Robte len to, čo vás baví
31. 8. 2017 | Evuschka

Robte len to, čo vás baví

Už som Vás oboznámila s dvoma spôsobmi zarábania na nete, blogovanie (Ako nezarábať na internete)  a druhý oveľa efektívnejší spôsob Affiliate-partnerské programy (Neklikajte, zarábajte). 

V tejto časti sa pozrieme na ďalšie možnosti po analýze toho, čo vám je srdcu blízke. Fakt, že asi radi vysedávate za počítačom mi je známy, ale potrebujem zistiť čo ešte okrem toho radi robíte. Môžu to byť aj triviálne odpovede, typu ..jedenie, varenie, fotenie, cestovanie....v pohode, žijeme dobu v ktorej sa dá cez internet zarábať  na čomkoľvek,  čo Vám ide od ruky. Mali by sme totiž venovať energiu tomu  na čo máme predispozície a talent, ako začať makať na našich slabostiach. Strávili by sme tak zvyšok produktívneho života doháňaním všetkého možného v čom nebudeme nikdy výnimočné. Sme predsa kreatívne a vynaliezavé. Žijeme dobu, v ktorej ostatní ponúkajú produkty a služby o ktorých by sa nám v minulosti ani nesnívalo, že ich niekto môže ponúkať. 

Ak si poviete, že ...“nič také výnimočné neovládam“, možno Vás inšpirujem. Na webe jaspravim som našla od jedného freelancera, ktorý má skúsenosti s reklamami inzerát v znení, ktoré ma  fakt dostalo  " Budem sa trápiť za vás za 0,99 € "  A predstavte sa nenašiel sa nikto, kto by mu chcel svoje problémy odovzdať. Nikto, kto by mal problémy s napchávaním sa po večeroch; výčitkami svedomia; alebo takí čo by urobil niečo zlé, či by chcel  prestať fajčiť . A pritom mu stačilo poslať  zoznam svojich hriechov a "podnikateľ" by sa bol trápil 5 dní za neho, za príplatok aj dlhšie. ..(autor inzerátu by mal byť šťastný, že mu tu robím reklamu a možno sa naozaj konečne niekto  nechá na chvíľu odbremeniť od svojich zlých návykov a službu si objedná;).

No povedzte, nie je pestrá dnešná ponuka internetových služieb ? 

Teraz Vám zosumarizujem činnosti a vy si povedzte po tichu áno toto by mohlo byť  ONO. A já vám k tomu napíšem čo a ako.

Radi varíte a pečiete? Tak varte a pečte. Ak ste radi v kuchyni musím Vám zagratulovať. Táto doba produkuje profesionálnych kuchárov a pekárov. Začiatok vašej kariéry môže byť úplne jednoduchý. Stačí si urobiť vlastný web. Napísať niečo o sebe a postupne ho začať dopĺňať fotkami a najmä videami Vašich kreácií. Fakt doporučujem, budete možno dvanásťtisicosemstotridsiata v poradí ktorá skúša šťastie v tejto branži, ale čo ak prevýšite svojich predchodcov a budete mať úspech? Nevzdávajte to.

 kitchen-cookies-work-cake-8148_1504175120.jpg

Radi fotíte? Tak foťte. Radi cestujete? Tak cestujte. A ak radi píšete, tak píšte....Na internete nájdete nespočetné inšpirácie, nadchnite a motivujte sa pre oblasť, ktorá je blízka Vášmu srdcu a budťe v nej úspešná. Inak už ste počuli o knihe „ Ako to, že ten idiot je bohatý, a ja nie?“ vraj je celkom inšpiratívna. Želám Vám príjemné čítanie ;) 

Ilustračné foto: Pexels.com

Ďalšie články od autora Evuschka

Novoročné oslavy po španielsky
Vianoce v Španielsku
Staňte sa konečne milionárkou
Neklikajte, zarábajte
Ako ne/zarábať na internete
Mikropráca, alebo práca z obývačky
Dobrovoľní, digitálni nomádi, alebo sedím si na pláži a zarábam aj po 40-ke
Pozvanie na letné tvorenie, kurzy pre malých aj veľkých

Ďalšie články na podobné témy

Mikropráca, alebo práca z obývačky
Staňte sa konečne milionárkou
Ako sa (ne)pripraviť na pohovor
Ako si nájsť dobrú prácu po štyridsiatke
Chcem byť freelancerkou. Kde si nájdem prácu?
Kde je najlepšie miesto pre prácu freelancera?
Inka Nemezis: Som rada, že som a že som práve v tejto dobe.
Poďme sa zoznámiť: Gabriela