Skúsila som dotyk luxusu na perách, rúž Kailijumei so živými kvetmi vie urobiť dojem
19. 10. 2017 | Zuzana

Skúsila som dotyk luxusu na perách, rúž Kailijumei so živými kvetmi vie urobiť dojem

Dnes je na trhu toľko kozmetických prípravkov, že by nám ani dva životy nestačili na ich vyskúšanie. Výrobcovia sa predháňajú a popúšťajú uzdu svojej fantázie čoraz častejšie. Tak som sa aj ja nechala zlákať trblietavým leskom luxusu a kúpila som si rúž od značky Kailijumei.

Tento rúž je ideálnym darčekom pre ženy, ktoré milujú dekoratívnu kozmetiku. Jedná sa o neobyčajný nápad, ktorý poteší nielen srdce, ale aj oko. Tento zaujímavý výrobok doslova útočí na všetky naše zmysly. Vyzerá tak trochu ako šperk.

Rúž je zabalený v luxusnej škatuľke a obal má elegantnú červenú farbu. Zaujímavosťou je aj malé zrkadielko na vrchnáčiku, výborný nápad, oceňujem praktické využitie. Na spodnej strane obalu je tlačidlo, ktoré stlačíte a potom môžete rúž vysunúť. Pohľad, ktorý sa vám naskytne, vykúzli úsmev na vašich perách skôr než si ho stačíte naniesť. Rúž je priehľadný a vo vnútri sa ukrývajú malé kúsočky zlata spolu s farebným kvietkom. K dostaniu je v štyroch variantoch. Môže obsahovať ružový, červený, oranžový alebo fialový kvietok. Zaujímavosťou tejto novinky je, že vašim perám dodá farebný odtieň podľa teploty ľudského tela a hodnoty pH. Obrovskou výhodou je dlhotrvajúca intenzita pôsobenia farebných pigmentov, lebo rúž zostáva na perách dlhé hodiny. Môžete pokojne jesť, piť a bozkávať sa s namaľovanou pusou.

Kúpila som si odtieň s červeným kvietkom. Volá sa Flame red. Naozaj ma na prvý dojem potešil neobyčajný a luxusný vzhľad tohto výrobku. Ďalším príjemným faktorom bola vôňa. Vonia krásne po čerstvých ružiach. Keď som si ho naniesla na pery, tak príjemne hydratoval, bol jemný a vláčny. Po chvíli sa začali moje pery sfarbovať do ružova. Naozaj farba vydrží celý deň, hydratácia už nie. Ak máte suché pery, tak si ich pred aplikáciou natrite napríklad balzamom, pretože by vám inak farba nechytila rovnomerne a nevyzerá to potom pekne. Cenovo rúž vychádza okolo 18 eur.

 img-20171016-190248_1508436965.jpg

Na záver už iba dodám, že tento rúž je naozaj skvelá vec, keď si chcete dopriať niečo výnimočné a chcete sa tak trochu rozmaznať. Určite je to dobrý tip na pekný darček. Je praktický, pekne vonia, vie prekvapiť a pôsobí luxusným dojmom. Cena je trochu vyššia, ale nemuselo by to vadiť vzhľadom k nápaditosti tohto produktu.

Zuzana

Ďalšie články od autorky Zuzana

Seriál duchovná numerológia: kozmická trojka
Seriál duchovná numerológia: význam čísla 2
Seriál Duchovná numerológia: význam číslic I.
Syndróm záchranára a túžba pomáhať svetu
Seriál Duchovná numerológia: výpočet numerologickej mriežky
Seriál Duchovná numerológia: Vďaka alchýmii čísiel sa o sebe dozvieme viac
Detox pomocou empsomskej soli zaručene naštartuje váš lymfatický systém
Recepty na domáce iontové nápoje

Ďalšie články na podobné témy

Porcie od t: by tetesept: dokonalý darček!
Revolučné zubné pasty na prírodnej báze. Spoznajte ich!
Môžeme ochorieť používaním make-upu?
Nádherné mihalnice vďaka Lash Sculptig FIBRE MASCARA
V Bratislave otvorili nový obchod s kozmetikou z Mŕtveho mora
3 pravidlá, ktoré by mali dodržiavať všetci s mastným typom pleti
10 beauty trikov, o ktorých ste (možno) nevedeli
Ako docieliť aby naša pokožka bola v lete čo najdlhšie hladká?