Šťastie na Smolenickom zámku: poďte si ho skúsiť!
18. 7. 2019 | PR Servis

Šťastie na Smolenickom zámku: poďte si ho skúsiť!

V našom bežnom živote vieme preciťovať šťastie najmä na fyzickej úrovni. Je to však dokonalé šťastie? Podľa budhistického učenia  dokonalé šťastie obsiahne všetkých 5 elementov. Je pocitom blaženosti a lásky. Čím viac blaženosti a šťastia precítime, tým menej budeme cítiť rozdiel medzi JA a TY. Pocity pripútanosti, závislosti, túžob, hnevu zmiznú. Naše negatívne emócie sa začnú zmenšovať a strácať.

Meditácia a učenie Bliss je učením o dokonalom šťastí a blaženosti, je cestou, ako sa oslobodiť od podmieneného šťastia. Je cestou k oslobodeniu sa od všetkého. Cez ňu vieme dosiahnuť nezávislé, dokonalé absolútne šťastie a pokoj.

Budhistický majster, učiteľ, lekár tradičnej tibetskej medicíny Tulku Lama Lobsang venoval technikám a cvičeniu Bliss významnú časť svojho života. Sú jeho vysokou špecializáciou. Dostalo sa mu s tomto smere veľa učení mnohých budhistických línií a majstrov a on toto vzácne učenie šíri ďalej s veľkou múdrosťou a hlbokou zručnosťou. Dostať učenie Tummo a Bliss od takého významného majstra, akým je Tulku Lobsang, je neopakovateľnou skúsenosťou a vzácnou príležitosťou.

1b381a444aa7c66d51d8801a1a5ecf6e_1563397388.jpg

V auguste  (15.-18.8.2019) povedie na Smolenickom zámku Tulku Lama Lobsang štvordňový seminár na tému Bliss – naša vnútorná sila dokonalého šťastia a blaženosti. O tom, že seminár je výnimočný, svedčí aj fakt, že naň prichádzajú ľudia z celej Európy a dokonca aj zo vzdialeného Tahity. Kombinácia nádherného prostredia Smolenického zámku a okolitej prírody s učením významného budhistického majstra Tulku Lamu Lobsanga je vzácnou príležitosťou pre každého, kto vie, že šťastie praje pripraveným. 

Bliss je vzácnou technikou tradície Tantrického budhizmu, ktorá pracuje s najjemnejšími energiami tela, systémom energetických kanálov, čakier, pohybom živlu vetra v tele a s jeho substanciami. Techniky Bliss využívajú kombináciu pohybu, dychu, vizualizáce, meditácie a tiež techniku Tummo – ovládanie vnútorného elementu ohňa. Zobudíme oheň Tummo v nás, necháme ho rozšíriť sa do celého tela. To zahreje krv a spáli naše staré bloky.

Cez túto techniku budeme aktivovať Bliss – dokonalé sťastie a blaženosť, ktorá je úplne iná a vysoko nad jednoduchou fyzickou rozkošou. Keď dosiahneme tento stupeň blaženosti a dokonalého šťastia, naša koncepčná myseľ sa zredukuje a naše plné vedomie, najhlbšie uvedomenie sa zvýši. Bliss – dokonalé šťastie a blaženosť nás vynesie mimo našich myšlienok, do čistej prázdnoty mysle.

7c16b2e8667651c81124c76bb285ae4c_1563397389.jpg

Tieto cvičenia a techniky nás nabijú vo všetkých smeroch – nabijú naše telo, našu myseľ, zvýšia našu energiu. Na fyzickej úrovni zabezpečia hormonálnu rovnováhu, zlepšia metabolizmus. Budeme pracovať s energetickým telom, otvárať kanály, čakry, tajné dvere k našej skrytej podstate. Hlboko sa dotkneme našej mysle, stane sa jasnejšou, pokojnejšou, vnímavejšou a prebudenou, schopnou vniknúť do pravej podstaty všetkých javov.

Zaujali sme Vás? Bližšie info nájdete tu.

Kontakt: Janka Sušková, 0904 755 150, maitri.sk 

 

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Blíži sa čas letných románikov, prežite ich naplno
Kvalitnú drogériu v kúpeľni ocení každý! Nemusíte kvôli nej cestovať ďaleko
Veľký prehľad legín: ktoré sa hodia najviac vám?
Každá žena môže byť krásna, len treba vedieť ako na to!
Vykročme letu v ústrety: Tieto pohodlné krásky čakajú na vaše nôžky!
LOVE by Lukáš Krnáč: Byť iný je v poriadku!
Moderné hodiny na stenu
Doplňte váš dámsky šatník o ľahko kombinovateľné kúsky

Ďalšie články na podobné témy

Kolekcia "99" - jar a leto v podaní Michaely Ľuptákovej
Lepok – zbytočný strašiak alebo tichý nepriateľ?
Poznáte umenie „ničnerobenia“? Treba ho čo najskôr vyskúšať!

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.