Recenzia kozmetiky: BIOSILK Volumizing Therapy
5. 9. 2016 | Bohumila

Recenzia kozmetiky: BIOSILK Volumizing Therapy

Ďalší z produktov vlasovej kozmetiky CHI, ktoré som vyskúšala, je rad pre navrátenie objemu jemných vlasov. BIOSILK objemová terapia dopĺňa  výživné hodvábne proteíny spolu s objemovým komplexom Hair Volume Complex  obohateným o bielkoviny z ryže. Tieto hlavné prísady osviežujú pokožku hlavy, zatiaľ čo prebúdzajú korienky vlasov k životu a vytvárajú bohatú hustotu a lesk vo vlasoch bez akýchkoľvek známok zaťaženia. Zachytávače UV chránia vlasy pred škodlivými lúčmi. 

Ja som testovala cestovné balenie v praktickej striebornej taštičke -  čiže šampón, kondicionér, LITE (špeciálne rekonštrukčné ošetrenie a tvarovací púder.

Šampón -  obsahuje ako hlavné zložky bielkoviny z ryže a objemový komplex pre obnovenie objemu a hustoty vo vlasoch.

Kondicionér - dodáva každému prameňu vo vlasoch objem a hustotu vďaka základným zložkám v objemovom komplexe s proteínmi ryže a výživu každému vláknu vlasu. UV ochrana, bez parabénu a lepku.

LITE - neopľachujúce sa špeciálne rekonštrukčné ošetrenie namiešané pre dodanie zázračnej jemnosti a hebkosti vašim vlasom. 

Púder - je perfektný pre objem a nadvihnutie prameňov pre každý štýl a tvar počas celého dňa. Vďaka objemovému komplexu, hodvábnym a ryžovým proteínom tento tvarovací púder vstrebáva prebytok mastnoty od korienkov a nahrádza ich objemom a textúrou.

Najskôr som vyskúšala šampón, kondicionér a lite. Okrem krásnych farieb a obalu, ktorý pôsobí luxusne, ma oslovila i jemná parfumácia celej sady, veľmi príjemne sladko vonia, ale nie rušivo. 

Prvý dojem po aplikácii kúry bol veľmi dobrý. Vlasy boli velmi príjemné na dotyk, mala som pocit vyživených, hladkých, zdravých vlasov a príjemného objemu. 

Pri opakovanom používaní som mala pocit mastiacich sa vlasov pri korienkoch, ťažkých vlasov. To sa ale vyriešilo tým,  že som zistila, že som si zle prečítala návod - LITE sa aplikuje na dĺžky a na suché končeky, nikdy nie na korienky! Keď som začala LITE používať správne, neviem si ho vynachváliť. Určite odporúčam. 

Čo ma veľmi príjemne prekvapilo, je púder pre väčší objem a nadvihnutie vlasov. Priznám sa, že mnoho "špecialít" pri dennej úprave vlasov nepoužívam. Klasicky šampón, kondicionér, prípadne penové tužidlo a lak pre objem. Púder som vyskúšala len tak, "čo to spraví.". Ten efekt nadvihnutia a objemu bol výrazný. Navyše, vlasy sa nelepia, nie sú "zaprášené" ako napríklad pri suchých šampónoch, pokožka hlavy tiež ostáva čistá. Vlasy sú príjemné na dotyk.  Púder sa stal mojím najmilším spoločníkom, i keď som si myslela, že ho budem používať najmenej. 

Celkovo je to skvelá terapia pre jemné, tenké, mastiace sa vlasy bez objemu, teraz po lete a po dovolenkách veľmi odporúčam.

V sérii ďalej môžete kúpiť okrem hore uvedených produktov lak na vlasy, tužidlo a sprej na dvihnutie korienkov. 

Foto: Farouk systems

Bohumila

Zakladateľka a "mama" portálu. Zaujíma sa o osobný rozvoj, motiváciu, takisto je technologický geek. Miluje kvalitnú kozmetiku a oceňuje úprimný dialóg. Motto: Kde je vôla, tam je cesta. 

Ďalšie články od autorky Bohumila

Najlepšie tipy pre prácu z domu pre ženy a mamičky
Krásna a štýlová Alexandra vydáva prvú knihu! Na čo sa môžeme tešiť?
Aká je skutočná Pravda o mužoch?
Pripravte sa na zimu!
Prečo sa ti nedarí? Možno týmito zlozvykmi sama degraduješ svoj biznis
Rozhovor týždňa: Doprajte si s nami zázračný Emočný detox
Príbehy opatrovateliek Janky, Danky a ich babky
Nájdi svoje PREČO

Ďalšie články na podobné témy

Ako sa starať o pleť v zime?
Nebojte sa priznať farbu! - ako na kreatívny účes?
CHI TEA TREE OIL Starostlivosť - skúsenosti po 3 týždňoch používania
Moje vlasy sú ako od kaderníčky lebo...
Gosh Smokey Eyes Palet
Kde kúpiť kvalitné prípravky a kozmetiku pre ošetrenie vlasov?
Na vlastnej koži: Brazílska depilácia
Ziaja? ÁNO

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.