Plavkový špeciál
8. 6. 2017 | Naďa

Plavkový špeciál

Každý rok prichádza do pozornosti iný trend. Či už je to v oblečení, ktoré nosíme klasicky do práce a školy, alebo sú to plavky, ktoré vytiahneme iba párkrát ročne. Vždy by ste si však mali uvedomiť to, aké si kupujete, pretože aj keď ich máte na sebe len niekoľkokrát do roka, mali by vám sedieť a podčiarknuť vašu postavu. 

Nájsť tie najlepšie plavky býva niekedy veľmi ťažké, no ide to! Ak sa posnažíte, prezriete si najnovšie trendy a ponuku kamenných i internetových obchodov, zistíte, že je toho naozaj veľa. Kombinácia rôznych materiálov a ozdôb alebo len jednoduché jednofarebné plavky, výber je na vás!

Dvojdielne či celé?

Hneď na začiatku môže prísť prvá otázka. Celé či dvojdielne? Mnohé ženy si myslia, že keď stavia na celé plavky, zakryjú tým nedokonalosti, ktoré by sa mohli vyskytnúť pri dvojdielnych plavkách. Opak je však pravdou. Práve jednodielne plavky by si mali zaobstarať dievčatá a ženy, ktoré majú tip top postavu a nebude im nikde nič trčať. Hnevá vás bruško? Aj na toto je riešenie! Stavte na dvojdielne plavky, ktoré však majú spodný diel s vysokým pásom. Ten je z pevnej gumičky, ktorá vás dokáže stiahnuť a perfektne vytvarovať postavičku. 

plavky_1496910593.jpg

Aká farba?

Farba je tiež veľmi dôležitým aspektom. Ak patríte k ľuďom, ktorí milujú rôzne farebné kombinácie, jednoducho na ne stavte. Pekné farebné plavky sa hodia naozaj každej žene. Mnohé ženy však obľubujú aj rôzne ozdoby na nich. Tieto ozdoby sa však často zničia už po pár namočeniach v slanej alebo chlórovej vode. Stavte radšej na klasiku bez zbytočného prečačkávania.

Vhodné farby plaviek sú však aj čierna, béžová, sivá alebo biela. Pri tmavých farbách ako je tmavo modrá či čierna si dávajte pozor na to, aby vám už po pár dňoch nevytiahlo slnko farbu z nich. Ak sa niečo také stane, kúpili ste lacné plavky, ktoré toho veľa nevydržia. Pri výbere plaviek si vždy dávajte pozor najmä na to, aby vám dobre sedeli a aby ste sa v nich dobre cítili. Radšej si kúpte o niekoľko eur drahšie plavky, akoby ste mali mať lacné, ktoré po pár použitiach vyhodíte.

V outfite sme použili: 

Modré dievčenské plavky so srdiečkami (ZOOT)

Ružovo čierne dvojdielne plavky Relleciga (ZOOT)

 Dámske čierne vzorované plavky Rip Curl Las Dalias (ZOOT)

Ďalšie články od autora Naďa

Ako nosiť maxi šaty?
Ako by mala vyzerať top asistentka?
Topánky do nepohody
V čom zaujať na jeseň?
Pančuchy a ponožky
Farby lístia v móde
Festivalová pohodička
Čarovné Toskánsko

Ďalšie články na podobné témy

Ako nosiť maxi šaty?
Crop topy sú stále IN!
Farba roka Greenery v letnom šatníku
Pin-up diva na pláži
Čarovné Toskánsko
MIKLOSKO KOLEKCIA JAR-LETO 2018
Trendy sandále leta 2020, ktoré rozhodne musíte mať
Ak si ešte chcete užiť letné teploty, cíťte sa pritom sebavedomo