Simona Krainová predstavila exkluzívnu vôňu Tom Ford Fucking Fabulous
6. 7. 2018 | PR Servis

Simona Krainová predstavila exkluzívnu vôňu Tom Ford Fucking Fabulous

V utorok večer zavítala do Bratislavy jedna z najväčších div česko-slovenského šoubiznisu, Simona Krainová. Kráska, ktorú pozná väčšina ľudí ako modelku a herečku z kultovej komédie Byl jednou jeden polda, prišla na Slovensko iba na skok, aby v parfumérii Douglas v OC Aupark slávnostne uviedla do života novú luxusnú vôňu Tom Ford s provokatívnym názvom Fucking Fabulous.

Simona má ako väčšina žien k luxusným parfumom veľmi pozitívny vzťah, rada ich používa s mierou, v mene hesla „menej je viac“. Na slávnostnom uvedení však prezradila, že napriek tomu sa jej míňajú veľmi rýchlo. „Veľmi rada totiž používam mužské vône. Vždy si prinesiem domov nejaký veľmi drahý parfum, môj muž sa doňho zamiluje a začne mi ho potajme kradnúť,“ uzavrela so smiechom.

S uvedením jej pomohol moderátor Michal Sabo, ktorý zhodnotil, že Toma Forda považuje za inšpiratívnu a fascinujúcu osobnosť aj preto, že sa nehanbí vysloviť svoj názor. „Tom Ford vždy jasne deklaroval, že ani keď máte na účte niekoľko miliárd, štýl si nemôžete kúpiť.“ Viac o zložení parfumu z línie Private Blend Perfume, ktorého exkluzivita sa odráža aj v jeho cene, povedala prítomným hosťom koordinátorka Tom Ford pre Slovensko, Lucia Tuššová. „Všetky vône Toma Forda sú špecifické a určené pre špecifických zákazníkov. Fucking Fabulous je orientálna vôňa. Najprv zacítite levanduľu, v srdci vanilku a napokon prichádzajú na rad šalvia, ambra a koža.“

Jej český kolega Martin Fortík, Tom Ford National Specialist pre ČR, doplnil, že CEO spoločnosti Estée Lauder mal pôvodne s kontroverzným názvom, navrhnutým Tomom Fordom, problém. „Zdalo sa mu to príliš. Ale keďže Tom Ford tvrdí, že sex a všetko, čo s ním súvisí, teda aj sprosté slová, predávajú, presadil si svoje. V Dubaji alebo v ázijských krajinách sa však táto vôňa predáva iba pod názvom Fabulous.“

 img-9585_1530885216.jpg

Na VIP prezentácii nového parfumu nechýbali známe tváre – Zuzana Belohorcová, Karolína Chomisteková, Evita Urbaníková Twardzik, Lucia Hurajová, Gabriela Drobová, Lucia Wirthová, Lucia Forman Habancová i Veronika Husárová.

Ilustračné foto: Be well media

Fotogaléria k článku

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Kupujete nové reproduktory? Poradíme vám, ako vyberať
CHICovný balíček do každej kabelky.
Tehotenstvo a spánok: Tieto tipy vám doprajú kvalitný odpočinok
Preklopkajme sa do jari
Sila odpúšťania je liečivá
Kúpeľňa snov: Zariaďte ju špičkovými výrobkami, ktoré vám vydržia roky!
Naplánujete si dovolenku v roku 2019 a oddychujte dlhšie
Krížová cesta – historický román, ktorý hovorí o našej budúcnosti

Ďalšie články na podobné témy

Kde kúpiť kvalitné prípravky a kozmetiku pre ošetrenie vlasov?
Gosh Smokey Eyes Palet
Revolučné zubné pasty na prírodnej báze. Spoznajte ich!
Korektor a rozjasňovač pre bledule GOSH BB SKIN PERFECTING KIT
Prečo niektoré ženy zabúdajú na svoju ženskú podstatu?
Odkedy je parfém parfémom?
Perfektná pleť v troch krokoch
Ako sa starať o pleť v zime?

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.