Nedeľné čítanie s Nádherná.sk
14. 4. 2019 | Redakcia

Nedeľné čítanie s Nádherná.sk

Ako získať sexi ploché a pevné brucho v priebehu krátkej doby a ešte si vylepšiť pleť a zdravie zdravým nápojom? Ako nemať prázdny žalúdok a napriek tomu nepriberať? A ako sa dostať zo zničujúceho toxického vzťahu s mužom, ktorý sa mení na nočnú moru? Toto a omnoho viac sme pre Vás pripravili tento týždeň na čítanie.

Medzi inými sme pre Vás pripravili sériu článkov o nepríjemnom a žiaľ rozšírenom kožnom ochorení pod názvom rozacea. Možno ste o nej zatiaľ nepočuli, je však isté, že trápi pomerne vysoký počet žien. Spoznávate jej symptómy? 

Keď sa vaša kamarátka pochváli na Facebooku, že začala piť zelerovú šťavu, opýtate sa jej hneď na postup a účinky alebo len zvraštíte tvár? My sme sa nebáli opýtať a tak sme pre Vás objavili tekutý – a zelený zázrak plný zdravia. O skúsenostiach a i tom, prečo piť práve zelerovovú šťavu si môžete prečítať tu.

Krása a zdravie spolu súvisia, nebudeme to vôbec popierať. A túto časť tela by chcela mať pevnú každá jedna žena. Pevné bruško je totiž základom zdravia, pomáha vytvoriť peknú postavu a v neposlednom rade dodá aj sebavedomie. Takže, ako na to? 

plush-design-studio-712020-unsplash-1_1555231657.jpg

Niekedy však nestačí len zdravý životný štýl či pravidelné cvičenie. Aj v sexuálnom živote môžete mať potrebu po menšom či väčšom vylepšení. Viac už neprezradíme, všetko dôležité nájdete v našom článku. 

Ak ste sa rozhodli spolu s nami pomaly – ale efektívne zmeniť jedálny lístok a tak sa raz a navždy zbaviť nepríjemných kilogram, prinášame ďalší diel seriálu Ako žrať a nepribrať. Tento raz sme sa zamerali na strašiak menom SACHARIDY.

A teraz na vážnejšiu tému. Našli ste sa v toxickom vzťahu? Sledujete drobné náznaky alebo je už problém skutočne vážny? Nie, nedávajte mu žiadnu druhú šancu. Z tohto vzťahu musíte čo najskôr preč.

Náš sobotný článok nás prenesie do úplne inej sféry. Všimli ste si, že materstvo môže zaujímavým zdrojom príjmov? Rozhodne si to myslia mnohé slávne ženy – inšpirovať sa nimi a vybudovať si značku na sociálnych sieťach môžete aj vy. O čom vlastne píšeme? Prečítajte si s nami.

Ilustračné fotografie:  unsplash.com

Redakcia

Tento článok pre vás pripravila naša redakcia. :) 

Ďalšie články od autorky Redakcia

Leto bez alkoholu? Zvládnete túto výzvu aspoň mesiac?
Ako ušetriť pri nákupe kozmetiky online
Ako na sexi opálenie? Dokonalý bronz ako z pláže
Hviezdy o letnej láske: my už vieme, čo vás toto leto čaká!
Objavili ste už CELÝ svoj klitoris? Veda ho preskúmala len nedávno!
Veľký horoskop: Venušino okienko na jún
Rozhovor týždňa: Nazrite s nami za Okienko snov
Nestihli ste narodeniny? A viete už ako oslávite Deň detí?

Ďalšie články na podobné témy

Týždeň s Nádherná.sk – toto čítanie vám nesmie utiecť
Toto si nenechajte utiecť! Čítajte cez víkend s nami
Je pre vás rozhodovanie problém? Vyriešte ho pomocou troch slov
Ovplyvňujú emócie to, čo kupujeme?
More šťastia: kvapka po kvapke
Ako sa zbaviť seba-pochybnosti
Ako sa zoznámiť s mužom po 35ke
Darček, ktorý je zadarmo a dostanete ho už dnes! Čítajte ďalej...

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.