Prvé zariaďovanie domácnosti. Na čo nesmiem zabudnúť?
7. 3. 2022 | PR Servis

Prvé zariaďovanie domácnosti. Na čo nesmiem zabudnúť?

Chystáte si zariadiť nový dom alebo byt? Na čo všetko netreba zabudnúť? Tie najdôležitejšie veci, ktoré budete pri zariaďovaní riešiť si ukážeme v dnešnom článku.

Prvá vec, ktorú budete riešiť pri zariaďovaní ktorejkoľvek izby sú rozmery. Odmerajte si ich poriadne. Na základe toho zistíte svoje možnosti pri zariaďovaní. Je to veľmi dôležité, aby ste pracovali s reálnymi nápadmi a číslami.

Kuchyňa


Jedna z najdôležitejších vecí v domácnosti. Varíme tu jedlo, skladujeme a veľakrát tu aj stolujeme. V moderných domácnostiach je kuchyňa spojená s obývačkou. Pri zariaďovaní na to myslite.

Pri výbere kuchynskej linky, stolov a iných doplnkov máte naozaj množstvo možností. Pri návrhu priestoru sa odporúčame poradiť s profesionálom, avšak štandardne v kuchyni budete riešiť zóny, ktoré budú slúžiť na:

- varenie alebo pečenie
- prípravu jedla na varenie
- uloženie a zásobovanie potravín
- umývanie

Ich efektívne rozmiestnenie vám poradí profesionál.

Obývačka


V obývačke trávi väčšina z nás množstvo času. Či už pozeraním televízie alebo trávením času s rodinou, kamarátmi alebo osamote napr. s knihou. Dajte si záležať na výbere vhodnej sedačky, TV skrine, vhodnej veľkosti TV (aby ste zo sedačky na ňu videli) a vhodného konferenčného stolíka, ktorý bude ladiť s celým priestorom.

Kúpeľňa

Taktiež veľmi dôležitá súčasť nového domova. V kúpeľni vykonávame svoju základnu hygienu od umývania zubov až po sprchovanie. Zo začiatku si dajte záležať na vhodnom výbere dlažby a obkladov - dôležité je, aby ladili k vášmu interiéru.

Do kúpeľne si môžete dať vaňu alebo sprchovací kút. Je to na vás. Každé má svoje pre a proti. Ak si dáte urobiť sprchovacie kúty na mieru, máte naozaj veľmi veľa možností ich prevedení. V aktuálnej dobe sú veľmi trendy Walk in zásteny, ktoré nemajú žiadne dvere a pôsobia veľmi elegantne a moderne.

Okrem toho si nezabudnite zvoliť do kúpeľne aj vhodné zrkadlo, ktoré môže výrazne skrášliť vaše priestory. Ak by ste potrebovali poradiť ohľadom zariadenia kúpeľne, neváhajte kontaktovať špecialistov zo Sklobau.

Spálňa

Taktiež jedna z najdôležitejších izieb v novej domácnosti. V spálni budeme tráviť večere a 8 hodín (ideálne) z celého dňa. Priestor si poriadne premerajte a zvolte si vhodné miesto na umiestnenie vašej postele. Následne si zvolte, kde sa bude nachádzať skriňa, resp váš šatník. Ak chcete využiť naozaj každý centimeter miestnosti, môžete si dať urobiť skriňu na mieru.

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Robel pre dámy
Wobenzym opäť dostupný
Postavte si letný kapsulový šatník s značkou TATUUM - čo by v ňom malo byť?
Jarné osvieženie šatníka so značkou Wojas. Sprievodca pánskou obuvou na novú sezónu
Tieto bobule vás na jar nakopnú!
Perlové šperky: trend, ktorý ovládol tohtoročnú sezónu
Každodenná športová obuv pre aktívneho chlapca – čo by ste mali vedieť pred kúpou?
Zažiarte so značkou Tamaris

Ďalšie články na podobné témy

Drevený nábytok ako dominanta vašej domácnosti. Ako si vybrať ten správny?
Váhate medzi parketami a laminátovou podlahou? Čím sa odlišujú?
Luxusné sedačky do moderne aj klasicky zariadeného bývania
Ako vybrať koberec do detskej izby jednoducho a efektívne?
Aké sedačky sú v súčasnosti najpopulárnejšie?
Drevo ani zďaleka nepatrí len na retro schodištia
Splňte si svoj dievčenský sen. 4 dôvody, prečo by ste si mali zaobstarať toaletný stolík
Ako vybrať vankúše na spanie a dekoračné kúsky do obývačky?