Novinka Sunar Premium 4 pre zdravý vývoj malých objaviteľov
14. 3. 2017 | PR servis

Novinka Sunar Premium 4 pre zdravý vývoj malých objaviteľov

Veľakrát až žasneme nad tým, čo všetko už naše deti vedia. Čo sa za taký krátky čas dokázali naučiť a ako sa z malého bábätka stáva človiečik, ktorý rozpráva, chodí, objavuje a nebojí sa dať najavo, keď sa mu niečo nepáči. Dieťa v prvých rokoch života denne vstrebáva desiatky informácii a je vďačné za každý nový podnet, ktorý mu poskytneme. 

Pre zdravý vývoj našich najmenších je však dôležitý nie len dostatok zaujímavých podnetov na hru a učenie, ale tiež pestrá strava bohatá na potrebné vitamíny. Preto Sunar prichádza s novinkou Sunar premium 4 pre deti od ukončeného 24. mesiaca, ktorý malým prieskumníkom dodá dostatok vitamínov a živín potrebných pre ich zdravie na ich dlhej ceste za poznávaním sveta okolo nich.

Prekvapuje vás, koľko nových slov sa váš drobček denne naučí a do akých zákutí bytu i záhrady sa sám neohrozene vydá? Obdobie okolo druhého roku života patrí vo vývoji dieťaťa k tým veľmi významným. Pomaly sa stáva menej závislé na pomoci od druhých aj na prítomnosti mamičky a v mnohých činnostiach je samostatnejšie ako predtým. To vysvetľuje, prečo začína neraz vzdorovať a chce všetko robiť sám. Niet divu.

„Mozog dieťaťa práve vo dvoch rokoch dosahuje už 80 % veľkosti mozgu dospelého človeka. Aby sa mozog dobre vyvíjal a správne fungoval, je nutné zaistiť dieťaťu dostatočný príjem vitamínov, minerálnych látok, polynenasýtených mastných kyselín (omega-3 mastné kyseliny) a ďalších prospešných zložiek, ktoré zdravý rozvoj mozgu podporujú.“, hovorí Ing. Hana Nechvátalová, Nutričná špecialistka firmy Hero Slovakia s.r.o.

3d-sunar-premium-04-right-cmyk-300dpi_1489492598.jpg

K tomu môžete prispieť, okrem pestrej stravy, aj zaradením novinky Sunar premium 4 do jedálnička vášho dieťaťa.  Sunar premium 4 bol špeciálne vyvinutý pre potreby detí od ukončeného 24. mesiaca. Obsahuje tiež vitamíny A a C, ktoré sú dôležité pre správny vývoj imunitného systému, ďalej vápnik a železo. Železo je nevyhnutné pre rozvoj poznávacích funkcií, ako sú napríklad rozvoj myslenia a koncentrácie, schopnosť učiť sa, rozvoj pamäti a reči, rozoznávanie farieb a tvarov. Na vývoj mozgu a mozgovej aktivity potom pomáha obsiahnutá kyselina alfa-linolenová zo skupiny omega-3 mastných kyselín. Deťom od ukončeného 24. mesiaca sa odporúča podávať denne aspoň 500 ml mlieka pripraveného zo Sunaru premium 4. Toto množstvo deťom dodá okrem vyššie uvedených vitamínov a minerálnych látok aj 100% odporúčanej dennej dávky vápniku dôležitého pre rast kostí a zubov.

Sunar premium obsahuje, podobne ako všetky ostatné rady Sunar, mliečny tuk, ktorý dodáva nápoju lahodnú, prirodzenú mliečnu chuť a je deťmi veľmi dobre prijímaný. Sunar premium 4 je v predaji v obchodoch a lekárňach od februára 2017 za odporúčanú maloobchodnú cenu 12,99 € za 600g balenie.

Ďalšie články od autorky PR servis

Do kín dorazila komédia, ktorá rozosmiala aj Gizku Oňovú
Kedy je spokojné bábätko a šťastná aj maminka?
Na slovenský trh vstupuje prémiová značka vody GLACÉAU smartwater
Bezlepková diéta? Odmení sa vám tisíckrát!
MIKLOSKO KOLEKCIA JAR-LETO 2018
Revolučné zubné pasty na prírodnej báze. Spoznajte ich!
Rum Diplomatico: Čo musíte vedieť o tomto skvelom rume
Veľká noc s dobrotami Ferrero

Ďalšie články na podobné témy

Diéta z doby kamennej: Čo sa skrýva pod paleontologickým stravovaním?
Jesenné tipy na posilnenie imunity
Od prekyslenia k rovnováhe pomocou troch jednoduchých zásad
Detox podla Mačingovej - ako byť štíhla a zdravá
Čo nájdete v knihe Nesladím?
Vyhnite sa chrípke a podporte svoju imunitu
Zdravý bezlepkový dezert na nedeľu
Kolagénom vyriešite mnoho problémov

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.