Nohy ako Kate Middleton? Vieme, ako to robí!
12. 8. 2019 | Redakcia

Nohy ako Kate Middleton? Vieme, ako to robí!

Len pred pár dňami vyvolala mediálne šialenstvo vojvodkyňa Kate Middleton, keď sa po dlhých rokoch objavila opäť v šortkách. Už to samé o sebe je riadny výkon na konzervatívnu členku britskej kráľovskej rodiny. To, čo však odhalila v „kraťasoch“ stojí za povšimnutie. Ako to, že má aj v 37. rokoch nohy ako modelka?! Je za tým tento trik. 

Má tri deti a pomaly sa blíži k štyridsiatke. Napriek tomu si udržiava nielen štíhlu postavu, ale aj nohy, za ktoré sa nemusia hanbiť ani modelky. Ako to robí Kate Middleton, že má takúto postavičku?

Začína to na tanieri

Nie, nebudeme to zvádzať (len) na genetiku. Prezradíme, že medzi členmi kráľovskej rodiny platia prísne pravidlá, napríklad ohľadom zdravého stravovania. Kate neváha a tieto pravidlá rozhodne dodržuje, sú totiž jednoduché. Stravovať sa zdravo, jesť pravidelne a v menších dávkach, nikdy sa neprejedať. 

alora-griffiths-lonmc8rp1qs-unsplash_1565555374.jpg

To skutočné tajomstvo jej postavy je však v jej záľube v športovaní. Kate sa totiž pravidelne venuje veslovaniu, hrá tenis a denne behá – hlavne ak je doma v Anmer Halle v Norfolku. Aby však neostávala len pri tradičných športoch, stala sa fanúšičkou crossfitu, rada jazdí aj na bicykli a z pokojnejších pohybových aktivít vyhľadáva jógu. Všetkým ženám, ktoré by jej však závideli nielen postavu, ale hlavne energiu na všetky tieto činnosti odkazuje, že najviac kalórií a najlepšiu kondičku má vďaka tomu, že neustále behá okolo svojich troch malých detí. 

Čo poviete, pestrosť aktivít, striedmosť v jedle a hlavne vytrvalosť skutočne prinášajú výborné výsledky. Budeme sa inšpirovať!

Ilustračné fotografie: unsplash.com

Redakcia

Tento článok pre vás pripravila naša redakcia. :) 

Ďalšie články od autorky Redakcia

Najlepšie jesenné aktivity: zahrejú i spália (kopu) kalórií
Trápi vás únava? Táto bomba je lepšia než energeťák!
Dokonalý jesenný recept na chudnutie: tento veru chutí!
Omladnite sexom: zaberá zaručene a je úplne zadarmo!
Trúfnete si život na „voľnej nohe“?
Najlepšie tipy ako zvýšiť libido- už ste ich skúsili?
Otestujte sa: 3 otázky a spoznáte či spolu vydržíte naveky
Navštívili sme ženský kruh: ako sa nám páčilo?

Ďalšie články na podobné témy

Ako začať cvičiť?
Ako zahnať jesenný splín?
Slobodná a šťastná
Nečakané činitele v domácnosti spôsobujúce stres
Pozor na novoročné predsavzatia
Zdravá a štíhla na plese?
Ako na vysnívanú postavu? Pomôžu vám s ňou tieto aplikácie
Aj vy ste naleteli? Superpotraviny vám nezaručia zdravší a dlhší život

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.