuálny život?
Návrat do zamestnania po rodičovskej dovolenke - ako sa s ním vysporiadať?
Otvorte sa možnostiam
Koľko stojí výťah do neba?
Dve presvedčenia, ktoré už nám neposlúžia
Single ženy dnešnej doby
Mikropráca, alebo práca z obývačky