Pančuchy - oživ svoj outfit
20. 11. 2022 | PR Servis

Pančuchy - oživ svoj outfit

Nebude pre Vás žiadnym prekvapením keď Vám povieme, že viac ako 80% mužov si všíma ženské nohy hneď na prvom rande. Dokonca aj ženy si všímajú nohy iných žien. Očarenie ženskými nohami si už dávno všimol módny priemysel a preto sa trh rozšíril o mnoho kúskov zvýrazňujúcich krásu ženských nôh.

Čas na pančuchy

Jeseň a zima je obdobie, kedy je už na sukne, šaty či šortky s holými nohami zima. Vtedy ako ženy často siahame po pančuškách, nadkolienkach alebo silonkách, ktoré nie len ozvláštnia outfit, ale zvýraznia ženskosť a pôvab nôh. Čo sa týka oblečenia, častokrát si vyberáme jednoduché kúsky, ktorých má každá žena v šatníku asi najviac. V kombinácií s peknými, vzorovanými pančuškami či silonkami, vieme z pôvodne jednoduchého outfitu vyčarovať trendový a elegantný celkový look. Pre ženy, ktoré radi experimentujú a nechýba im vo svete módy odvaha, toto zimné obdobie prináša šancu vytvoriť si so vzorovými pančuškami originálny a nápaditý outfit. Veď snahou všetkých žien je byť elegantnou no zároveň rafinovanou a sexi. Neraz siahame len po klasických silonkách bez vzorov. Treba však myslieť aj na to, že pri výbere vhodných prvkov, aj ženské nohy môžu byť hotovým módnym doplnkom. Navyše, pančušky, silonky, nadkolienky a pod. sú nízko nákladovým prvkom a spôsobom ozvláštnenia každodenných kúskov oblečenia.

Nebojte sa experimentovať

Vaše nohy sú krásne bez ohľadu na to, či ste vysoká alebo nízka, štíhla alebo máte krivky. Dobre volený outfit so správnymi doplnkami, silonkami, pančuškami alebo ďalšími kúskami prinútia mužov zbystriť pozornosť hneď, ako vojdete do miestnosti. Tak ako žena si všimne šarmantného muža, tak aj muž si všimne pôvabnú a vkusnú dámu! Príďte sa inšpirovať k nám na eshop www.toppancuchy.sk kde ponúkame originálne pančušky, podkolienky, silonky rôznych vzorov, samodržky, nadkolienky a štucne tej najlepšej kvality, rôznych farieb a vzorov. Zaručujeme, že práve tieto kúsky vám pomôžu cítiť sa žensky a sebavedomo.

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Chcete zaujať svadobným oznámením? Skúste tieto prevedenia
Vypnite „online mode“ hodinu pred spaním
Pánske šľapky môžu byť aj štýlové! Toto by ste o nich mali vedieť
Zabráňte vzniku vrások
Pociťujete únavu? Berte ju ako impulz k životnej zmene!
Pánske tenisky – doplnok k športovému i kancelárskemu outfitu
Luxusné sedačky do moderne aj klasicky zariadeného bývania
Tipy na dokonalú starostlivosť o nechty v každom ročnom období

Ďalšie články na podobné témy

Tipy na outfit na firemný vianočný večierok
Ako by mala vyzerať top asistentka?
Ako si vybrať zimnú obuv?
Ako si vybrať ideálne spoločenské šaty? A nemusíte byť ani modelka
Môžu byť dámske gumáky trendy?
POSADNUTÁ MICKEY MOUSE-OM: outfity, za ktoré sa nemusí hanbiť ani tínedžerka, ani babka
Streetwear vždy na vrchole. 5 najlepších štylizácií!
Vytvorte módny a teplý pánsky zimný look