Seriál duchovná numerológia: význam čísla 2
9. 5. 2020 | Zuzana

Seriál duchovná numerológia: význam čísla 2

Pokračujeme ďalej v našom rozbore a dnes sa zameriame na dvojku. Opäť záleží na tom koľko týchto číslic v mriežke máme, dokonca sa môže stať, že sa dvojka v mriežke nenachádza, ale aj táto skutočnosť má svoj význam.

Dvojka – bioenergia

Vypočítali ste si mriežku a zistili ste, že v nej nemáte dvojku? V tomto prípade si dávajte pozor na telesnú konštrukciu, kosti a kĺby. Neprítomnosť dvojky môže spôsobovať malátnosť, zvýšenú potrebu spánku a odpočinku. Mali by ste sa vyhnúť extrémnym športom aj extrémnemu životnému štýlu. Naopak samozrejmosťou by pre Vás mala byť zdravá strava obohatená vitamínmi, dostatok spánku aj relaxu. 

Vhodnejšia je intelektuálna, či individuálna  práca, pri ktorej neprídete do styku s veľkým množstvom ľudí. Vyhnúť by ste sa mali aj  ťažkej fyzickej práci. Každá osoba s nulovým počtom dvojok je ľahko napadnuteľná takzvanými energetickými upírmi. Pri takýchto ľuďoch vám môže prísť zle, až na odpadnutie, môžete pociťovať únavu a ospalosť. Tiež by ste sa nemali zdržovať v nemocniciach a na cintorínoch.

Jedna alebo dve dvojky v mriežke znamenajú dostatok energie na fungovanie vlastného tela, aj tak by ste s ňou nemali hazardovať. Nemáte ju na rozdávanie ostatným.

felicia-buitenwerf-1493421-unsplash_1556053001.jpg

Keď dvojok viac než dosť

Tri a viac dvojok v mriežke znamená prebytok energie. Odporúča sa vykonávať viac činností. Táto osoba potrebuje menej spánku, je až hyperaktívna. Čím viac tento človek odpočíva, tým viac je unavenejší. Je pre nich dobré aktívne športovať, tráviť veľa času v prírode, mať chatu či záhradku, kde by si energiu mohli vybiť. Ideálna práca pre týchto jedincov je práca s veľkým počtom ľudí, školiteľské a trénerské aktivity, prípadne povolanie maséra, fyzioterapeuta či obchodného zástupcu. 

Naopak nevhodné zamestnanie je v uzatvorených priestoroch a individuálna práca tiež nevplýva dobre na zdravie a psychiku takéhoto človeka. Môže sa stať, že človek s veľkým počtom dvojok nie je hyperaktívny. V tom prípade nie je niečo v poriadku. Môže to byť aj dôsledkom zlej výchovy, kedy sa musel učiť svoju energiu tlmiť a tá zaútočila na jeho zdravie. 

A čo naše deti?

Deti s veľkým počtom dvojok je treba čo najviac vysiliť, aby únavou padli do postele. V opačnom prípade budú robiť neplechu. Treba im nonstop prideľovať rôzne úlohy. V žiadnom prípade nesmú tráviť celé dni v uzatvorenej miestnosti a pri počítači. Je to zdraviu škodlivé a pre psychiku takéhoto dieťaťa nesmierne nebezpečné.

Ilustračné fotografie: unsplash.com

Zuzana

Ďalšie články od autorky Zuzana

Seriál Duchovná numerológia: význam číslic I.
Syndróm záchranára a túžba pomáhať svetu
Seriál Duchovná numerológia: výpočet numerologickej mriežky
Seriál Duchovná numerológia: Vďaka alchýmii čísiel sa o sebe dozvieme viac
Detox pomocou empsomskej soli zaručene naštartuje váš lymfatický systém
Recepty na domáce iontové nápoje
Vesmír nepočuje, čo si myslíme. Počuje to, ako sa cítime
Zázrak menom kokosový olej

Ďalšie články na podobné témy

Seriál duchovná numerológia: kozmická trojka
Seriál Duchovná numerológia: význam číslic I.
Automatická kresba
Sila odpúšťania je liečivá
Seriál Duchovná numerológia: výpočet numerologickej mriežky
Solfeggio frekvencie, hudba ktorá lieči
Buddha nie je iba dizajnová záležitosť
3 účinné cvičenia na podporu duševného rastu

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.