Seriál Duchovná numerológia: význam číslic I.
18. 3. 2019 | Zuzana

Seriál Duchovná numerológia: význam číslic I.

Ak sa vám podarilo úspešne zostaviť mriežku, môžete pristúpiť k jej rozlúšteniu. Každé číslo v sebe nesie určitý význam. Mriežka vypovedá o charaktere človeka vo chvíli príchodu na svet. V priebehu života sa učíme. Rozvíjame svoje silné stránky a pracujeme na tých slabých. Prostredie, v ktorom vyrastáme nás veľmi formuje. 

Nemusí byť však vždy ideálne, preto sa s rôznymi nepríjemnými situáciami stretávame opakovane aj v dospelosti. K prekonaniu životných skúšok a k lepšiemu pochopeniu svojej osobnosti nám môže pomôcť práve numerológia.

Jednotka – ego 

Tu záleží na počte jednotiek vo vašej mriežke. Nepárny počet jednotiek znamená mužské ego, aj keď sa nachádza v ženskom tele. Ženy s mužským egom sa podľa toho tiež správajú. Muži v ich blízkosti majú pocit, že sú ľahko nahraditeľní. Z toho dôvodu často utekajú z domu za alkoholom či inými ženami, ktoré im dajú pocit jedinečnosti. Ženy s mužským egom sú samostatné, často vo vedúcich funkciách. Buď zostanú samé, alebo si vyberajú slabších partnerov. 

Ak sa do rodiny narodí dievčatko s mužským egom, je nutné viesť ju k ženským aktivitám a povinnostiam. Samozrejme citlivo a nenásilne. Muž s mužským egom je na správnom mieste aj v správnom tele. Problémy môžu nastať, ak takýto muž prešiel direktívnou výchovou, či niektorý z rodičov na ňom citovo úpel. V takýchto prípadoch v dospelosti hľadajú rôzne úniky.

Párny počet jednotiek v mriežke znamená ženské ego. Ženy so ženským egom sú jemné, sústredené na svoju krásu a rodinné zázemie. Tieto ženy nevedia odolávať životným nástrahám, nemajú v sebe dostatok síl, aby riešili násilného partnera či rodičov. V mnohých prípadoch trpí celá rodina, pretože žena sa nevie postaviť násilníkovi na odpor. Potrebujú silného partera, no nie takého, čo ich prevalcuje. 

mika-baumeister-703680-unsplash_1552860233.jpg

U takýchto dievčat je nutné vypestovať sebavedomie a schopnosť spoliehať sa na vlastnú intuíciu. Muži s ženským egom majú v sebe ženskú dušu. Niekedy si to ani nevšimnete, ak majú v mriežke silné iné čísla. Majú sklony k pestovaniu vlastnej krásy, vareniu či upratovaniu. Zvyknú mať jemné ženské rysy. V žiadnom prípade by sa ich prirodzenosť nemala potlačovať. Úlohou otca, ktorý má syna s ženským egom je viesť ho k mužským záležitostiam ako je napríklad rybačka, opravy auta, práca na záhrade. Je dôležité, aby trávil čas s otcom. Učí sa tým, akú úlohu má chlap v rodine. Muži s ženským egom sú ľahšie ovplyvniteľní, preto je nutné ich naučiť vnímať intuitívne. 

Ilustračné obrázky: unsplash.com

Zuzana

Ďalšie články od autorky Zuzana

Vesmír nepočuje, čo si myslíme. Počuje to, ako sa cítime
Zázrak menom kokosový olej
Chcete niekomu skutočne pomôcť ? Tak ho prestaňte zachraňovať.
Ľudia nám vraj nastavujú zrkadlo. Ale čo keď sa v ňom nevidím?
Láska a iné závislosti
Množstvo peňazí, ktoré máme je odrazom nášho vzťahu k iným ľuďom
Nosenie venušiných guličiek - športová aktivita, do ktorej sa jednoducho zamilujete
Strach je iba choroba, ktorá sa dá vyliečiť

Ďalšie články na podobné témy

Seriál Duchovná numerológia: výpočet numerologickej mriežky
Seriál Duchovná numerológia: Vďaka alchýmii čísiel sa o sebe dozvieme viac
3 účinné cvičenia na podporu duševného rastu
Je pre vás rozhodovanie problém? Vyriešte ho pomocou troch slov
Doprajte si kvalitný spánok a zapamätáte si viac!
Kniha, priateľka do každého počasia
Santa Claus vs. Ježiško. Kto nosí darčeky?
Ovplyvňujú emócie to, čo kupujeme?

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.