Nestíhate variť? Takto sa dostanete k obedovému menučku z pohodlia domova
17. 3. 2020 | PR Servis

Nestíhate variť? Takto sa dostanete k obedovému menučku z pohodlia domova

Ľudia vo veľkej miere, našťastie, chápu, že v týchto dňoch je lepšie a zodpovednejšie zostať doma. Svoje fungovanie preto obmedzujú a zatvárajú nielen mnohé predajne, ale napríklad aj reštaurácie. Ak ste boli doteraz zvyknutá chodiť na obedové menučko, tu je možnosť, ako si ho vďaka portálu a aplikácii menucka.sk vychutnať aj dnes.

Portál menucka.sk dokáže po lokalizovaní alebo zadaní aktuálnej polohy každému ukázať najbližšie ponuky obedov v okolí. Po zadaní filtra “donáška” resp. priamej adresy menucka.sk/donaska sa odfiltrujú tie reštaurácie a prevádzky, ktoré ponúkajú dovoz, prípadne jedlo na vyzdvihnutie so sebou na objednávku vopred.

menucka-donaska-jedla_1584447991.jpg

“Vyzvali sme naše partnerské reštaurácie, aby si doplnili u nás informácie o donáškach a tiež mimoriadne ponúkame aj ostatným prevádzkam, ktoré ešte u nás nie sú, aby nám informácie o svojich službách poslali. Uverejníme ich u nás bezplatne,” vyjadrila sa zakladateľka portálu Kamila Slašťanová.

Zámerom je ponúknuť k dispozícii obedové menu či večeru ľuďom, ktorí nestíhajú variť, no pre svoju bezpečnosť radšej zostávajú doma a obmedzujú návštevu prevádzok. “Veríme, že týmto pomôžeme ľuďom zabezpečiť si kvalitné stravovanie, a zároveň prevádzkam zvládnuť výpadok spôsobený nižšou návštevnosťou reštaurácií” dodáva Kamila. 

Portál sa v týchto dňoch snaží komplexnejšie zmapovať informácie o donáškach, a ľuďom v rôznych lokalitách na Slovensku jednoduchou formou sprostredkovať zoznam prevádzok, kde sa dá jedlo objednať. Aj s informáciami o menu, lokalite rozvozu, čase a spôsobe objednávania. To môže byť telefonické, emailové, cez vlastné webstránky online či externé objednávkové aplikácie, ktoré sú tiež prelinkované. 

donaska-fbad_1584447992.jpg

Ak poznáte nejakú reštauráciu vo vašom okolí, ktorá robí rozvoz a ešte nie je na portáli menucka.sk, pokojne jej posuňte informácie, prípadne kontaktujte priamo portál menucka.sk, aby danú reštauráciu oslovili.

Viac informácií je k dispozícii na www.menucka.sk/donaska-jedla.

 

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Psychologický román s krimi- zápletkou! Taká je nová kniha Kristíny Baluchovej
Nečakajte na hodinového manžela: super tipy, do čoho sa pustiť počas karantény!
Zatvorené hranice? Vieme ako na to!
Čo nosiť pod nohavicami? Bude to veselé!
Ako sa správne starať o rúško?
Colour Up: Kolekcia „Rita Ora pre DEICHMANN“
Nepodceňujte príchod jari a vyhnite sa prechladnutiu
Ako postupovať pri plánovaní vlastnej svadby?

Ďalšie články na podobné témy

Spoznaj ďalšie Nádherné ženy, ako si ty!
TOP 8 atrakcií na východnom Slovensku
Ako docieliť aby naša pokožka bola v lete čo najdlhšie hladká?
Letná párty je vždy pri grile
Západné Tatry: Zamierte k Račkovym plesám
Single ženy dnešnej doby
Cvičíte pre radosť... alebo?
Nečakané činitele v domácnosti spôsobujúce stres

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.