Nový NESPRESSO POP-UP Boutique v Bratislave
14. 8. 2019 | PR Servis

Nový NESPRESSO POP-UP Boutique v Bratislave

Milovníci kávy majú ďalší dôvod na radosť. Prémiová značka kávy a priekopník v segmente s porciovanou kávou Nespresso rozšírila od mája svoje služby otvorením Pop-Up boutique v Bratislave. Zákazníci v bratislavskom obchodnom centre Aupark tak môžu ochutnať kávu najvyššej kvality a vstúpiť do exkluzívneho klubu Nespresso.

Rozšírený koncept nákupu a zážitku z káv Nespresso

 „Koncept Pop-Up boutique sa rovnako riadi mottom “Celebrate the Coffee moments“. Ide o osobný prístup kávových špecialistov a tzv. “New customer experience“ s cieľom posunúť sa od klasického predaja k skvelému zážitku“ informuje Jan Věchet, National Boutique Manager Nespresso Česká a Slovenská republika.

web-dsb-7551-fin-a_1565771448.jpg

Moderný a dizajnový priestor pozýva návštevníkov objavovať nové rituály ochutnávania kávy. Okrem ponuky stálych kávových zmesí sú k dispozícii aj limitované edície, výber originálnych Nespresso doplnkov (nechýba odvápňovacia sada) a niekoľko kávovarov na ukážku. Pop-Up boutique je zároveň ako každý Nespresso boutique (napríklad Nespresso Boutique v OC Eurovea Bratislava) recyklačným miestom, kde zákazníci môžu odovzdať použité kávové kapsule. Nespresso tak naďalej potvrdzuje svoj záväzok k trvalej udržateľnosti, recyklácii a pracuje na minimalizácii odpadu.

web-dsb-7575_1565771449.jpg

„Pop-Up koncept Nespresso boutique je rovnako príkladom oddanosti značky k inovácií a k trvalej udržateľnosti, ktoré predstavujú základný kameň jej podnikania. Je to prísľub dodávať kávu tej najvyššej kvality, ktorú si môžu od teraz Bratislavčania a návštevníci hlavného mesta vychutnať na novom mieste“ hovorí Andrea Petrová, Marketing Manager Nespresso Česká a Slovenská republika.

Nespresso Pop-Up boutique zákazníci nájdu v obchodnom centre Aupark, na Einsteinovej 18 v Bratislave s otváracími hodinami v pondelok-piatok od 10:00 do 21:00 a v sobotu-nedeľu od 09:00 do 21:00 hod.

 

Fotogaléria k článku

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Premenlivá jeseň? Toto sú top vychytávky!
Chcete byť za hviezdu? Vyberte ten správny darček pre svojho muža
Poďte s nami ochutnať Pražské orgie
More môžete mať aj doma vo vani
Zaži fitko našich starých otcov a mám!
Exkluzívne odhalenie: Nová kolekcia “BLACK SOUL“ Lukáša Krnáča
Šamorín, dobrá práca! Douglas a Zeta-Jones si zo slovenského olympijského centra odniesli skvelé zážitky
Vychutnajte si leto s novými kapsičkami Sunárek Cool ovocie !

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.