Seriál Duchovná numerológia: význam číslic I.
18. 3. 2019 | Zuzana

Seriál Duchovná numerológia: význam číslic I.

Ak sa vám podarilo úspešne zostaviť mriežku, môžete pristúpiť k jej rozlúšteniu. Každé číslo v sebe nesie určitý význam. Mriežka vypovedá o charaktere človeka vo chvíli príchodu na svet. V priebehu života sa učíme. Rozvíjame svoje silné stránky a pracujeme na tých slabých. Prostredie, v ktorom vyrastáme nás veľmi formuje. 

Nemusí byť však vždy ideálne, preto sa s rôznymi nepríjemnými situáciami stretávame opakovane aj v dospelosti. K prekonaniu životných skúšok a k lepšiemu pochopeniu svojej osobnosti nám môže pomôcť práve numerológia.

Jednotka – ego 

Tu záleží na počte jednotiek vo vašej mriežke. Nepárny počet jednotiek znamená mužské ego, aj keď sa nachádza v ženskom tele. Ženy s mužským egom sa podľa toho tiež správajú. Muži v ich blízkosti majú pocit, že sú ľahko nahraditeľní. Z toho dôvodu často utekajú z domu za alkoholom či inými ženami, ktoré im dajú pocit jedinečnosti. Ženy s mužským egom sú samostatné, často vo vedúcich funkciách. Buď zostanú samé, alebo si vyberajú slabších partnerov. 

Ak sa do rodiny narodí dievčatko s mužským egom, je nutné viesť ju k ženským aktivitám a povinnostiam. Samozrejme citlivo a nenásilne. Muž s mužským egom je na správnom mieste aj v správnom tele. Problémy môžu nastať, ak takýto muž prešiel direktívnou výchovou, či niektorý z rodičov na ňom citovo úpel. V takýchto prípadoch v dospelosti hľadajú rôzne úniky.

Párny počet jednotiek v mriežke znamená ženské ego. Ženy so ženským egom sú jemné, sústredené na svoju krásu a rodinné zázemie. Tieto ženy nevedia odolávať životným nástrahám, nemajú v sebe dostatok síl, aby riešili násilného partnera či rodičov. V mnohých prípadoch trpí celá rodina, pretože žena sa nevie postaviť násilníkovi na odpor. Potrebujú silného partera, no nie takého, čo ich prevalcuje. 

mika-baumeister-703680-unsplash_1552860233.jpg

U takýchto dievčat je nutné vypestovať sebavedomie a schopnosť spoliehať sa na vlastnú intuíciu. Muži s ženským egom majú v sebe ženskú dušu. Niekedy si to ani nevšimnete, ak majú v mriežke silné iné čísla. Majú sklony k pestovaniu vlastnej krásy, vareniu či upratovaniu. Zvyknú mať jemné ženské rysy. V žiadnom prípade by sa ich prirodzenosť nemala potlačovať. Úlohou otca, ktorý má syna s ženským egom je viesť ho k mužským záležitostiam ako je napríklad rybačka, opravy auta, práca na záhrade. Je dôležité, aby trávil čas s otcom. Učí sa tým, akú úlohu má chlap v rodine. Muži s ženským egom sú ľahšie ovplyvniteľní, preto je nutné ich naučiť vnímať intuitívne. 

Ilustračné obrázky: unsplash.com

Zuzana

Ďalšie články od autorky Zuzana

Keď to v posteli nefunguje: viete kam treba partnera poslať?
Seriál psychosomatika: keď dušu niečo trápi, tak telo ochorie XVI
Myslela som si, že sa bude dotýkať môjho tela, no pohladkaná bola hlavne moja duša. Skúsila som tantrickú masáž
Seriál psychosomatika, keď dušu niečo trápi, tak telo ochorie XV
Seriál Duchovná numerológia: výpočet numerologickej mriežky
Perfektná pleť v troch krokoch
Seriál psychosomatika, keď dušu niečo trápi, tak telo ochorie XIV
Ja, moje druhé ja a spolupráca medzi týmito dvomi osobami

Ďalšie články na podobné témy

Seriál Duchovná numerológia: výpočet numerologickej mriežky
Seriál Duchovná numerológia: Vďaka alchýmii čísiel sa o sebe dozvieme viac
3 účinné cvičenia na podporu duševného rastu
Je pre vás rozhodovanie problém? Vyriešte ho pomocou troch slov
Doprajte si kvalitný spánok a zapamätáte si viac!
Kniha, priateľka do každého počasia
Santa Claus vs. Ježiško. Kto nosí darčeky?
Ovplyvňujú emócie to, čo kupujeme?

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.