Predaj Garmin v kamennej predajni v Prešove
17. 3. 2023 | PR Servis

Predaj Garmin v kamennej predajni v Prešove

Hľadáte najlepšie športového partnera s obrovským množstvom športových aktivít v jednom kompaktnom balení?

Garmin športové hodinky sú pre vás ako stvorené. Ako si však vybrať ten správny model?

Nechajte si poradiť v kamennej predajni v Prešove v PcSpital na Volgogradskej 9. U nás nájdete obrovské množstvo modelov skladom, odborné poradenstvo ako aj najlepšie ceny na trhu.

Medzi najobľúbenejšie modely športových hodiniek jednoznačne patria Garmin Instinct 2, ktoré sú vysoko odolné a dokonca spĺňajú vojenský štandard MIL-STD-810.

Z drahších modelov je určite najobľúbenejší model Garmin Fenix 6X, ktoré majú farebný display s vysokým rozlíšením o veľkosti 1,4". Disponujú obrovským množstvom športových aktivít ako napríklad intervalový tréning, krokomer, rýchlosť, tempo, tepová frekvencia, tepové zóny, úroveň regenerácie tela a podobne.

Pre dámy je tu potom obľúbený a štýlový model Garmin Venu SQ 2, ktorý vyniká športovo-elegantným dizajnom a vo verzii music disponuje zabudovanou pamäťou pre počúvanie hudby pri športe aj bez pripojenia na internet či spárovania s mobilom, respektíve bez nutnosti nosenia mobilu pri športovej aktivite.

Okrem športových hodiniek máme v ponuke aj cyklopočítače a to najobľúbenejšie modely Garmin Edge 530 a Garmin Edge 130 Plus. Vynikajúci pomocník na dynamické monitorovanie cyklistických metrík s cieľom motivovať používateľa k lepším výkonom. Veľkou výhodou Garmin 530 Edge je dostatočne veľký displej 2,6" LCD s vysokým rozlíšením a antireflexným povrchom. Je skvelo čitateľný za každých podmienok. Rozloženie údajov na displeji je dokonalé z pohľadu čitateľnosti a intuitívneho rozloženia. Info z cyklopočítača dokážete vyčítať aj pri náročných zjazdoch. Oproti predchádzajúcemu modelu je plocha displeja zväčšená o 13% pri zachovaní kompaktného dizajnu.

Ak sa pohybujete alebo plánujete športy v odľahlejších miestach určite oceníte Garmin Inctinct 2 Solar alebo Garmin Instinct Solar, ktoré disponujú solárnym panelom v displeji hodiniek. Už tak vysoká výdrž batérie je predĺžená o tento zabudovaný solárny panel.

Všetky tieto a ešte mnoho ďalších m odelov nájdete u nás na predajni v Prešove. Tak isto si ich pohodlne môžete objednať na našom e-shope www.pcspital.sk

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Sesterstvo v znamení kolekcie SISTERHOOD: Je veľmi dôležité, aby sme sa ako ženy podporovali v našich snoch
Bude môjmu dieťaťu chutiť aj detská výživa bez cukru?
Povinné zmluvné poistenie online – oplatí sa dnes vybavovať cez internet?
Medzinárodný deň žien očami Lidla
Ako zdravý lifestyle a preventívne vyšetrenia môžu pomôcť predchádzať zdravotným problémom.
Ikonický RETRO košík je späť!
Na čo všetko sa hodí Imunoglukan
Meteosenzitívni ľudia sú náchylnejší na jarnú únavu

Ďalšie články na podobné témy

Svieže jarné tipy
Viete ako si zariadiť domácnosť s pomocou jednoduchých feng suei zásad?
Uľahčite partnerovi výber zásnubného prsteňa
Ste pozvaná na svadbu? Poradíme vám, čo všetko si zabezpečiť a na čo nezabudnúť
Dokonalé selfie? Takto sa to podarí
Zaujímavosti zo sveta amuletov pre zdravie – vyberte si ten svoj
Chcete začať cvičiť? Pridajte sa k týmto ženám!
Ako nosiť pončo?