Riasenka Rebel Eyes od Gosh
20. 4. 2018 | Gabriela

Riasenka Rebel Eyes od Gosh

Veľa riaseniek je rovnakých, no predsa je každá iná. Rozdiel je nie len v kefkách ale aj v samotnej náplni. Riasenka od Gosh je nie len bez parabénov ale aj bez parfumov a preto je vhodná pre väčšinu žien. Za vyskúšanie to stojí.

Popis

Balenie riasenky má elegantný čierny dizajn, čo pôsobí naozaj luxusne. Gosh na svojej novej oficiálnej stránke udáva, že táto obsahuje olej z rakytníka, ktorý má riasy chrániť. Po jej dlhšom používaní mám naozaj pocit, že sú riasy vyživené a tak často neopadávajú.

Aplikátorom opäť nie je klasická kefka, ale tvarovaná silikónová kefka s veľmi drobnými a husto rozloženými štetinkami. Výsledkom sú pekne rozdelené, nezlepené riasy.

Kefka v tvare pooblúka sa ľahko používa a lepšie tvaruje riasy. Pozor si treba dávať len na množstvo nanesenej riasenky, aby ste nedosiahli opak. Ak si jej totiž naberiete veľa, zlepeniu rias sa nevyhnete. Jej vrstvením dosiahnete optické zväčšenie očí či hlbší pohľad.

Vlastnosti

Výdrž riasenky taktiež nesklamala. Neopadáva, vydrží celý deň i v teplejšom počasí. T.j. ak si oči sami nežmolíte. Konzistencia riasenky je primerane hustá. Podstatné je, že nerobí hrudky a riasy pekne obalí.  

Keďže mám citlivé oči, ocenila som, že neobsahuje parabény a je bez parfumácie. Nezaznamenala som žiadne negatívne reakcie mojich očí. Jednoznačne odporúčam.

Bez riasenky

gosh_1524244667.jpg

S riasenkou

goshpo_1524244667.jpg

 Ilustračné foto: osobný archív, Unsplash.com

Gabriela

Písanie je pre mňa relax a sebarealizácia popri každodennej práci psychológa a matky na plný úväzok. Vtedy sa môžem “skryť” za počítať a nič neriešiť.

Ďalšie články od autorky Gabriela

Aj vy ste naleteli? Superpotraviny vám nezaručia zdravší a dlhší život
Kolagénom vyriešite mnoho problémov
Seriál duchovná numerológia: kozmická trojka
Prečo neplatí jednoduché: Mysli pozitívne?!
8 tipov ako sa zbaviť kíl bez zbytočného trápenia
Ako na strašiaka s názvom strie?
Cvičenie neformuje len telo: TOTO bude bonus navyše!
Skvelé recepty na domácu horúcu čokoládu. A zima nemá šancu!

Ďalšie články na podobné témy

Gosh Smokey Eyes Palet
Aby mali vaše oči ten správny pohľad
S týmto sa už vaša pleť lesknúť nebude
Očná linka aj pre začiatočníčky
S korektormi to ide lepšie
Krásne namaľované pery aj počas leta
Ziaja? ÁNO
Chameleon, čo mení tvár - tú vašu

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.