Kariéra

Vitaj, Nádherná žienka,

ak čítaš túto stránku, predpokladám, že si akčná a podnikavá a zrejme hľadáš niečo nové, do čoho by si sa pustila, hľadáš zmenu alebo naplnenie, nové možnosti a poprípadne aj zaslúžené ohodnotenie svojej práce.

Ak si aspoň raz povedala ÁNO, teším sa s Tebou, si tu na správnom mieste. 

ži svoj sen.jpg

Aj ja som pred rokmi hľadala...

Vieš, pred viac ako desaťročím som to mala rovnako. Bola som mladá, mala som dobré zamestnanie v nadnárodnej IT firme, ale nebola som šťastná. Chýbalo mi naplnenie a akýsi vyšší zmysel vo všetkom, čo robím. Chýbal mi kontakt so ženskou stránkou mojej duše. Aj ja som hľadala, pátrala... a našla som sa v oblasti krásy, vizáže, kozmetiky, starostlivosti o pleť a zdravého životného štýlu. 

Rokmi som sa stala odborníčkou v oblasti krásy i zdravia, osamostatnila som sa, podnikám, rozvíjam tento portál. Rastiem svojim tempom, pracovný čas prispôsobujem potrebám môjho syna a som v hĺbke duše veľmi šťastná a spokojná.

Chceš to aj Ty? 

Zmeň svoj život TERAZ!

Daj mi o sebe vedieť, kto si, čo máš rada a čo Ťa baví - napíš mi - stretneme sa, porozprávame a uvidíš, že z nášho prvého stretnutia odídeš nadšená a motivovaná.

Či už Ti predstavím možnosť, ako sa stať virtuálnou asistentkou, alebo Ťa naučím, ako si zarábať v oblasti krásy a zdravia, dostaneš odo mňa jednoznačný návod, AKO NA TO!  

Nebudeš na to sama, ja aj moje kolegyne sme tu pre Teba, aby sme Ti pomohli na Tvojej ceste. 

Napíš mi na info@nadherna.sk, pošli mi pár slov o sebe, môžeš priložiť aj životopis, alebo čokoľvek, čo považuješ za dôležité. Budem sa tešiť na to, čo spolu vytvoríme. 

Teším sa na TEBA, Bohumila 

 novelogo.png

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.