Seriál duchovná numerológia: kozmická trojka
16. 5. 2020 | Gabriela

Seriál duchovná numerológia: kozmická trojka

V našom rozbore numerologickej mriežky pokračujeme ďalej a síce číslom tri. Opäť záleží na počte trojok. Toto číslo povznáša dušu do výšok a prostredníctvom neho s nami vesmír komunikuje.

Trojka – kozmická energia

Ak vo svojej mriežke nenájdete trojku, znamená to, že sa budete celoživotne vzdelávať. Ľudia bez trojky neskutočne ľahko vstrebávajú informácie, ale problém nastáva pri ich využívaní v praxi. Chýba im schopnosť previesť ich do praktického života. Často z nich ostanú teoretici a pracujú ako učitelia, výskumníci, štatistici či filozofovia.

V prípade, že v mriežke objavíte aspoň jednu trojku, svedčí to o veľkej otvorenosti, intelektuálnych schopnostiach a genialite. S týmto počtom máte široký výber uplatnenia v praxi. Pozor si treba dať pri výchove. Dieťa s nízkym sebavedomím môžu rodičia ľahko manipulovať, dokonca ho môžu presvedčiť, že ďalšie vzdelanie nie je nutné, alebo že naň nemá schopnosti a pokojne sa vzdá napredovania.

Dve trojky v mriežke nie sú úplne výhrou. V živote tento človek bojuje s prekážkami, no ak sa jedná o silnú osobnosť, nakoniec všetkým dokáže, že na to má. V praktickom živote sa vie rýchlo zorientovať, je zručný, vie hospodáriť aj s malým množstvom príležitostí či peňazí. Je dostatočne kreatívny a rád skúša nové veci.

avi-richards-248116-unsplash_1557773428.jpg

Keď sú trojky tri

Pokiaľ ste našli v mriežke tri a viac trojok, tak okrem iného patríte do kategórie milovníkov prírody. Títo ľudia neznášajú učenie a chodenie do školy. Rýchlo vedia odhaliť nedostatky vo vedomostiach vyučujúcich. Tiež nemajú radi dirigovanie, príkazy a obmedzujúce pravidlá.  Disponujú rôznymi talentmi a majú umelecké sklony. V rannom veku sa u nich môžu prejaviť liečiteľské danosti a aj schopnosti správne diagnostikovať choroby. 

Práca s energiami je im blízka, nemali by sa však vystavovať energiám rôznych liečiteľov, môže to na nich mať zlý vplyv. Liečiteľ im však môže dať rady a poskytnúť nápady ako využiť vlastnú energiu. Títo ľudia sú nesmierne citliví na zmeny počasia. Pri zdravotných problémoch sa odporúča kombinovať klasickú medicínu s alternatívnou. 

Ilustračné fotografie: unsplash.com

Gabriela

Písanie je pre mňa relax a sebarealizácia popri každodennej práci psychológa a matky na plný úväzok. Vtedy sa môžem “skryť” za počítať a nič neriešiť.

Ďalšie články od autorky Gabriela

Aj vy ste naleteli? Superpotraviny vám nezaručia zdravší a dlhší život
Kolagénom vyriešite mnoho problémov
Prečo neplatí jednoduché: Mysli pozitívne?!
8 tipov ako sa zbaviť kíl bez zbytočného trápenia
Ako na strašiaka s názvom strie?
Cvičenie neformuje len telo: TOTO bude bonus navyše!
Skvelé recepty na domácu horúcu čokoládu. A zima nemá šancu!
Novoročné ciele: Ako si ich nastaviť a konečne nezlyhať!

Ďalšie články na podobné témy

Seriál duchovná numerológia: význam čísla 2
Seriál Duchovná numerológia: význam číslic I.
Automatická kresba
Sila odpúšťania je liečivá
Seriál Duchovná numerológia: výpočet numerologickej mriežky
Channeling: Objavte tajomnú cestu sebaspoznania!
Solfeggio frekvencie, hudba ktorá lieči
Buddha nie je iba dizajnová záležitosť

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.