Poznáte 30-dňovú partnerskú výzvu? Je plná dobrého sexu!
25. 3. 2020 | Redakcia

Poznáte 30-dňovú partnerskú výzvu? Je plná dobrého sexu!

Už ste počuli o niekom, kto si s partnerom alebo partnerkou doprial 30 dní sexu? Áno, čítate dobre. Táto tridsaťdňová výzva je nielen príjemná, ale dokonca aj užitočná! Neveríte? Čítajte ďalej!

Trávite medzi štyrmi stenami deň za dňom? Teraz je tá správna chvíľa dobehnúť veci, na ktoré zvyčajne nemáte chuť alebo energiu. Je jasné, že po náročnom pracovnom dni sa (dobrý) sex dostáva časom na druhú koľaj. Alebo možno nie ste večerný typ a sex v tomto čase je pre vás skôr trestom. 

freestocks-chay8166imq-unsplash_1584993833.jpg

Máme dobrú správu!

Teraz si môžete užívať sex v takú dennú či nočnú dobu, ktorá vám vyhovuje. Dokonca aj popri práci na doma. A ako to funguje? Dohodnite sa s partnerom (partnerkou), že nasledujúcich tridsať dní si vyhradíte každý deň čas na sex, avšak pozor, neznamená to vôbec, že musíte mať v rámci tejto výzvy každý deň pohlavný styk.

skyler-king-52xuihcecuu-unsplash_1584993840.jpg

O čom je výzva?

Cieľom je nájsť si čas, ktorý si vyhradíte sebe navzájom. Môže ísť o objatia, vášnivé bozkávanie a tak veľmi podceňovanú predohru a zvádzanie, na ktoré zvyčajne nie je veľmi času. Pokojne svoju predohru natiahnite aj na viacero hodín, o to viac budete mať nakoniec „chuť“. 

Skúste zaloviť v pamäti a vráťte sa k technikám, ktoré boli také zaujímavé v čase dospievania. Oprášte výrazy ako petting a necking, viete aké všetky (príjemné) aktivity zahŕňajú? 

toa-heftiba-yzdybogswec-unsplash_1584993838.jpg

Náš tip: nie je nutné listovať v Kamasútre ak to práve nie je vaša „šálka kávy“, zopár inšpirácií si v nej však iste nájde každý pár. Začnite pekne pomaly a postupne hľadajte nové veci, ktoré ste ešte neskúsili a ktoré vás oboch lákajú. 

Výsledok? Radíme samozrejme správnu ochranu, aby ste náhodou o deväť mesiacov nevítali bociana. Vo výsledku však obohatíte a upevníte svoj vzťah tým, že si navzájom venujte viac pozornosti, lepšie spoznáte seba i partnera a hlavne zažijete mnoho dobrého sexu! 

Čo poviete, prijímate výzvu?

Redakcia

Tento článok pre vás pripravila naša redakcia. :) 

Ďalšie články od autorky Redakcia

3 otázky, ktoré si o svojom vzťahu teraz určite neklaďte
Poznáte umenie „ničnerobenia“? Treba ho čo najskôr vyskúšať!
Wellness víkend doma: spravte update krásy aspoň raz týždenne!
Venušino okienko: Apríl v znamení lásky
Domáca výzva: bez spodnej bielizne!
Ako poraziť chuť na sladké? Doma je to najťažšie!
Partnerská výzva: objavte svoju najlepšiu verziu
3 druhy detoxov, ktoré môžete začať hneď a všetky naraz!

Ďalšie články na podobné témy

Poznáte svoje dva orgazmické body?
Na rovinu: ako si zlepšiť sexuálny život?
Partnerská výzva: objavte svoju najlepšiu verziu
Kľúč k spokojnému partnerstvu - existuje vôbec?
Ako sa ochrániť pred neželaným tehotenstvom nielen v lete?
Otázky, ktoré posunú váš vzťah ďalej
Láska a iné závislosti
Štedrý deň môže byť štedrý aj na bozky, hlavne pod imelom

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.