Poďme sa zoznámiť: Gabriela
20. 1. 2019 | Gabriela

Poďme sa zoznámiť: Gabriela

Gabriela je redaktorkou, ktorá pre náš portál www.nadherna.sk píše už nejaký ten piatok. Inšpiráciu na svoje články hľadá v každodennom živote a vždy ju poteší, keď sa našim čitateľom jej články páčia. Jej meno nájdete pri rôznych článkoch v oblasti sebarozvoja, psychológie ale aj úspešného podnikania.

Ahojte. Volám sa Gabriela a pre nadherna.sk píšem pravidelne už asi rok.

Ako si sa dostala k práci redaktorky pre web nadherna.sk?

Najskôr som si myslela, že išlo o náhodu. Ale teraz viem, že niečo také neexistuje. Bola som na materskej dovolenke a hľadala som ďalšie možnosti sebarealizácie. Najmä kvôli túžbe niečo si privyrobiť, neskôr možno stať sa pánom vlastného času. “Vygooglila” som si web ezeny.sk, ktoré poskytujú podporu ženám v ich rozvoji.

Zúčastnila som sa ich semináru Ako sa stať virtuálnou asistentkou a umenie delegovať. Práve tam som okrem skvelej Gabiky Révickej zoznámila s Bohumilou Ďurišovou. Po seminári som ju vytrvalo “otravovala”, až mi dala príležitosť písať pre ňu články na web. Najskôr na skúšku. Avšak jej sa moja práca zapáčila (a mne spolupráca s ňou) a aktuálne pre ňu píšem už viac ako rok :-).

 aeth_1537089572.jpg

V čom ti táto práca pomohla a v čom sa odlišuje od iných typov práce?

Práca redaktorky má pre mňa viacero pozitív. V prvom rade mi pomohla získať prax v oblasti, kde som mala nulové skúsenosti ale veľkú túžbu realizovať sa.

Táto práca sa odlišuje najmä tým, že mi poskytuje možnosť rozvíjať sa aj počas materskej dovolenky, dá sa vykonávať z domu, kedykoľvek a bez nutnosti riešiť, kto sa postará o moje dieťa.

Čo pre teba znamená písanie?

Najskôr som si myslela, že to neviem a nedokážem. Opak je však pravdou. Skúsila som to a zistila, že mi to ide. Písanie je pre mňa akoby kladenie vlastných myšlienok na papier. Tiež mi pomáha “upratať” si myseľ. A ak sa môj článok aj niekomu páči, je to len príjemný bonus.

Akým témam sa venuješ najradšej, príp. akým spôsobom si ich vyberáš?

Najradšej mám témy týkajúce sa sebarozvoja, psychológie a úspešného podnikania. Hľadám rôzne inšpirácie na webe ale aj zo života.

Venuješ sa aj niečomu inému popri práci redaktorky? Ak áno, dáš tip, ako stihnúť všetko, čo chceš?

Okrem toho, že sa naplno venujem svojej dcére, spievam v kapele. Čo je pre mňa taktiež spôsobom ako sa odreagovať a nabrať sily. Tajomstvom toho, ako to všetko zvládam je najmä pomoc rodiny (manžela a mojej mamy), ktorí mi dokážu v prípade potreby podať pomocnú ruku.

Ilustračné foto: unsplash.com, kaboompics.com

Gabriela

Písanie je pre mňa relax a sebarealizácia popri každodennej práci psychológa a matky na plný úväzok. Vtedy sa môžem “skryť” za počítať a nič neriešiť.

Ďalšie články od autorky Gabriela

Kolagénom vyriešite mnoho problémov
Seriál duchovná numerológia: kozmická trojka
Prečo neplatí jednoduché: Mysli pozitívne?!
8 tipov ako sa zbaviť kíl bez zbytočného trápenia
Ako na strašiaka s názvom strie?
Cvičenie neformuje len telo: TOTO bude bonus navyše!
Skvelé recepty na domácu horúcu čokoládu. A zima nemá šancu!
Novoročné ciele: Ako si ich nastaviť a konečne nezlyhať!

Ďalšie články na podobné témy

Poďme sa zoznámiť: Zuzana
Poďme sa zoznámiť: Simona
Mikropráca, alebo práca z obývačky
Robte len to, čo vás baví
Staňte sa konečne milionárkou
Novoročné predsavzatia? Žiadny problém! Takto sa vám podarí splniť to, čo si zaumienite
Ako sa (ne)pripraviť na pohovor
Ako si nájsť dobrú prácu po štyridsiatke

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.