Svadobné obrúčky - trendy 2021
26. 3. 2021 | PR Servis

Svadobné obrúčky - trendy 2021

Svadobné obrúčky sú symbolom formálneho spojenia manželov počas ich prekrásneho svadobného dňa. Ich výber by preto mal byť nesmierne precízny a je potrebné vyberať nadčasové kúsky, ktoré budete môcť nosiť aj po rokoch a budú sa vám stále rovnako páčiť. V tom je rozdiel, keď vyberáte obrúčky, pretože oproti tomu zásnubné prstene môžu byť omnoho výraznejšie a kreatívnejšie. Samozrejme je dôležité prihliadať aj na kvalitu, čo spočíva najmä v hrúbke obrúčky a kvalite vybraného kovu. Len tak môžete docieliť, že obrúčky vám vydržia celý život ako obraz vášho spečateného vzťahu s vašou polovičkou

svadobne-obrucky_1616751614.jpg

Nadčasovosť a minimalizmus

Svadobné obrúčky vo všeobecnosti veľmi nepodliehajú trendom a skôr ide o záležitosť, ktorá by mala byť elegantná a nadčasová. Práve preto sa väčšinou volia v zlate alebo striebre, aby boli nadčasové a odolné. Vďaka tomu vydržia dlhé roky a vy si môžete neustále pripomínať nádherný deň spečatenia vášho manželstva. Keďže budete obrúčku nosiť celý život, mala by odrážať váš vkus. Snažte sa teda voliť jednoduché, minimalistické a vďaka tomu aj nadčasové kúsky, ktoré vás neomrzia a budete ich roky nosiť s radosťou.

Medzi najelegantnejšie varianty patria jednoduché obrúčky, ktoré sa v podstate medzi partnermi nelíšia. Dámy si často nechávajú svoju obrúčku ozdobiť jemným kamienkom, ktorý môže pozdvihnúť celý vzhľad. Avšak nadčasovosť a elegancia môže byť ukotvená práve v jednoduchosti a čistých líniách. Potom je však nesmierne dôležité, aby ste vybrali správnu hrúbku. Vo všeobecnosti platí, že čím máte dlhšie prsty, tým na nich lepšie vyznie ja hrubšia obrúčka.

Medzi trendy roku 2021 pre patrí najmä biele zlato. Dámska obrúčka je v tomto ohľade veľmi variabilná a môžete si vybrať z rôznych spektier zdobenia a rovnako aj rôznych farieb kamienkov. Ideálne sú napríklad svadobné obrúčky The Journey, ktoré spájajú eleganciu a nadčasovosť do nádherne a precízne vytvorených kvalitných kúskov.

moderne-svadobne-obrucky_1616751610.jpg

Personalizovaný kúsok ako symbol vášho zväzku

Veľmi vhodným prvkom, ktorý už niekoľko rokov udržuje trend v rámci obrúčok je gravírovanie. Zväčša si dvojica dá vygravírovať dátum, prípadne meno svojej polovičky do vnútra obrúčky. V tomto ohľade však môžete byť omnoho kreatívnejší a môžete zvoliť čokoľvek čo vás spája. Gravírovanie aj tak uvidíte len vy a tak si zakaždým môžete spomenúť na svoju polovičku a s láskou si spomenúť na deň, ktorý spečatil vašu spoločnú cestu. Medzi personalizované kúsky môžu patriť aj obrúčky s gravírovaním odtlačku prstu, ktoré sú nesmierne kreatívne a tvoria zaujímavú povrchovú úpravu. Nájdete ich napríklad na internetovom obchode SAVICKI.

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Ktoré zamestnania najviac škodia vašim zubom? Niektoré vás určite prekvapia!
Čo s prichádzajúcimi teplými dňami v okolí Banskej Štiavnice?
Tipy pre jarné upratovanie a výzdobu v záhrade
Čo nesmie chýbať vo vašej domácej posilňovni?
Ako nosiť dámske tenisky
Pohodlie a kvalita v jednoduchom dizajne
6 tipov, ako na rekonštrukciu okolia domu
Sesterstvo v znamení kolekcie SISTERHOOD: Je veľmi dôležité, aby sme sa ako ženy podporovali v našich snoch

Ďalšie články na podobné témy

Uľahčite partnerovi výber zásnubného prsteňa
Septembrová svadba - farebné trendy
Svieže jarné tipy
Ste pozvaná na svadbu? Poradíme vám, čo všetko si zabezpečiť a na čo nezabudnúť
Potešte jedinečným krištáľovým darčekom
Ako vyzerať nádherne na svadobných fotkách? Tipy od profesionálnych svadobných fotografov
Podľa čoho sa riadiť pri kúpe prívesku?
Zaujímavosti zo sveta amuletov pre zdravie – vyberte si ten svoj