Naučte sa správne kombinovať oblečenie
18. 2. 2021 | PR Servis

Naučte sa správne kombinovať oblečenie

Každá z vás chce vyzerať príťažlivo. Šaty robia človeka a ženy si to veľmi dobre uvedomujú. Niektoré neváhajú investovať do drahých kúskov, niektoré si zase nepotrpia na značky a uprednostňujú lacné oblečenie. Naučte sa ale správne kombinovať oblečenie a uvidíte, že budete pútať pohľady všetkých tých, s ktorými sa stretnete.

Kombinácia vzorovaného s jednofarebným neutrálnym

Ak sa chcete naučiť správne kombinovať oblečenie, nezabúdajte sa držať tohto pravidla. Vždy kombinujte vzorované oblečenie s jednofarebným neutrálnym. Vzorované oblečenie, dokonca kombinácia viacerých vzorov, ženám vôbec nepristane, nech už sú módne trendy akékoľvek. Práve strakatým vzorovaným oblečením budete pútať pozornosť, avšak tú neželanú.

Odporúčame zvoliť kombináciu jednofarebného neutrálneho so vzorovaným, aby ste vytvorili štýlovú kombináciu, ktorá nebude pútať neželanú pozornosť.

Medzi neutrálne farby radíme béžovú, smotanovú, bielu, svetlú sivú, tmavú sivú, hnedú. Čo sa týka vzorov, tam sa medze nekladú, ak ich budete kombinovať s jednofarebným neutrálnym oblečením.

Napríklad kombinácia vzorovaných dámskych blúzok s farebne neutrálnymi púzdrovými sukňami, či slim fit elegantnými šatami vyznie dobre, čo poviete?

Kombinácia oblečenia na vhodnú príležitosť

Aj keď dnes môžete nájsť kombináciu dámskych teplákov s elegantnejším topom, ak chcete správne kombinovať oblečenie, kombinujte oblečenie nielen podľa farieb, ale aj podľa príležitosti.

Luxusné elegantné šaty napríklad budete nosiť výlučne na formálnejšie príležitosti a určite ich nebudete kombinovať s čiernymi legínami a s dámskymi teniskami.

Ak chcete správne kombinovať oblečenie, vždy predtým, ako začnete s vyberaním oblečenia zo šatníka, si ujasnite, či daný kúsok je vhodný na danú príležitosť.

Zdroj obrázka: Autor: New Africa / Shutterstock.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Kvetinárstvo nie je len o kyticiach
Ste pozvaná na svadbu? Poradíme vám, čo všetko si zabezpečiť a na čo nezabudnúť
Čistota v kuchyni alebo na ktoré miesta sa najviac zamerať?
Plánujete prerábať interiér? Nechajte si vytvoriť návrh interiéru
Záleží vám na životnom prostredí? Myslite naň aj pri výbere oblečenia a rôznych módnych doplnkov
Potrebujete si oddýchnuť a hľadáte ideálne miesto? Zajednajte si pobyt v Jasnej
Je váš dámsky botník pripravený na leto?
Našli ste šperky, ktoré sú nadčasové a dajú sa nosiť roky?

Ďalšie články na podobné témy

Štýlové oblečenie najvyššej kvality od výrobcov svetových značiek
Módne tipy pre našich malých školákov
Tipy na outfit na firemný vianočný večierok
Niečo nové do šatníka v Novom roku
Módny tip: V čom na ples?
Ako si vybrať správny klobúk?
Ako nosiť bomber bundu?
Módna show Fera Mikloška

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.