Predaj Garmin v kamennej predajni v Prešove
17. 3. 2023 | PR Servis

Predaj Garmin v kamennej predajni v Prešove

Hľadáte najlepšie športového partnera s obrovským množstvom športových aktivít v jednom kompaktnom balení?

Garmin športové hodinky sú pre vás ako stvorené. Ako si však vybrať ten správny model?

Nechajte si poradiť v kamennej predajni v Prešove v PcSpital na Volgogradskej 9. U nás nájdete obrovské množstvo modelov skladom, odborné poradenstvo ako aj najlepšie ceny na trhu.

Medzi najobľúbenejšie modely športových hodiniek jednoznačne patria Garmin Instinct 2, ktoré sú vysoko odolné a dokonca spĺňajú vojenský štandard MIL-STD-810.

Z drahších modelov je určite najobľúbenejší model Garmin Fenix 6X, ktoré majú farebný display s vysokým rozlíšením o veľkosti 1,4". Disponujú obrovským množstvom športových aktivít ako napríklad intervalový tréning, krokomer, rýchlosť, tempo, tepová frekvencia, tepové zóny, úroveň regenerácie tela a podobne.

Pre dámy je tu potom obľúbený a štýlový model Garmin Venu SQ 2, ktorý vyniká športovo-elegantným dizajnom a vo verzii music disponuje zabudovanou pamäťou pre počúvanie hudby pri športe aj bez pripojenia na internet či spárovania s mobilom, respektíve bez nutnosti nosenia mobilu pri športovej aktivite.

Okrem športových hodiniek máme v ponuke aj cyklopočítače a to najobľúbenejšie modely Garmin Edge 530 a Garmin Edge 130 Plus. Vynikajúci pomocník na dynamické monitorovanie cyklistických metrík s cieľom motivovať používateľa k lepším výkonom. Veľkou výhodou Garmin 530 Edge je dostatočne veľký displej 2,6" LCD s vysokým rozlíšením a antireflexným povrchom. Je skvelo čitateľný za každých podmienok. Rozloženie údajov na displeji je dokonalé z pohľadu čitateľnosti a intuitívneho rozloženia. Info z cyklopočítača dokážete vyčítať aj pri náročných zjazdoch. Oproti predchádzajúcemu modelu je plocha displeja zväčšená o 13% pri zachovaní kompaktného dizajnu.

Ak sa pohybujete alebo plánujete športy v odľahlejších miestach určite oceníte Garmin Inctinct 2 Solar alebo Garmin Instinct Solar, ktoré disponujú solárnym panelom v displeji hodiniek. Už tak vysoká výdrž batérie je predĺžená o tento zabudovaný solárny panel.

Všetky tieto a ešte mnoho ďalších m odelov nájdete u nás na predajni v Prešove. Tak isto si ich pohodlne môžete objednať na našom e-shope www.pcspital.sk

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Ako na starostlivosť o pleť na jeseň?
Naozaj ženy nevedia grilovať alebo sa len muži predvádzajú?
Ako zapôsobiť: Prvé rande pod holým nebom
Dámske čižmy- symbol topánkovej jesene
Jesenné trendy kabeliek v roku 2023
Bielenie zubov: Urob si sám alebo navštíviť odborníka?
Outfity na pláž: čo si obliecť a ako zažiariť
Spirulina a jej efektívne účinky na organizmus

Ďalšie články na podobné témy

Aké funkcie a vlastnosti ponúkajú moderné hodinky?
Svieže jarné tipy
Viete ako si zariadiť domácnosť s pomocou jednoduchých feng suei zásad?
Uľahčite partnerovi výber zásnubného prsteňa
Ste pozvaná na svadbu? Poradíme vám, čo všetko si zabezpečiť a na čo nezabudnúť
Dokonalé selfie? Takto sa to podarí
Zaujímavosti zo sveta amuletov pre zdravie – vyberte si ten svoj
Chcete začať cvičiť? Pridajte sa k týmto ženám!