Nová kolekcia talianskej módnej značky LIU JO
27. 4. 2017 | PR Servis

Nová kolekcia talianskej módnej značky LIU JO

Výnimočná sila a hlboké puto, aké môže vzniknúť len medzi ženami, sú totiž hlavným odkazom novej kolekcie talianskej módnej značky LIU JO, na ktorej predstavení sa obe zúčastnili. 

„Ženské priateľstvo je špecifické. Verím síce aj na priateľstvo medzi mužom a ženou, ale nikdy nemá takú hĺbku ako priateľstvo dvoch žien. Som šťastná, že mám v okolí niekoľko dobrých priateliek a niektoré také priateľstvá udržiavam už od detstva,” hovorí moderátorka Lucia Hablovičová. Počas prezentácie kolekcie LIU JO JAR/LETO 2017 predstavila aj stálu zákazníčku Mariannu Ďurianovú. Tá tvrdí, že ju nová kolekcia oslovila najmä nežnosťou. „Je veľmi jemná a zvodná zároveň. Páčia sa mi púdrové farby, ktoré podčiarkujú ženskosť a ide z nich pohoda. A napriek tomu, že jarné a letné trendy sa nesú v duchu krehkosti, idú tiež ruka v ruke so silou ženy. Lebo práve v jemnosti, nehe a priateľstve je sila ženy ukrytá." Hoci sa bývalé kolegyne z televízie poznajú vyše desať rokov a sú takmer susedky, v súkromí sa nestretávajú. „Veľakrát sme sa chystali spolu na kávu, no zatiaľ sa nám nepodarilo zladiť termíny,” usmieva sa Lucia.

Lucia Hablovičová a Marianna Ďurianová

Na oficiálnom predstavení novej kolekcie LIU JO v priestoroch obchodného centra CENTRAL sa zúčastnili aj ďalšie silné ženy. Herečka Lucia Hurajová, komička Evelyn, spiritualistka a herečka Silvia Šuvadová či stylistka a blogerka Jana Tomas, ktorá počas večera zhodnotila aktuálne módne trendy.

Oficiálnymi tvárami jarnej a letnej kolekcie LIU JO sú priateľky a modelky Martha Hunt a Jasmine Tookes. Ich mottom v kampani je, aby boli ženy vždy spojencami a držali spolu.

Značka LIU JO sa zrodila v hlavách bratov Marca a Vannisa Marchiovcov, ktorí začínali svoju kariéru v oblasti úpletovej módy. Preslávilo ich však až LIU JO, s ktorým uspeli nielen doma v Taliansku, ale aj po celom svete. Na Slovensku nájdu milovníci módy svoje obľúbené kúsky v priestoroch obchodného centra Central a v košickom obchodom dome Optima.

Fotogaléria k článku

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Ako na starostlivosť o pleť na jeseň?
Naozaj ženy nevedia grilovať alebo sa len muži predvádzajú?
Ako zapôsobiť: Prvé rande pod holým nebom
Dámske čižmy- symbol topánkovej jesene
Jesenné trendy kabeliek v roku 2023
Bielenie zubov: Urob si sám alebo navštíviť odborníka?
Outfity na pláž: čo si obliecť a ako zažiariť
Spirulina a jej efektívne účinky na organizmus

Ďalšie články na podobné témy

MIKLOSKO KOLEKCIA JAR-LETO 2018
Módna show Fera Mikloška
Jarné sukne, ktoré si zamilujete: Tieto ovládnu šatník!
Šaty, ktoré z vás spravia elegantnú bohyňu
Nielen diamant, ale aj kabelka je výborným priateľom dámy
Druhy pánskych mikín. Ktorý si vybrať?
Kabelkové top trendy pre jar a leto 2022 Na ktoré si trúfate?
Módne tipy pre našich malých školákov