Šamorín, dobrá práca! Douglas a Zeta-Jones si zo slovenského olympijského centra odniesli skvelé zážitky
8. 8. 2019 | PR Servis

Šamorín, dobrá práca! Douglas a Zeta-Jones si zo slovenského olympijského centra odniesli skvelé zážitky

Rezort x-bionic® sphere pravidelne usporadúva športové podujatia na svetovej úrovni a tak je celkom bežné, že ho navštevuje množstvo známych osobností z celého sveta. Uplynulý víkend prekvapila nadšencov parkúrových pretekov prominentná dvojica Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones! Talentovaný herec a producent, jeho nádherná manželka, taktiež mimoriadne úspešná herečka, sa pridali medzi bežných návštevníkov rezortu, ktorí do poslednej chvíle neprestávali veriť vlastným očiam!

Hviezdy, ktoré mohli doposiaľ obdivovať len z filmového plátna sa zrazu prechádzali po ich boku. Na sociálnych sieťach sa okamžite rozpútali diskusie, či ide o skutočnosť alebo len zhodu náhod a podobnosť tvárí.

Sympatických manželov očarilo nádherné prostredie Žitného ostrova, špičkové vybavenie športového areálu aj pohostinní ľudia. Parkúr býva niekedy neprávom považovaný za príliš konzervatívny šport, známa dvojica preto ocenila fakt, že na Slovensku sa z neho môže tešiť rozmanitá skupina ľudí – od bežných návštevníkov, cez rodiny s malými deťmi, náhodných okoloidúcich až po najväčších fanúšikov koní a špičkových plemien, profesionálnych jazdcov a kritikov. Fotografie z podujatia dokonca uverejnil Michael Douglas aj na jednej zo svojich sociálnych sietí, kde napísal: „Catherine a ja sme uplynulý víkend strávili skvelý čas v Bratislave na Grand Prix CSI * 4 s Máriom Hoffmannom! #Bratislava #GrandPrix # Summer2019“

 douglas-zeta-jones-x-bionic-sphere-1_1565288783.jpg

Douglas a Zeta-Jones opustili Šamorín pred niekoľkými hodinami, no nie je vylúčené, že sa sem v dohľadnej dobe znova vrátia.

„Pán Douglas a pani Zeta-Jonesová navštívili náš rezort a Slovensko vôbec po prvýkrát. Po tom, čo sa k nim dostalo pozvanie od spoločného známeho nášho zakladateľa, pána Hoffmanna, parkúrové preteky v Šamoríne okamžite zaradili do programu, ktorý by chceli zažiť na vlastnej koži. Na naše veľké potešenie strávili v športovom areáli celé popoludnie, pozreli si veľkú časť programu i zariadenie areálu. Niekoľkokrát vyzdvihli fakt, že areál ponúka profesionálne podmienky pre športovcov na vysokej úrovni“, prezradila Jarka Lednárova, VIP Guest Relations Manager x-bionic® sphere.

Hviezdy hollywoodskeho neba sa obišli bez akýchkoľvek špeciálnych požiadaviek. Tešili sa z rôznorodosti návštevníkov, z prekrásneho prostredia, ktoré Žitný ostrov ponúka. „Hostia nevyslovili žiadne špeciálne priania ani čo sa týka gastronómie. Počas X-BIONIC® SUMMER TOUR si pochutnávali na kulinárskych špecialitách našich šéfkuchárov a do svojho programu si zaradili maximum z nášho jazdeckého podujatia v rámci času, ktorý na to mali“, dodala na záver Lednárová.

 horse-x-bionix-sphere_1565288801.jpg

Kvôli tomuto merali cestu do Šamorína!

X-BIONIC® SUMMER TOUR je jedno z najprestížnejších jazdeckých podujatí, ktoré Slovensko ponúka. Jedná sa až o trojtýždňový program, ktorý divákom sprostredkúva nádherné športové zážitky, pohľady na nádherné plemená koní a moderné športové centrum, ktoré si vo svete vyslúžilo titul európska špička.

Jazdecký festival oficiálne začal 16. júla a trval do 4. augusta 2019. Na jeho programe boli rôzne špeciálne eventy a kategórie súťaží pre vysoko profesionálnych aj amatérskych jazdcov, ako aj špeciálne súťaže pre mladé kone.

Festival vyvrcholil súťažou mládeže FEI Jumping Nations Cup™, ktorá poskytne príležitosť nádejným jazdcom a budúcim európskym talentom, aby sa ukázali v priebehu štyroch dní na prestížnej medzinárodnej tímovej súťaži.

Foto:  X-BIONIC SPHERE

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Premenlivá jeseň? Toto sú top vychytávky!
Chcete byť za hviezdu? Vyberte ten správny darček pre svojho muža
Poďte s nami ochutnať Pražské orgie
More môžete mať aj doma vo vani
Zaži fitko našich starých otcov a mám!
Exkluzívne odhalenie: Nová kolekcia “BLACK SOUL“ Lukáša Krnáča
Nový NESPRESSO POP-UP Boutique v Bratislave
Vychutnajte si leto s novými kapsičkami Sunárek Cool ovocie !

Ďalšie články na podobné témy

Chcete schudnúť? Pridajte tieto príjemné veci!
“NIE” zbytočnostiam: takto sa to naučíte!

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.