Pančuchy a ponožky
9. 10. 2017 | Naďa

Pančuchy a ponožky

Chcete ostať v teple počas celého sychravého a studeného počasia? Určite stavte na pančuchy či vyššie ponožky, ktoré vám ochránia dôležité partie. Vyhnete sa tak bolesti kĺbov a svalov alebo aj nachladnutiu a chorobe. 

Štýlové pančuchy

Výhodou dnešnej modernej doby je to, že sa móda neustále mení. Prichádza s niečím novým a vy si tak môžete vyskladať svoj vysnívaný outfit. Na jeseň si môžete obliecť sukňu, pretože vám v nej nebude zima. Ako je to možné? Vďaka pančuškám, ktoré si dáte na seba vám nikdy nebude zima a ako bonus, budete vyzerať skvelo!

Pančuchy dnes nie sú len kúskom, ktorý má byť zakrytý pod nohavicami. Nie sú praktickým doplnkom, ktorý vás mal ochrániť pred zimou a chladom. Dnes sú pančuchy samostatnou jednotkou, ktorá vyzerá veľmi dobre a mali by ste ich ukázať svetu! Rôzne farby, vzory či materiály. Všetko toto nájdete dnes v obchodoch. Jednoducho si tak spravíte outfit, ktorý bude vyzerať veľmi dobre!

 dgh_1507548586.jpg

Na obrázku vidíte:

https://www.zoot.sk/polozka/45847/cierne-pancuchy-so-zvyraznenymi-podkolienkami-gipsy

https://www.zoot.sk/polozka/335412/tmavomodre-damske-bodkovane-ponozky-happy-socks-big-dot

https://www.zoot.sk/polozka/335364/tmavomodre-panske-ponozky-s-trojuholnikmi-happy-socks-mini-diamond

Ukáž ponožky!

Ponožky neboli nikdy populárnejšie ako dnes. Dievčatá ich nosia tak, aby vytŕčali z topánok a kombinujú ich so sukňami alebo nosia nohavice s odhalenými členkami, kde trčia ponožky. Rovnako to robí aj opačné pohlavie, ktoré uvidelo silu ponožiek. Táto móda je hravá a pravidlá sú na vás! Nemusíte sa báť, čo si pomyslia iní! Ponožky sú jednoducho kúskom, ktorý vám nesmie chýbať.

Neviete, aké si kúpiť? Najlepšie bude, ak si vyberiete nejaké v tmavšej farbe s originálnym a úsmevným vzorom. Ponožky si všimne skoro každý, no nebudú zbytočne priťahovať pozornosť a "svietiť" na nohách.

V zime si splnia ponožky nielen svoju praktickú stránku, ale aj tú estetickú. Skvelo ich totižto môžete skombinovať napríklad aj s nižšími čižmičkami! Skúste si kúpiť podkolienky, ktoré budú jemne vytŕčať. Uvidíte, že sa to oplatí vyskúšať!

Ilustračné foto: Zoot.sk, Pixabay.com

Ďalšie články od autora Naďa

Ako nosiť maxi šaty?
Ako by mala vyzerať top asistentka?
Topánky do nepohody
V čom zaujať na jeseň?
Farby lístia v móde
Festivalová pohodička
Čarovné Toskánsko
Letná svadba

Ďalšie články na podobné témy

Bosonožky
Pin-up diva na pláži
Čarovné Toskánsko
Farby lístia v móde
V čom zaujať na jeseň?
V móde túto jeseň vládne červená!
Ako by mala vyzerať top asistentka?
Topánky do nepohody