Pin-up diva na pláži
5. 8. 2017 | Naďa

Pin-up diva na pláži

Máte radi retro módu? Ak áno, určite si zamilujete aj takzvané "pin-up" plavky, ktoré sa vrátili z minulého storočia! Niektoré kúsky nevymreli v minulosti navždy. Jednoducho sa stratili, aby sa mohli po niekoľkých rokoch vrátiť späť!

Pin-up plavky, alebo inak povedané retro plavky, ktoré majú vysoký pás, si obľúbili nielen ženy, ktoré chcú skryť pár gramov navyše alebo tuk na bruchu. Tento druh plaviek je veľmi obľúbený aj medzi chudšími dievčatami a ženami, ktoré jednoducho majú tento typ radi. A čo vy? Preferujete tieto plavky?

Ako si vybrať?

Na internetových obchodoch či v kamenných predajniach nájdete naozaj veľmi veľa zaujímavých kúskov, z ktorých je veľmi ťažké vybrať si. Ak patríte medzi ženy, ktoré potrebujú zakryť bruško, pretože na ňom majú pár kíl navyše, stavte na také plavky, ktoré nie sú úplne obtiahnuté na tejto partii. Môžete staviť na jemné riasenie, ktoré môže zakryť túto partiu. Vhodné je však aj to, aby ste viac upriamili pozornosť na vrchnú časť tela, ktorá možno vyzerá lepšie, ako tá spodná. Takto si človek všimne najmä to, čo má.

Ak potrebujete plavky, ktoré vám trochu viac zvýraznia boky, pretože ste moc útla, určite takisto stavte na tento druh! Je vhodný naozaj pre každého, pretože vďaka vysokému pásu môžete skryť vypuklé bruško alebo naopak, upriamiť pozornosť a opticky zväčšiť zadoček a boky.

swimwaer_1501929391.jpg

Bodky, bodky

Najväčším retro kúskom, ktorý by ste si mohli zakúpiť sú pin-up plavky s bodkami. Najlepšie v čierno-bielej kombinácií. Je to niečo, čo sa nosilo aj v minulých dekádach a je to IN aj teraz. Síce čierna nie je práve najlepšia pre slnko, pretože ho dosť priťahuje a niektoré horšie materiály rýchlo vyblednú, určite to za pokus stojí. Buďte tá najväčšia diva na pláži! 

Moderné plavky

Mladšie ročníky však možno na takéto "retro" plavky moc nie sú a radšej by chceli niečo moderné. Aj pre vás určite také plavky sú! Najlepšie bude, ak si nájdete tie, ktoré majú vzor Ten môže byť kvetinový, vyšívaný alebo nejaký pásikovaný. Všetky tieto vzory sú veľmi moderné a skvelé pre každé dievča či ženu!

fe_1501929533.jpg

Ilustračné foto: Bonprixshop.eu, Pexels.com

Ďalšie články od autora Naďa

Ako nosiť maxi šaty?
Ako by mala vyzerať top asistentka?
Topánky do nepohody
V čom zaujať na jeseň?
Pančuchy a ponožky
Farby lístia v móde
Festivalová pohodička
Čarovné Toskánsko

Ďalšie články na podobné témy

Čarovné Toskánsko
MIKLOSKO KOLEKCIA JAR-LETO 2018
Ako nosiť maxi šaty?
Crop topy sú stále IN!
Plavkový špeciál
Farba roka Greenery v letnom šatníku
Bosonožky
Festivalová pohodička