S týmto sa už vaša pleť lesknúť nebude
21. 4. 2018 | Gabriela

S týmto sa už vaša pleť lesknúť nebude

Za lesknúcu sa pleť sa mnohé hanbíme. Aby sa nám pleť neleskla je potrebné používať púder. Je jedno, či púder nanesiete na čistú pleť, alebo ho nanesiete na make - up, jeho účinok to príliš neovplyvní. Je však potrebné vybrať si kvalitný púder, ktorý vašu pleť ,,neudusí'' a bude pod ním stále dýchať. 

Popis

Balenie sa vyznačuje elegantnou, čiernou farbou, čo pôsobí veľmi čistým až profesionálnym dojmom. Navyše je veľmi praktické. Obsahuje malé zrkadielko. Výhodné najmä vtedy, ak si potrebujete kedykoľvek a kdekoľvek “prepúdrovať nos”. Jeho súčasťou je tiež tzv. “labutienka” na nanášanie púdru.

Vlastnosti

Testovala som odtieň 4 (beige). Na trhu sú dostupné jeho štyri odtiene (sand, beige, warm beige, chestnut).

Hoci som mala najskôr obavy, dokonale sa prispôsobil mojej farbe pleti a nevytvoril tzv. masku. Pleť vyzerala veľmi prirodzene. Pre najlepšie výsledky si preto dajte záležať na správnom výbere odtieňa.

Taktiež oceňujem, že nezanecháva farebné mapy, ako sa mi to stáva pri iných púdroch.

Ďalej tento púder sľubuje perfektné krytie, zjednotenie pleti a navyše dokonca hydratáciu. Je možná vôbec hydratácia vďaka púdru? Ani veľmi nie. Určite žiaden púder nenahradí pleťový krém.

Myslené je to skôr tak, že pleť jeho použitie nevysuší, ale naopak dosiahne sa ním matný vzhľad. A to môžem len potvrdiť. Dokonale zmatnil pleť bez toho, aby zostala vysušená, mdlá a naviac zakryl nedokonalosti. Dokázal to i napriek tomu, že mám skôr suchú až zmiešanú pleť.

Ak máte na tvári suché miesta, tak vám ich púder zvýrazní. Čo je bežné takmer pri každom type púdrov.

Čo sa týka celodenného nosenia, pleť aj po 10 hodinách zostala svieža, nevysušená a pôsobila hydratovane. Púder sa však čiastočne vstrebal, čo vyžadovalo jeho opätovné použitie.

Použitie

Je skvelý pre zafixovanie make-upu a zmiernenie odleskov. Tiež ho môžete použiť priamo na podkladovú bázu (či krém), nakoľko prekryje nedokonalosti pleti a jej začervenanie.

Za mňa, určite tento púder odporúčam, dokonca aj ženám so suchšou pleťou. Dosiahnete ním prirodzený vzhľad, zakryjete nedokonalostí a zmatneníte pleť. Pozor si treba dávať len na výber správneho odtieňu a jeho použitie, ak máte šupinky na tvári.  

Bez púdru (môžete vidieť začervenanie pleti – naživo ešte výraznejšie)

pred-pudrom_1524315700.jpg

S púdrom (pleť je viac zjednotená)

puder_1524315700.jpg

Ilustračné foto: osobný archív, Pexels.com

Ďalšie články od autorky Gabriela

Volume Serum Mascara od Gosh
Jednoduché triky na oživenie nálady vďaka oblečeniu
Môžeme ochorieť používaním make-upu?
Riasenka Rebel Eyes od Gosh
Giant PRO Double Liner - Očná tekutá a kajalová linka 2v1
Sú esenciálne oleje nebezpečné?
Frustrácia ako začiatok niečoho nového
Kolagénom vyriešite mnoho problémov

Ďalšie články na podobné témy

Gosh Smokey Eyes Palet
Aby mali vaše oči ten správny pohľad
Riasenka Rebel Eyes od Gosh
Očná linka aj pre začiatočníčky
S korektormi to ide lepšie
Ziaja? ÁNO
Chameleon, čo mení tvár - tú vašu
Moje vlasy sú ako od kaderníčky lebo...

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.