Potrebuje váš manžel pomoc v posteli? Ide to aj bez predpisu
23. 11. 2021 | PR Servis

Potrebuje váš manžel pomoc v posteli? Ide to aj bez predpisu

Aký je to zdravý vzťah? Určite ten, kde panuje rešpekt, úcta, dôvera medzi partnermi, ktorí sa navzájom podporujú a „stoja“ pri sebe. Ale čo si budeme nahovárať, ku každému vzťahu patrí aj milostný život.

Nebuďte prekvapená ak sa to stane aj vo vašom vzťahu

A aj keď túto časť vzťahu zvykneme bagatelizovať a hovoriť, že o „to“ predsa nejde, väčšinou sa tým len klameme. A prídeme na to vtedy, ak to v tejto „oblasti“ začne medzi nami a partnerom „škrípať“.

Často nastávajú problémy vtedy, keď zrazu u partnera nefunguje všetko tak, ako má. A rozhodne nejde o zriedkavý problém vyskytujúci sa u niekoľkých nešťastných jedincoch. Hlavne s pribúdajúcim vekom rastie riziko takýchto problémov a blíži sa dokonca k 50%.

Našťastie však existuje niekoľko riešení ako sa s takýmto niečím vysporiadať. Prvoradá je zmena životného štýlu, pod ktorou si predstavte napríklad zdravšiu stravu, viac pohybu, ale aj obmedzenie stresu. Cudzím pojmom však nie sú ani rôzne účinné tabletky na erekciu.

Nedokážete svojho partnera dostať k lekárovi? Nemusí to byť problém

Pod takýmito tabletkami si určite ihneď predstavíte overenú Viagru. Táto modrá pilulka sa od svojho uvedenia na trh v roku 1998 „prepracovala“ až na legendu, o ktorej počul zrejme každý aj bez toho, aby pomoc Viagry potreboval.

Ak nerátame možné vedľajšie účinky, jej nevýhodou je hlavne to, že je viazaná na lekársky predpis. Pýtate sa, prečo je to nevýhoda? Tie z vás, ktoré podobné problémy so svojim partnerom už riešili, budú určite vedieť, aké ťažké bolo pre muža, aby začal o tomto probléme rozprávať aspoň „u vás doma“. A dostať ho s týmto k lekárovi? Nemožné!

V takomto prípade existuje ešte jedna možnosť, ktorá stojí za vyskúšanie predtým, než svojho partnera „dokopete“ k tomu, aby prekonal pocit hanby a navštívil odborníka. Sú to tabletky vo forme výživových doplnkov. Na tie totižto lekársky predpis váš partner nepotrebuje. To však neznamená, že nie sú účinné. Za pokus rozhodne stoja!

Zdroj obrázka: Autor: Guryanov Andrey / Shutterstock.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Wobenzym s nami už 30 rokov
Vianočné know-how: Ako prežiť sviatky bez ťažoby na žalúdku?
Poznáte alternatívny spôsob bývania? Čo to je a aké možnosti máte?
Ako na skvelú postavu? Toto je 6 dôležitých faktorov, ktoré viete ovplyvniť a pomôžu vám
Ako napísať list Ježiškovi moderným spôsobom
S akými zdravotnými problémami vám môžu pomôcť CBD produkty?
Ako uľaviť dieťaťu pri zápale nosohltanu, tzv. soplíkom?
Chcete, aby aj počas pandémie malo vaše dieťa dostatočné vzdelanie?

Ďalšie články na podobné témy

Sexuálna výkonnosť - Takto môžete zlepšiť váš sex
STRAŠIAK HPV: Vedeli ste, že ho má takmer každý?
Štítna žľaza: srdce zdravej imunity
Ako začať cvičiť?
Jesenné tipy na posilnenie imunity
Chcete začať cvičiť? Pridajte sa k týmto ženám!
Fantastický zelený smoothie Dity von Teese
Máte problém s DRUNKOREXIOU?

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.