Neviete, čo kúpiť svojmu partnerovi? Poradíme vám!
14. 6. 2021 | PR Servis

Neviete, čo kúpiť svojmu partnerovi? Poradíme vám!

Dámy, zdá sa vám, že niekedy rozmýšľate a rozmýšľate a stále vám chýbajú nápady, ako nájsť ten perfektný darček pre svojho partnera? Nákup darčekov nie je vždy ľahká záležitosť. Väčšina mužov môže oceniť vašu snahu, bez ohľadu na to, čo darujete, niektorí však chcú skutočné prekvapenie.

Nezúfajte. Máme pre vás niekoľko tipov, ktoré vám pri výbere môžu pomôcť.

Aké darčeky potrebujú muži?

Keď uvažujeme o obdarovaní mužov, myslíme na darčeky najmä z našej perspektívy. Avšak muži môžu mať radi praktické darčeky, ktoré prispievajú k ich osobnému a profesionálnemu životu.

Nepodliehajte panike pri zadovážení dokonalého darčeka, radšej sa zamyslite nad tým, aká veľká časť procesu je určená pre neho a koľko z toho pre vás. Namiesto toho, aby ste strácali čas plánovaním zložitého prekvapenia, alebo strávili mesiace pletením dokonalého svetra, myslite na to, čo skutočne potrebuje on. Iste, určite ocení vašu usilovnosť a láskavosť, ale ak sveter nebude nosiť...

5 tipov, ako vybrať ideálny darček pre mužov

  1. Pochopte ich potreby. Existujú veci a predmety, ktoré mu pomôžu pri výkone jeho záľub alebo pri jeho práci? Chce sa začať venovať novému hobby?
  2. Netrápte sa rozmýšľaním. Chlapi dokážu byť dosť priamy, pokiaľ ide o to, čo chcú a potrebujú. Nemusíte tráviť mesiace tvorením koláže vášho spoločného života (pokiaľ samozrejme nevyjadrí, že to naozaj chce). Niekedy je menej viac.
  3. Sledujte, čo si pre seba radi kupujú. Ak váš chlap pravidelne kupuje videohry, zaobstarajte mu niečo, čo súvisí s hraním. Ak rád investuje do svojich záľub, určite ocení darček, ktorý sa ich týka. Ak sleduje veľa filmov a seriálov, určite sa mu bude páčiť vtipné tričko s citátom z jeho obľúbenej série.
  4. Všimnite si, ako trávia čas. Váš muž nemusí byť ten typ, ktorý rád pravidelne míňa veľa peňazí, ale tráviť čas niekde musí. Či už sa venuje kariére, športu alebo automobilom, na svoje záujmy pravdepodobne nedá dopustiť. Ak trávi čas vo fitness centre, čo tak zaobstarať mu nový uterák, oceľovú fľašu na vodu, shaker alebo zaplatiť vstup na nejakú dobu?
  5. Zistite, čo potrebujú. Vy poznáte vášho muža najlepšie. Viete, čo ho zaujíma a pravdepodobne sú veci, ktoré potrebuje. Ak sa mu páči niečo, o čom toho veľa neviete, môžete si urobiť malý prieskum, aby ste sa dozvedeli viac. Nemusíte mu však dávať niečo, o čom ani vy sami nemáte potuchy. Rozhodnite sa pre bezpečnejší nákup a skúste vyhovieť jeho potrebám.
young-couple-3436658-1920_1623647308.jpg

Tipy na darčeky

Pre mužov orientovaných na kariéru a prácu

Zvážte charakter práce, ktorú robia. Lekár, manažér predaja či fitnes tréner budú mať pravdepodobne rôzne potreby. Popremýšľajte, čo by mu pomohlo dosiahnuť jeho kariérne ciele alebo sa stať efektívnejším. Sťažuje sa na konkrétny predmet alebo nástroj, ktorý používa a môžete nájsť lepšiu náhradu? Je niečo, čím by ste mu pomohli ľahšie a rýchlejšie vykonávať jeho prácu?

Pre mužov, ktorí sú športovo-aktívni

Čo mu pomôže, aby si svoje hobby užil ešte viac? Čo mu pomôže dosiahnuť jeho športové ciele? Bežec na dlhé trate, plavec či priaznivec jogy, každý z nich bude mať pravdepodobne odlišné potreby. Existujú veci, ktoré mu pomôžu správne sa stravovať alebo správne cvičiť? Čo by mohol využiť v telocvični? Proteínový nápoj, závažie, fitness tracker, športový dres z prírodných materiálov?

Pre mužov, ktorí sa zaujímajú o autá, modu alebo technológie:

Táto kategória môže byť zložitá, pretože váš muž môže vedieť o týchto položkách oveľa viac, ako vy alebo ak si nie ste iste aké značky preferuje.

Popremýšľajte, čo by mohol použiť ako starostlivosť o veci, ktoré má rád. Ak miluje autá, dobrou voľbou by mohla byť pekná súprava na čistenie automobilov. Muž s vášňou napríklad pre obuv vám možno povie, ktorú značku, farbu, štýl a veľkosť obľubuje. Ak máte dostatok informácií, zaobstarajte mu topánky.

Tip: Taktiež môžete dať potlačiť tričká pre páry a budete spolu ladiť.

Muži naozaj niekedy nemusia byť nároční. Vedia oceniť aj malé gestá a ešte viac sa potešia ak dostanú niečo naozaj praktické. Ktoré darčeky môžu byť pre neho prospešné? Bude darček podporovať jeho záujmy alebo uspokojovať jeho potreby? Je to niečo, čo by si aj tak kúpil, keby mohol? Ak môžete na posledné dve otázky odpovedať „áno“, ste určite na dobrej ceste.

Autor: Dominika Blchová

Foto: Pixabay.com / Bob_Dmyt, Icons8_team 

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Oslabená imunita: Ako sa vyhnúť neželaným problémom?
5 tipov ako zvládnuť návštevu bez problémov
Tipy pre e-shopy a ako zvládať fungovanie eshopu
Ako postupovať pri likvidácii firmy a pri jej výmaze z OR?
Viete komu sa dnes oplatí riešiť úrazové poistenie?
TIP Čistota bez kompromisov
Rok 2022 bude priať živnostníkom a rodinným firmám. Ženy zohrajú kľúčovú úlohu
Ako investovať úspory, aby nám zarábali?

Ďalšie články na podobné témy

Tieto maličkosti vylepšia váš vzťah
Máte partnera motorkára? Prekvapte ho skvelým darčekom
Petr Kopčil: Problém ľudí je to, že nie sú pripravení na úspech.
Tieto darčeky pre deti sú aktuálne najžiadanejšie
Aká je skutočná Pravda o mužoch?
Praktické tipy ako vybrat’ originálne darčeky pre vašich blízkych
Osvedčené triky, ako vybrať ten najlepší darček
Obdarovanie je také jednoduché – stačí len pár klikov

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.