Pozvoľnite z podmienok a partnera si nájdete skoro okamžite
7. 9. 2018 | Paťka

Pozvoľnite z podmienok a partnera si nájdete skoro okamžite

Nájsť si ideálneho partnera je niekedy zložitejšie ako si myslíme. Niektoré nemáme šťastie, že sú so svojim manželom od puberty a majú ukážkový partnerský život. Niektoré sme boli dlhé roky zamerané na iné hodnoty. Kde však už teraz nájdem ideálneho partnera?

Po prvé, skoro žiaden partner nie je ideálny. Každý má svoje pre aj proti. Takisto ako my, ženy. Každá máme nejaké pozitíva ale aj negatíva. Áno, to si musíme priznať. Muži nemajú v láske ženy, ktoré si o sebe myslia, že sú dokonalé. Dokonalosťpreto nehľadajme ani v našom partnerovi. Ak odstránime túto našu skôr zlú vlastnosť, bude hľadanie partnera oveľa ľahšie.

Nastáva však čas položiť si jednu otázku. Kde môžem nájsť môjho budúceho partnera?

V práci je len ženský kolektív alebo sú všetci muži zadaní. Prácu teda škrtáme. Na oslovenie náhodného okoloidúceho asi nemáme ,,gule”. Internet? No, niekedy môže prísť na stretnutie naozaj úplne iný človek ako sa opisoval. Potrebujete sa s niekým stretnúť tvárou v tvár. Iba vtedy zistíte, či preskočila iskra na oboch stranách. Nenadarmo sa vraví, že láska je len chémia.

V dnešnom svete plnom rôznych podujatí, sa na trhu objavili aj zoznamovacie akcie. Jednou z nich je Happiness Night v Národnom salóne vín v Bratislave. Témou podujatia je šťastie. Každý jeden z nás chce byť šťastný. Šťastie je spojené aj s láskou. Tieto dva pocity sa dokonale dopĺňajú, pretože láska nemôže dlho existovať bez šťastia. Ešte lepšie je, keď sa láska zrodí v šťastnom prostredí.

 marriage-918864-960-720_1536303440.jpg

Nemusíte sa ničoho báť. Atmosféra bude zaručene veľmi príjemná a stretnete sa so zaujímavými ľuďmi.

Celé podujatie sa začína o 19:00 a končí o 23:00. Ostýchavosť môžete nechať ležať doma a užiť si tak prítomný okamih plnými dúškami. Počas celej Happiness Night sa budete zabávať. Okrem iného je pre vás pripravený skupinový tanec šťastia, ,,štastná” tombola ale aj afterparty.

V cene je zahrnuté jedlo, pitie, živá hudba, tombola a originálne zoznamovacie aktivity, ktoré nezažijete nikde inde.

Skúste tento iný typ zoznamovania a ktovie. Možno práve vy budete odchádzať s niekým, kto sa stane vašim celoživotným partnerom.

Ilustračné foto: Pixabay.com, Unsplash.com

Paťka

Milujem posúvanie sa vpred v každej oblasti života. Nenávidím nudu a nedokážem obsedieť na jednom mieste. Život nie je o tom, aby sme ostali zaseknuto stáť v našej komfortnej zóne a neskúšali nové veci, nechodili na nové miesta a nespoznávali sa s novými ľudmi. 

Ďalšie články od autorky Paťka

Čo si obliecť na Silvestrovskú párty?
Kokosový vs. olivový olej. Ktorý je lepší?
3 jesenné polievky, ktoré zahrejú telo a pohladia dušu
S týmto okolo vás komáre ani len nepreletia
Vďaka týmto 5 veciam na inú ani len nepomyslí!
8 zaujímavých faktov o menštruácii
Kúpeľ z domácich čajových sáčkov bude vašim najlepším priateľom
Nechajte deti robiť chyby

Ďalšie články na podobné témy

Otázky, ktoré posunú váš vzťah ďalej
Láska a iné závislosti
Partner mi nedokáže povedať, že ma ľúbi. Čo sa za tým skrýva?
Odkiaľ vlastne prišiel Valentín?
Príležitosť k romantike aj ľahká cesta k erotike. A čo budete robiť na Valentína Vy?
Užite si február naplno nielen na Valentína!
Ľudia nám vraj nastavujú zrkadlo. Ale čo keď sa v ňom nevidím?
Zoznamky (nie)len pre osamelé

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.