Ochutnajte chuť leta s čajmi TEEKANNE FRUIT KISS a TEEKANNE FOREST FRUITS
31. 8. 2018 | PR Servis

Ochutnajte chuť leta s čajmi TEEKANNE FRUIT KISS a TEEKANNE FOREST FRUITS

TEEKANNE FRUIT KISS

Leto je tu a tiež aj úroda domáceho ovocia, na ktorú sme sa tešili celý rok. Tiež s nadšením zbierate červené perličky spod listov jahodových kríčkov, alebo si vešiate čerešne za uši a na teplom letnom slniečku si vychutnávate šťavnatú chuť týchto letných plodov? Čerešne, jahody a ďalšie ovocie na vás teraz čakajú v ovocnej čajovej zmesi TEEKANNE FRUIT KISS – doprajte si aj vy toto letné ovocné pobozkanie!

Chuť leta si môžete užiť aj teraz, kedykoľvek a kdekoľvek vás napadne. Ovocný čaj TEEKANNE FRUIT KISS plný jahodovej a čerešňovej chuti vás svojou arómou odnesú priamo do čerešňovej aleje a k záhonu plnému jahôd. Táto ovocná zmes vás naviac môže svojím čajovým bozkom povzbudiť, či už je vonku tropické teplo alebo naopak chladnejšie a daždivé počasie. Skvele totiž chutí nielen ako klasický teplý čaj zaliaty horúcou vodou, ale aj ako ľadový čajový drink, ktorému stačí pár kociek ľadu, mäta a farebná slamka. Príjemný ľadový čaj vás tak spoľahlivo osvieži a dodá vitalitu na zbytok dňa.

TEEKANNE Fruit Kiss si môžete zakúpiť za cenu 1,88 €.

 tk-at-wof-fruit-kiss-simulation_1535656699.jpg

TEEKANNE Forest Fruits

Preneste sa do voňavého lesa plného letného planého ovocia, malín, černíc a čučoriedok. Stačí pár dúškov ovocného čaju TEEKANNE Forest Fruits a rázom vás obklopia zelené stromy, mach a hlavne sladká vôňa lesného ovocia, ktoré dozrelo v svite teplého letného slniečka.

tk-at-wof-forest-fruit-simulation_1535656698.jpg

Chuť lesa však môžete naplno zažiť s ovocným čajom TEEKANNE Forest Fruits. Je totiž plný lesných chutí a nadchne vás jeho intenzívna vôňa malín, čučoriedok a černíc – rovnako ako uprostred prírody! Perfektný nápoj si z neho môžete pripraviť, aj keď vám vonkajšia teplota pripadá na šálku teplého čaju príliš vysoká. Z ovocného čaju TEEKANNE Forest Fruits si totiž rovnako vykúzlite skvelý ľadový čaj, s ktorým osviežite nielen seba, ale aj priateľov a blízkych pri letnom grilovaní alebo rodinnom odpočinku na dovolenke.

TEEKANNE Forest Fruits si môžete zakúpiť za cenu 1,90 €.

Objavte aj ďalšie chute čajov Teekanne alebo vyskúšajte čajové recepty. Pre viac informácii a tipov navštívte www.teekanne.sk .

Ilustračné foto: BEST ONE, pixabay.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Kolekcia "99" - jar a leto v podaní Michaely Ľuptákovej
Influencerská kolekcia na jar a leto 2019 je tu!
Mama, nebo a ja: kniha nielen pre všetky deti sveta
Kupujete nové reproduktory? Poradíme vám, ako vyberať
CHICovný balíček do každej kabelky.
Tehotenstvo a spánok: Tieto tipy vám doprajú kvalitný odpočinok
Preklopkajme sa do jari
Sila odpúšťania je liečivá

Ďalšie články na podobné témy

Viac než nápoj: Netradičné využitie koly, ktoré oceníte v domácnosti!
Recepty na skvelý vianočný punč. Oslaďte si Vianoce!
Baví vás pečenie? Vyhrajte robot Kitchen Aid s Kinder Mliečny rez
Valentín jedine s Ferrero
Zahrejte sa na Valentína s Teekanne
Skúsenosti s používaním automatického kávovaru
Skvelé víno na každú príležitosť
Dokonalosť citrónového akcentu v zelenom čaji Sir Winston Tea

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.