Povedali si ÁNO -svadba v septembri
27. 9. 2016 | Bohumila

Povedali si ÁNO -svadba v septembri

Aj tieto páry si povedali svoje ÁNO v septembri. Opýtali sme sa ich tieto otázky:

1. Prečo ste si zvolili termín svadby v septembri?

2. Mala vaša svadba špecifickú tému?

3. Akú farebnosť výzdoby ste volili?

4. Na čo zo svadby spomínate, udialo sa niečo zaujímavé alebo veselé? 

Aký bol ich septembrový svadobný deň a čo nám o ňom prezradili?  

Izka a Tomáš (svadba 1. septembra)

1. Termín svadby sme vyberali tak, aby čo najviac ľudí bolo po dovolenke a  aby mohli prísť. Prvého septembra nám prišiel ako fajn termín, keďže je to štátny sviatok, ľudia väčšinou nepracujú. Koniec koncov, každé výročie svadby, či už padne na stred týždňa alebo na víkend, budeme mať voľno a budeme ho môcť oslavovať celý deň.

2. Žiadnu špeciálnu tému sme nemali, výzdobu sme ponechali na reštauráciu, v ktorej sme mali svadbu, ale keby som ju mala definovať, tak asi romanticko - klasická.

3. Krémovo - marhuľovú výzdobu nám navrhla prevádzkarka. Pekne  spolu ladili farebné štóly a stuhy, ktorými boli opásané  „ oblečené“ stoličky.

4. Stoličkový tanec sme prispôsobili mojim nepočujúcim rodičom a veľkej časti rodiny. Počas muziky sme tancovali s rukami hore a keď hudba prestala hrať, dali sme ruky dole. To bol signál pre nepočujúcich, že hudba skončila a každý si musel urýchlene sadnúť na najbližšiu voľnú stoličku. Tento stoličkový tanec vyhrala moja mamina. Po polnoci sme spustili karaoke. Spočiatku sa ľudia moc do súťaženia nehrnuli, tak to bolo s manželom na nás, aby sme opäť rozprúdili zábavu. Keď nám DJ pustil na spievanie Crazy Fog od Axel F a my sme spustili  "ring-ding-ding-ding-ding-ding-ding-ding-ding-ding-ding-dong-dong", svadobčania z nás „ išli do kolien“. Asi si povedali, že horšie to už nebude, postupne sa osmelili, až nakoniec sa všetci bili o mikrofón. Popri tom sme tancovali a spievali na parkete, takže to bola super zábava. Môžem doporučiť všetkým nevestám a ženíchom“.

Soňa a Peter

1. Je to ešte teplý a slnečný mesiac, v júni sme nemohli, mala som štátnice a v júli a auguste sme sa obávali horúčav

2. V prvej časti sme pripravili aj malý program - vystúpenie skupiny historického tanca, s ktorou sme aj my mali jeden spoločný tanec a druhá časť zábavy sa niesla v štýle oldies disco, vtedy prišli aj ďaľší priatelia.

3. Červeno bielu, keďže červená je moja obľúbená farba.

4. Väčšina ľudí má svadbu len raz v živote, takže naša svadba bola výnimočná už len tým, že bola. Jedným zo svadobných darov bolo vystúpenie nášho kamaráta kúzelníka.

Míša a Ondřej

1. September preto, že to bol najbližší možný termín... pokiaľ nebudem mať bruško a nebudem sa gúľať, celá svadba bola naplánovaná ani nie za mesiac.

2. Povedala by som, že svadba bola klasická.

3. Výzdoba bola  ladená v červeno – fialových odtieňoch, farbu tabule zaisťovala reštaurácia.

4. Pikošku snáď ani nemám, až na to, že reštaurácia, v ktorej sme mali svadbu, spomína na ňu ako na jednu z najväčších akcií. Po príchode kamarátov party nabrala také vysoké obrátky, že sa oslavovalo a zabávalo striekajúcim šampanským.

Bohumila

Zakladateľka a "mama" portálu. Zaujíma sa o osobný rozvoj, motiváciu, takisto je technologický geek. Miluje kvalitnú kozmetiku a oceňuje úprimný dialóg. Motto: Kde je vôla, tam je cesta. 

Ďalšie články od autorky Bohumila

Recept na najlepšie moravské koláče, aké ste kedy jedli
Najlepšie tipy pre prácu z domu pre ženy a mamičky
Krásna a štýlová Alexandra vydáva prvú knihu! Na čo sa môžeme tešiť?
Aká je skutočná Pravda o mužoch?
Pripravte sa na zimu!
Prečo sa ti nedarí? Možno týmito zlozvykmi sama degraduješ svoj biznis
Rozhovor týždňa: Doprajte si s nami zázračný Emočný detox
Príbehy opatrovateliek Janky, Danky a ich babky

Ďalšie články na podobné témy

Septembrová svadba - farebné trendy
Zlaté šperky slávia veľkolepý návrat
Nebojte sa priznať farbu! - ako na kreatívny účes?
Diéta z doby kamennej: Čo sa skrýva pod paleo stravovaním?
Módny tip: V čom na ples?
Pripravte sa na leto – inak
10 beauty trikov, o ktorých ste (možno) nevedeli
Inšpirácia: Chiara Ferragni - talianska modelka a fashion bloggerka

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.