Obuv pre nevestu i družičku
22. 8. 2023 | PR Servis

Obuv pre nevestu i družičku

Budú vám čo nevidieť vyzváňať svadobné zvony? Alebo vás čaká podobná spoločenská udalosť ako družičku? V tom prípade si nenechajte ujsť prehliadku štýlovej a pohodlnej obuvi.

Komfort i horúci štýl

Jedna z vecí, ktorá môže slávnostný deň pokaziť, je nepohodlná obuv. Vysoké ihličky síce vyzerajú sakramentsky sexy, no celú noc v nich pretancuje len málokto. Preto je dobrým zvykom pribaliť si k ihličkám ešte jeden pohodlnejší, tanečnejší pár.

Jednou z možností je spoločenská obuv na blokovom podpätku. Trend hranatých podpätkov je tohtoročné leto veľmi obľúbený, a preto je ponuka tejto obuvi naozaj pestrá. Objavte štýlové novinky z kolekcie DEICHMANN - elegantné sandáliky alebo lodičky na blokovom podpätku, ktoré vám zaručia stabilný krok.

Jemnosť a zmysel pre detail práve v podpätku

Ak na vás obuv s hrubším blokovým podpätkom pôsobí až príliš mohutne a vaša róba si vyžaduje niečo nežnejšie, vašou alternatívou by mohli byť lodičky a sandáliky na tenšom, stredne vysokom hranatom podpätku, alebo aj obuv na nízkom rafinovane podsadenom, takzvanom kačičkovom podpätku.

flashnews-23-13-svatebni-obuv-sk_1692684243.jpg

Pevné, ale tiež krásne viazanie

Pamätajte, okrem podpätkov majú veľký podiel na pohodlie pri spoločenskej obuvi aj remienky a opasky. Čím lepšie máte obuv „pripevnenú“ k chodidlu, tým stabilnejšia je, a tým lepšie sa v nej budete cítiť.

V letnej kolekcii DEICHMANN si príde na svoje naozaj každá budúca nevesta či družička. A upozorňujeme tiež na to, že zo spoločenských modelov v najrôznejších štýloch a farbách: od klasickej bielej, smotanovej, krémovej, svetlo béžovej, cez pastelovo ružovú, fialkovú, svetlo modrú, mätovú až po výrazné sýte odtiene, napríklad klasickú zelenú alebo fuchsiovú, bude ťažké vyberať. Teda... ak potrebujete len jeden pár. 

Tip na záver: Nezabudnite párovať obuv s výraznými, sviežimi a nápaditými kabelkami!

·      Už dávno neplatí, že kabelka musí mať tú istú farbu ako vaše topánky. Môžete experimentovať a vyberať rozdielne, avšak navzájom ladiace tóny z celej obrovskej farebnej škály. Smaragdová a fuksiová, metalická modrá a oranžová, a mnoho ďalších farebných kombinácií dokáže vytvárať sviežu a veľmi príjemnú harmóniu.

·      Ak je kabelka doplnená o nejaký šperkový detail, alebo aktuálne populárny štras, nezabudnite, že máte v ruke doslova jeden z okrasných doplnkov a je potrebné k nemu doladiť aj zvyšnú ozdobu tela: náhrdelník, náušnice, či prstene. Niekedy sú kabelky v rukách dám tak nádherne nazdobené a výrazné, že, skutočne, okrem jemných náušníc nič viac dáme netreba. Rovnako to platí aj pri okrášlenej obuvi. 

·      Smartphone, drobná kozmetika, kľúče a doklady, to všetko sa zmestí do šikovnej listovej kabelky s ideálnymi rozmermi – pozri listové kabelky od DEICHMANNa.

 

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Posilňovanie panvového dna bez cvičenia? Áno!
Na ceste ku zdravšej pokožke a vlasom
Vykročte do nadchádzajúcej sezóny s Remonte!
Dôležitosť pravidelnej údržby a servisu chladiacich zariadení pre predĺženie ich životnosti
Použitie PUR a PIR Panelov v chladničkách a mrazničkách: Ako zabezpečiť ideálne podmienky pre skladovanie potravín
Ako minimalizovať poškodenie a potrebu opráv pri hliníkových dverách?
Krok za krokom: Ako svojpomocne opraviť poškodenú koženú sedačku?
Vediete priemyselnú firmu? Malá rada k elektromotorom

Ďalšie články na podobné témy

Dobehni svoj mozog
Staráme sa o obuv
Ako nosiť dámske tenisky
Pánske tenisky – doplnok k športovému i kancelárskemu outfitu
Módna obuv jeseň/zima 2023/2024: Nové trendy
Nesmrteľný trend = členkové čižmy
Ako nosiť dámske členkové topánky: 6 nápadov na outfit na rok 2024
Kovbojské topánky - ako ich nosiť?