Nová kolekcia talianskej módnej značky LIU JO
27. 4. 2017 | PR Servis

Nová kolekcia talianskej módnej značky LIU JO

Výnimočná sila a hlboké puto, aké môže vzniknúť len medzi ženami, sú totiž hlavným odkazom novej kolekcie talianskej módnej značky LIU JO, na ktorej predstavení sa obe zúčastnili. 

„Ženské priateľstvo je špecifické. Verím síce aj na priateľstvo medzi mužom a ženou, ale nikdy nemá takú hĺbku ako priateľstvo dvoch žien. Som šťastná, že mám v okolí niekoľko dobrých priateliek a niektoré také priateľstvá udržiavam už od detstva,” hovorí moderátorka Lucia Hablovičová. Počas prezentácie kolekcie LIU JO JAR/LETO 2017 predstavila aj stálu zákazníčku Mariannu Ďurianovú. Tá tvrdí, že ju nová kolekcia oslovila najmä nežnosťou. „Je veľmi jemná a zvodná zároveň. Páčia sa mi púdrové farby, ktoré podčiarkujú ženskosť a ide z nich pohoda. A napriek tomu, že jarné a letné trendy sa nesú v duchu krehkosti, idú tiež ruka v ruke so silou ženy. Lebo práve v jemnosti, nehe a priateľstve je sila ženy ukrytá." Hoci sa bývalé kolegyne z televízie poznajú vyše desať rokov a sú takmer susedky, v súkromí sa nestretávajú. „Veľakrát sme sa chystali spolu na kávu, no zatiaľ sa nám nepodarilo zladiť termíny,” usmieva sa Lucia.

Lucia Hablovičová a Marianna Ďurianová

Na oficiálnom predstavení novej kolekcie LIU JO v priestoroch obchodného centra CENTRAL sa zúčastnili aj ďalšie silné ženy. Herečka Lucia Hurajová, komička Evelyn, spiritualistka a herečka Silvia Šuvadová či stylistka a blogerka Jana Tomas, ktorá počas večera zhodnotila aktuálne módne trendy.

Oficiálnymi tvárami jarnej a letnej kolekcie LIU JO sú priateľky a modelky Martha Hunt a Jasmine Tookes. Ich mottom v kampani je, aby boli ženy vždy spojencami a držali spolu.

Značka LIU JO sa zrodila v hlavách bratov Marca a Vannisa Marchiovcov, ktorí začínali svoju kariéru v oblasti úpletovej módy. Preslávilo ich však až LIU JO, s ktorým uspeli nielen doma v Taliansku, ale aj po celom svete. Na Slovensku nájdu milovníci módy svoje obľúbené kúsky v priestoroch obchodného centra Central a v košickom obchodom dome Optima.

Fotogaléria k článku

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Kabelky crossbody a ich praktické vlastnosti
Najmódnejšie farby sandálov - tieto modely budú trendy v roku 2024!
Nízke libido – prirodzený stav alebo problém? Čo ovplyvňuje sexuálny apetít a ako ho zvýšiť?
Guess tenisky: Praktickosť a elegancia v jednom
Arganový olej Orient House
Niacínamid: zázračný vitamín B3 pre krásnu a zdravú pleť
Posilňovanie panvového dna bez cvičenia? Áno!
Na ceste ku zdravšej pokožke a vlasom

Ďalšie články na podobné témy

MIKLOSKO KOLEKCIA JAR-LETO 2018
Módna show Fera Mikloška
Jarné sukne, ktoré si zamilujete: Tieto ovládnu šatník!
Šaty, ktoré z vás spravia elegantnú bohyňu
Nielen diamant, ale aj kabelka je výborným priateľom dámy
Druhy pánskych mikín. Ktorý si vybrať?
Kabelkové top trendy pre jar a leto 2022 Na ktoré si trúfate?
Módne tipy pre našich malých školákov