Šťastie na Smolenickom zámku: poďte si ho skúsiť!
18. 7. 2019 | PR Servis

Šťastie na Smolenickom zámku: poďte si ho skúsiť!

V našom bežnom živote vieme preciťovať šťastie najmä na fyzickej úrovni. Je to však dokonalé šťastie? Podľa budhistického učenia  dokonalé šťastie obsiahne všetkých 5 elementov. Je pocitom blaženosti a lásky. Čím viac blaženosti a šťastia precítime, tým menej budeme cítiť rozdiel medzi JA a TY. Pocity pripútanosti, závislosti, túžob, hnevu zmiznú. Naše negatívne emócie sa začnú zmenšovať a strácať.

Meditácia a učenie Bliss je učením o dokonalom šťastí a blaženosti, je cestou, ako sa oslobodiť od podmieneného šťastia. Je cestou k oslobodeniu sa od všetkého. Cez ňu vieme dosiahnuť nezávislé, dokonalé absolútne šťastie a pokoj.

Budhistický majster, učiteľ, lekár tradičnej tibetskej medicíny Tulku Lama Lobsang venoval technikám a cvičeniu Bliss významnú časť svojho života. Sú jeho vysokou špecializáciou. Dostalo sa mu s tomto smere veľa učení mnohých budhistických línií a majstrov a on toto vzácne učenie šíri ďalej s veľkou múdrosťou a hlbokou zručnosťou. Dostať učenie Tummo a Bliss od takého významného majstra, akým je Tulku Lobsang, je neopakovateľnou skúsenosťou a vzácnou príležitosťou.

1b381a444aa7c66d51d8801a1a5ecf6e_1563397388.jpg

V auguste  (15.-18.8.2019) povedie na Smolenickom zámku Tulku Lama Lobsang štvordňový seminár na tému Bliss – naša vnútorná sila dokonalého šťastia a blaženosti. O tom, že seminár je výnimočný, svedčí aj fakt, že naň prichádzajú ľudia z celej Európy a dokonca aj zo vzdialeného Tahity. Kombinácia nádherného prostredia Smolenického zámku a okolitej prírody s učením významného budhistického majstra Tulku Lamu Lobsanga je vzácnou príležitosťou pre každého, kto vie, že šťastie praje pripraveným. 

Bliss je vzácnou technikou tradície Tantrického budhizmu, ktorá pracuje s najjemnejšími energiami tela, systémom energetických kanálov, čakier, pohybom živlu vetra v tele a s jeho substanciami. Techniky Bliss využívajú kombináciu pohybu, dychu, vizualizáce, meditácie a tiež techniku Tummo – ovládanie vnútorného elementu ohňa. Zobudíme oheň Tummo v nás, necháme ho rozšíriť sa do celého tela. To zahreje krv a spáli naše staré bloky.

Cez túto techniku budeme aktivovať Bliss – dokonalé sťastie a blaženosť, ktorá je úplne iná a vysoko nad jednoduchou fyzickou rozkošou. Keď dosiahneme tento stupeň blaženosti a dokonalého šťastia, naša koncepčná myseľ sa zredukuje a naše plné vedomie, najhlbšie uvedomenie sa zvýši. Bliss – dokonalé šťastie a blaženosť nás vynesie mimo našich myšlienok, do čistej prázdnoty mysle.

7c16b2e8667651c81124c76bb285ae4c_1563397389.jpg

Tieto cvičenia a techniky nás nabijú vo všetkých smeroch – nabijú naše telo, našu myseľ, zvýšia našu energiu. Na fyzickej úrovni zabezpečia hormonálnu rovnováhu, zlepšia metabolizmus. Budeme pracovať s energetickým telom, otvárať kanály, čakry, tajné dvere k našej skrytej podstate. Hlboko sa dotkneme našej mysle, stane sa jasnejšou, pokojnejšou, vnímavejšou a prebudenou, schopnou vniknúť do pravej podstaty všetkých javov.

Zaujali sme Vás? Bližšie info nájdete tu.

Kontakt: Janka Sušková, 0904 755 150, maitri.sk 

 

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Nový NESPRESSO POP-UP Boutique v Bratislave
Šamorín, dobrá práca! Douglas a Zeta-Jones si zo slovenského olympijského centra odniesli skvelé zážitky
Vychutnajte si leto s novými kapsičkami Sunárek Cool ovocie !
Gréta Fábryová: Písanie mi pomáha získať nadhľad
Aj interiérové dvere môžu byť „eco a baby friendly“
Eva Mária Rohrman: Zlato sa čistí ohňom
Prečo by ste nemali chudnúť do plaviek na poslednú chvíľu
Cestovanie s deťmi - 10 rád, na čo nezabudnúť

Ďalšie články na podobné témy

Kolekcia "99" - jar a leto v podaní Michaely Ľuptákovej
Lepok – zbytočný strašiak alebo tichý nepriateľ?

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.