Nový NESPRESSO POP-UP Boutique v Bratislave
14. 8. 2019 | PR Servis

Nový NESPRESSO POP-UP Boutique v Bratislave

Milovníci kávy majú ďalší dôvod na radosť. Prémiová značka kávy a priekopník v segmente s porciovanou kávou Nespresso rozšírila od mája svoje služby otvorením Pop-Up boutique v Bratislave. Zákazníci v bratislavskom obchodnom centre Aupark tak môžu ochutnať kávu najvyššej kvality a vstúpiť do exkluzívneho klubu Nespresso.

Rozšírený koncept nákupu a zážitku z káv Nespresso

 „Koncept Pop-Up boutique sa rovnako riadi mottom “Celebrate the Coffee moments“. Ide o osobný prístup kávových špecialistov a tzv. “New customer experience“ s cieľom posunúť sa od klasického predaja k skvelému zážitku“ informuje Jan Věchet, National Boutique Manager Nespresso Česká a Slovenská republika.

web-dsb-7551-fin-a_1565771448.jpg

Moderný a dizajnový priestor pozýva návštevníkov objavovať nové rituály ochutnávania kávy. Okrem ponuky stálych kávových zmesí sú k dispozícii aj limitované edície, výber originálnych Nespresso doplnkov (nechýba odvápňovacia sada) a niekoľko kávovarov na ukážku. Pop-Up boutique je zároveň ako každý Nespresso boutique (napríklad Nespresso Boutique v OC Eurovea Bratislava) recyklačným miestom, kde zákazníci môžu odovzdať použité kávové kapsule. Nespresso tak naďalej potvrdzuje svoj záväzok k trvalej udržateľnosti, recyklácii a pracuje na minimalizácii odpadu.

web-dsb-7575_1565771449.jpg

„Pop-Up koncept Nespresso boutique je rovnako príkladom oddanosti značky k inovácií a k trvalej udržateľnosti, ktoré predstavujú základný kameň jej podnikania. Je to prísľub dodávať kávu tej najvyššej kvality, ktorú si môžu od teraz Bratislavčania a návštevníci hlavného mesta vychutnať na novom mieste“ hovorí Andrea Petrová, Marketing Manager Nespresso Česká a Slovenská republika.

Nespresso Pop-Up boutique zákazníci nájdu v obchodnom centre Aupark, na Einsteinovej 18 v Bratislave s otváracími hodinami v pondelok-piatok od 10:00 do 21:00 a v sobotu-nedeľu od 09:00 do 21:00 hod.

 

Fotogaléria k článku

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Ktoré slnečné okuliare budú hitom letnej sezóny?
Moja kaderníčka: konečne prichádza revolučná novinka pre kaderníctva!
Šperky pre váš letný outfit
Sama sebou - online konferencia pre ženy
Legíny na športovanie
Vyberte si najkrajší zlatý prsteň
Rýchla fotokniha: vaše spomienky uchované na pár klikov
Domáca kancelária – multifunkčný minimalizmus s nádychom dizajnu

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.