Príjemne sa posaďte a vychutnajte si svoj obľúbený nápoj
25. 1. 2021 | PR Servis

Príjemne sa posaďte a vychutnajte si svoj obľúbený nápoj

Na ktoré chvíle sa najviac tešíme, keď sa vraciame domov unavení z práce alebo keď máme pred sebou voľný víkend? Rozhodne na chvíle odpočinku, relaxu, ničnerobenia a užívania si rodinnej pohody so svojimi blízkymi či priateľmi. Len tak sa natiahnuť na pohodlnej sedačke so svojou obľúbenou knihou alebo z nej sledovať obľúbený seriál. Po tom túži bezpochyby každý jeden z nás. Aby sme sa tak aj cítili, mali by sme vsadiť na kvalitnú a čo najpohodlnejšiu sedaciu súpravu.

Urobte si jasno pred výberom sedačky

Keď stojíme pred otázkou, akú sedaciu súpravu si máme vybrať, aby splnila všetky naše požiadavky a kritériá, mali by sme si ujasniť niekoľko faktorov, ktoré náš výber ovplyvňujú. Samozrejme, vzhľad a dizajn sedacích súprav je tiež veľmi podstatný faktor, ale treba myslieť aj prakticky. Čo najviac rozhoduje, je veľkosť obývačky, v ktorej bude sedacia súprava kraľovať. Tomu totiž musíme prispôsobiť rozmery sedačky a matematika nás jednoducho nepustí. Ak je naša obývačka menšia, nemôžeme si „dovoliť“ sedaciu súpravu väčších rozmerov, akokoľvek by sa nám páčila.

Ďalším faktorom, ktorý berieme do úvahy, je prevedenie sedačky. Veľmi obľúbené sú čoraz viac rohové sedacie súpravy, ktoré skvele zapadnú do obývacej miestnosti a pojmú viacero osôb. Môžeme ušetriť aj miesto v domácnosti, keď si vyberieme sedačku s úložným priestorom. Jednoducho doň vložíme všetko potrebné a máme tak dostatok miesta v iných miestnostiach. Výber materiálu sedačky je veľmi individuálny a závisí od nášho štýlu a vkusu.

Vychutnajte si popoludňajšiu siestu s chutnou kávou či čajom

Aj vy si radi užívate pri čítaní knihy alebo sledovaní televízie svoj obľúbený nápoj priamo z pohodlnej sedačky? Tak by vám rozhodne nemal chýbať ten správny a štýlový konferenčný stolík.

Nie je nič krajšieho, ako relaxovať na príjemnej sedacej súprave a mať po ruke svoju kávičku či čajík. A vtedy sú našimi vernými spoločníkmi konferenčné stoly, ktorých výber podlieha danej miestnosti. Väčšinou si ich umiestňujeme do obývačky k sedacím súpravám a materiálom i farbou ladíme s ostatným nábytkom. Rozmery konferenčného stola sú opäť individuálne, treba ich prispôsobiť možnostiam našej obývačky, aby stôl skvelo zapadol, dizajnom, prevedením a samozrejme, splnil praktickú i estetickú funkciu.

Zdroj obrázku: Stock-Asso / Shutterstock.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Viete, pre koho je určená mladomanželská pôžička a ako si ju vybaviť?
Kedy a ako nosiť rúška a ako sa o ne starať?
Tipy, ako naučiť deti zásady bezpečnosti na cestách
Štýlová aj v zime? Máme zateplené zimné tenisky
9 tipov pre rodičov, ako viesť deti k zodpovednosti, rešpektu a samostatnosti
Viete, ako by ste si mohli predĺžiť životnosť práčky?
Majte v kuchyni len to najnutnejšie a vytvorte si v tom systém
Ako zvládnuť home office a byť produktívna?

Ďalšie články na podobné témy

Naplánujete si dovolenku v roku 2019 a oddychujte dlhšie
Tipy, ako zariadiť deťom peknú detskú izbu
Nanovo zariaďujete detskú izbu? Máme pre vás dobré rady, ktoré pri zariaďovaní oceníte
Máte prázdnu miestnosť v dome? My vieme ako ju môžete využiť
5 tipov ako zvládnuť vianočnú výzdobu za pár minút
Katarína Szárazová: Základ spokojného a naplneného života je rovnováha
Návrat do práce po materskej - ako sa s ním vysporiadať?
Otvorte sa možnostiam

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.