Horoskopy

Baran

Mesiac apríl je pre vás zvyčajne dobrým mesiacom. Nebude tomu inak ani tento rok. To, čo sa bude vôkol vás diať bude v dokonalej zhode s tým, aká ste. Ste dynamická, akčná, občas tvrdohlavá a chcete byť vo všetko aj prvá. A v tomto duchu sa bude niesť aj aktuálny apríl. Okrem Slnka sa v znamení ocitnú aj planéty Venuša a Merkúr, čo len podčiarkne Baranove vlastnosti počas týchto dní. Väčšina ľudí po Veľkonočných sviatkoch ožije, no najviac energický budete práve vy. Navyše šťastena sa postaví na vašu stranu. Zapríčiní to postavenie Venuše v tomto znamení. Venuša sa stará o priazeň osudu v zhode s vašimi hodnotami. Ak vidíte hodnotu v peniazoch, existuje astrologický predpoklad, že sa vám v tejto oblasti bude dariť. V prípade, že máte, ako prioritu hľadanie partnera, pošťastí sa vám ho nájsť. Takisto to môže byť aj v prípade, že hľadáte  nové zamestnanie alebo túžite po lepšom ohodnotení v práci.

 

Dobre na tom budete aj po inteligenčnej stránke. Planéta, ktorá je vaším patrónom - Mars sa nachádza v znamení Blížencov, čo vám dá dobré predpoklady na to, aby ste dokázali rýchlo chápať, spájať súvislosti, a získať brilantnejší spôsob vyjadrovania. Ak sa vám nedarilo hovoriť vtipy, skúste to teraz. Je väčšia šanca, že sa nad nimi ľudia zasmejú. Vám, ktorí ste ich vedeli hovoriť aj v minulosti sa bude smiať o niečo väčšie obecenstvo. Vašu chuť do života podporí aj dobre postavená planéta Jupiter. Dodá vám náboj do života a nasmeruje ho do oblasti spoločenského uplatnenia. Znamená to, že ak by ste sa podujali zorganizovať nejaký outdoorový výlet s priateľmi alebo sa rozhodli prenajať priestory na podnikateľské aktivity, mohli by ste uspieť.

Nie všetko je však v živote také pekné a pozitívne, aby sa v ňom nemohla objaviť nejaká škvrnka. Napäťový aspekt od Neptúna spôsobí to, že sa stanete trochu rozptýlená a vaše sily budú mať toľko smerov, že sa stratí ich účinok aj dopad. Dávajte si preto pozor, aby ste sa radosťou zo života nestratili v aktivitách, ktoré budú len premrhanými príležitosťami.

Býk

Prvá časť apríla bude pre vás určitou prípravou. Stane sa vynikajúcim časom na to, aby ste prehodnotili svoje sily a možnosti do nasledujúcich mesiacov. Je to čas posudzovania vlastného potenciálu. Ako každý rok sa nezabudnete tešiť z prichádzajúcej jari, pretože vám to pripomína, že čoskoro príde váš mesiac – máj, ktorý je v súlade s vaším temperamentom. V prvej polovici apríla, by ste si mali položiť otázku, čomu sa chcete  venovať. Odpoveď je veľmi dôležitá, pretože sústredí v nasledujúcom období dosť energie na to, aby sa dokázala materializovať. Ako hovorí staré príslovie: „Dajte si pozor, na to, čo si želáte, pretože sa vám to môže splniť“. Na rozdiel od Baranov, ktorí svoju predstavu môžu dosiahnuť akciou ešte v tomto mesiac, vy si na jej uskutočnenie budete musieť počkať do druhej polovice apríla. Ak je vaším cieľom zarobiť viac peňazí, dostanete ich. Ak je ním príprava projektov v práci, ktoré spôsobia, že sa tam budete cítiť fajn, je to takisto nereálne.

 

V druhej polovici apríla vstúpi do znamenia Býka prvá z trojice spolu kočujúcich planét Venuša. To okrem iného spustí vašu schopnosť nachádzať nové zdroje príjmov vo vašom živote. V práci zistíte, akým spôsobom môžete zarábať o nejaké to euro navyše, na prechádzke prírodou alebo kdesi na víkendovej chate objavíte spôsob, ako  zveľadiť a skrášliť jej okolie, atď.

Istým nebezpečenstvom sa v tomto mesiaci môže stať to, že sa až príliš zahľadíte do materiálnych vecí. Začnete byť viac vypočítavou, čo spôsobí, že si vašu náklonnosť bude musieť priateľ niečím pekným zaslúžiť. Viac by to tom mohol povedať partnerský horoskop. Tak isto sa môžete v práci spreneveriť svojím ideálom, len aby ste zarobili viac. Ak na to máte v osobnom horoskope vlohy, možno sa necháte zviesť, ak budete vedieť, že vám z toho niečo kvapne. Na konci mesiaca budú už všetky planéty Slnko, Merkúr a Venuša v znamení Býka, čo zaručuje, že sa v mesiaci máj máte na čo tešiť.

Blíženci

Tento Mesiac bude pre vás prínosný v rámci priateľstiev, plánovania vašej budúcnosti a aktivít smerujúcich k verejnosti. Dá sa vo vašom živote očakávať istá miera šťasteny. Čo sa mohlo zdať neisté s predpokladom rôzneho výsledku bude teraz smerovať k zdarnému koncu. Nezabudnite však, že bez vetra sa ani lístok na strome nepohne, a vy budete musieť do toho lístka aspoň trochu fuknúť. Vo vašom prípade by sa ale nemalo jednať len o fúknutie. Postavenie planét poukazuje na to, že do 20.4. budete mať energie viac než dosť. Môže sa to prejaviť aj tým, že dostanete veľkú chuť sa hýbať. Možno vás začne priťahovať bicyklovanie. Pusťte sa na celodenný výlet niekam do prírody. Prizvite k tomu aj svojich známych a partnerov. Zažijete super chvíle. Môžete tak isto plánovať nejaké spoločenské aktivity, ktoré dlho zostávali ladom. Aj keď sa nebude jednať o organizáciu podujatí, minimálne ich môžete plánovať.

 

Počas apríla budete mať takisto lepšie rozumové schopnosti. Jednoducho bude vám to lepšie „páliť“. Prejaví sa to lepším spájaním faktov, rýchlym osvojovaním si informácií a celkovo sviežejšou mysľou. Získate tak isto briskné vyjadrovanie. Dávajte však pozor na to, akú spätnú väzbu vám ľudia prejavujú. Môže sa stať, že vám prestanú rozumieť. Spôsobí to vaša myseľ, ktorá sa stane rýchlejšou než vaša reč. Preto ak niečo také postrehnete, spomaľte. Nie každý funguje vašou rýchlosťou. Na druhej strane, ak by ste sa s niekým dostali do slovného súboja, máte šancu vyhrať. Je málo znamení, ktoré by mali talent vyjadrovať sa tak, ako vy.

Rak

Možno získate pocit, že je prichádzajúca jar trochu veľa na vašu duševnú pohodu. Máte síce radi, keď sa príroda prebúdza, avšak cítite za tým nové zmeny, ktoré sa vo vašom živote môžu udiať. Tie skutočne môžu prísť, a to v oblasti vášho seba uplatnenia. Zrejme si častejšie, ako kedykoľvek v minulosti kladiete otázku, či je práca ktorú robíte skutočne to, čo robiť v živote máte. Hneď v závese sa vynára otázka, čo v živote robiť treba, aby ste z toho mali dobrý pocit. Vaša potreba istej stability a príjmu vás však sama presvedčí o tom, že je to dobré tak, ako to je a keby to aj chcelo nejakú zmenu, teraz nie je vhodná doba na žiadne experimenty v povolaní. V každom prípade v mesiaci apríl sa máte možnosť posunúť ďalej.

Až nasadnete na vlnu zmien, ktoré pre vás prinesie vaša snaha po seba uplatnení, môže sa váš život posunúť k lepšiemu. Nemusí ísť práve o zmenu zamestnania. Stačí, ak si vyhradíte čas na to, čo vás v živote baví. Posunie vás to vpred a dodá pocit, že niečo so sebou robíte - a o to práve ide.

 

Počas celého mesiaca budete pociťovať množstvo impulzov. Nenechajte sa však emočne rozkývať. Držte sa na vlne jari a nového životného náboja, ktorý pociťujete, ale len v tej miere, pokiaľ vám to robí dobre. V momente, kedy vám do života vstúpi pocit, že idete z toho, čo sa deje vybuchnúť, zamestnajte sa bežnými jarnými prácami – zasaďte si kvety do kvetináčov, urobte jarné upratovanie, spravte revíziu šatníka alebo si konečne umyte auto.

Je tak isto dosť možné, že sa tento mesiac budete dívať do zrkadla o niečo častejšie, ako zvyčajne. Možno sa budete pýtať zrkadla, či ste dostatočne príťažlivá. Jedna vec je byť milá, a druhá vyjsť s kožou na trh a pomútiť vody svojím sexappealom a ženskou energiou. Táto téma je tu práve včas, aby ste si ujasnili, kým ako žena ste a skontrolovali ženské zbrane, pretože nikdy neviete kedy ich budete potrebovať.

Lev

Hádam nie je znamenie v zverokruhu, ktoré by sa tešilo z prichádzajúcej jari viac ako je ste vy. Nový prílev energie cítite do morku kostí, čo vás núti poriadne sa pod jarným Slnkom natiahnuť a pustiť do života. Vaším heslom je -  „teraz to roztočíme“. A čo máte roztočiť? Hocičo, len nech to stojí za to.  Možno dostanete chuť vyraziť do mesta nájsť nejakú novú výdajňu kávy, sadnúť si s priateľkami k jazeru alebo rieke, zobrať si so sebou piknikový kôš a celý deň sa zabávať a tráviť čas všelijakými kúskami. Možno vás napadne vyliezť na strom, alebo spievať. Je to v podstate jedno, v základe ide len o to, aby sa niečo dialo a ono sa deje.

Ale neskončíte len pri tom. Na to, aby sa niečo dialo potrebujete cítiť sebaistotu a neexistuje na to lepší návod, ako dobre vyzerať. Možno to s kaderníčkou máte nejak vybavené, čo je dobre, pretože by ste nemali čakať a hneď mu volajte. S oblečením je to momentálne trochu komplikovanejšie. Každému je jasné a vám obzvlášť, že nie je nad dobrý butik, kde si môžete vyskúšať nové kúsky, pokombinovať farby, materiály, povykrúcať sa pred zrkadlom. Ale nevzdávajte sa. Možno pri surfovaní na internete nájdete eshop, ktorý má to, čo potrebujete, a aj keď to nevyskúšate pred zakúpením risknite to! Lebo risk takistopatrí tak isto k vašej povahe.

 

V strede mesiaca, približne od 11.4. do 21.4. môžete pociťovať, výkyvy sebavedomia. Možno začnete trochu pochybovať o sebe a svojich schopnostiach. Tento vplyv však nie je trvalý a s pohybom Slnka po oblohe narastie a potom sa opäť stratí. Ak vás tieto nálady postretnú berte to tak, že sa nejedná o nič viac ako o zaujímavosť vo vašom duševnom živote. To, o čo by ste sa mali oprieť, je nadhľad. Viete, čo znamená vidieť veci akoby zvrchu. Ak nie, len pripomeniem, že je to pocit, ktorý vám hovorí, že žiadne negatívne pocity sa vás nemôžu dotknúť. Sú len hrou vo vašom vnútri, ktorý je nereálny. Jediná reálna je vaša neotrasiteľnosť a všetko ostatné sú len vlny, ktorým môžete venovať naozaj čiastkovú pozornosť.

Panna

Mesiac apríl sa u vás bude niesť v znamení veľkého upratovania a to hlavne v sebe. Je čas všetko nepotrebné, spráchnivené, nevzhľadné vyhodiť a nechať si len dôležité, čisté a spoľahlivé. Medzi znameniami zverokruhu ste filtrom dobrého a zlého, správneho a nesprávneho a váš prístup definuje pre všetky znamenia morálnu mieru vecí. Zjednodušene – ste zárukou toho, že sú v našom svete hodnoty a že je nutné sa ich pridržiavať.

Mesiac apríl bude pre vás znamenať jednu podstatnú previerku, a to, do akej miery môžete s ľuďmi zdieľať svoje telo a zážitky a zároveň prijímať ich dobré a zlé vlastnosti. Táto otázka sa bude niesť v teoretickej aj praktickej rovine. Určite si to rozumovo dokážete rozanalyzovať, ale čo praktická časť? Venuša v znamení Barana spôsobí, že možno prídete na to, že všetko sa dá prekonať pocitom krásna. Možno netreba ani príliš premýšľať. Keď je niekto pekný a príťažlivý, postačí to na to, aby prešiel vaším dôsledným sitom. Apríl vám tak isto prinesie kopec práce. Horlivo sa pustíte do upratovania, čistenia a to nielen vonku, ale aj vo svojom vnútri. A vedzte, že nikdy si hlavu nevyčistíte lepšie ako keď zasadíte sadeničky rastlín alebo umyjete okná.

 

V tomto mesiaci budete mať veľa dobrých nápadov. Od 11.4. vám bude mozog fungovať na plné obrátky a to vďaka peknej konjunkcii Slnka a Merkúra. Využite to. Dobre šliapajúci intelekt lepšie rozozná chyby v dizertačnej práci, lepšie sa zorientuje v excelovskej tabuľke, zorganizuje prácu medzi kolegami, lepšie naplánuje stav zásob alebo chladničky a určite lepšie zorganizuje dianie v domácnosti. ... a mnoho iného. Viac by o tom mohol povedať aj pracovný horoskop.

Váhy

Milujete jar a s ňou prichádzajúci výbuch radosti a dobrej nálady. Časy zovretia sú nenávratne preč a ľudí uvoľňujú silnejúce lúče Slnka. Ale nie je to jar, ktorá vás primárne teší, ale je to fakt, že pekné počasie spája ľudí. Viac spolu komunikujú sú k sebe zdvorilejší, ohľaduplnejší a v dobrej nálade. Ten zvyšok je pre vás  v poriadku, ale je až druhoradý. Podvedome viete, že jar je prejavom síl prírody, ktorá tlačí vpred individualitu. A hlavne v apríli je tomu tak, pretože ho sprevádza znamenie Baran, ktorý je spomedzi všetkých znamení zverokruhu najindividualistickejší.

V tomto mesiaci viac, ako inokedy prehodnocujete správanie ľudí. Dostali ste sa do bodu, kedy to, čomu bežne veríte v medziľudských vzťahoch, nemusí byť zákonom vytesaným do kameňa. Nie ste síce konzervatívna no môžete stretnúť človeka, ktorý vám naznačí, že právo na seba presadenie na úkor druhých je prvoradejšie, než spoločný záujem.

 

V tomto mesiaci budete tolerantnejšia voči takýmto prejavom viac, ako inokedy. Možno vás to bude ťahať k presvedčeniu, že tento neznámy bude mať pravdu. A ak to bude muž, možno sa do neho zamilujete, pretože na individualite je niečo mužného a niekedy až hrdinského. V každom prípade vždy budete vedieť, že pokiaľ sa váš vzťah nedostane do rovnováhy v ktorej sa obaja cítite komfortne, nebudete spokojná. Ak počas apríla dôjdete do bodu nespokojnosti vo vzťahu s kýmkoľvek, nenechajte sa vykoľajiť. Vy viete to, že kým si zachováte vlastný názor na vzťahy medzi ľuďmi, stojíte na pevnej zemi. 

Škorpión

Mesiac apríl bude pre vás obdobím, kedy nastane váš čas. Začne sa lámať chlieb a bude trochu záležať na tom, či obstojíte. Buďte však bez obáv. Máte predpoklady, aby ste to zvládli. V podstatnej miere bude záležať na tom, či sa prejavíte ako individualita, ktorá sa vyjadrí k veciam naokolo alebo bude mlčať. Bez obáv sa vyjadrite. Môžete. Navyše na to nájdete aj dostatok slov. Rečové zdatnosti vám pôjdu lepšie, ako kedykoľvek predtým. Dokonca vám to pôjde až tak dobre, že sa vo vašom prúde slov môžu ostatní stratiť. Nič sa ale nedeje. Môžete im svoje slová zopakovať. Prinajmenšom to skončí tak, že zanecháte pocit, že viete o čom hovoríte.

 

V mesiaci Apríl budete mať dostatok duševných síl a získate aj na bojovnosti. To, čo zostávalo dlho ladom sa môže konečne uskutočniť alebo aspoň rozhýbať. Naštartované bude pokračovať svojou cestou ešte nasledujúce mesiace. Od vás to bude chcieť len to, aby ste tomu určili smer. Tento mesiac bude pre vás silný aj po stránke telesnej príťažlivosti. Aj v tomto smere sa môžu objaviť isté skúšky. Možno, že častejšie, ako obvykle budete premýšľať, či do niektorých milostných afér ísť alebo neisť. Apríl vo vás zapáli oheň a príde čas na nový rozlet. V tomto smere vám bude priať viac akcia, než pasivita. Tam, kde budete môcť začať nejaký vzťah alebo hoci len flirt, iniciujte ho. Dopadne to skôr dobre, než opačne. Môžete si pomôcť šarmom a zvýšiť svoju príťažlivosť skrášľovacími prostriedkami, ktoré poznajú iba ženy. Oprieť sa môžete aj o fintičky, ktoré vám v minulosti pri zvádzaní druhého pohlavia zabrali. Posledných 10 dní apríla si dajte pozor na to, aby ste to s flirtami neprehnali. Môže sa stať, že prefláknete svoju hodnotu. Zjednodušene – stratíte ju.

Strelec

Mesiac apríl je pre vás vynikajúcim obdobím na to, aby ste sa začali spoločensky viac angažovať. Máte na to čas ešte približne dva mesiace, pokiaľ je Jupiter dobre postavený v znamení Vodnára. Potom sa posunie do znamenia Rýb, ale to už bude iná pesnička. Dva mesiace, to je pekne dlhý čas na to, aby ste ešte stihli zasiať a neskôr s radosťou zožali.

V mesiaci apríl bude vo vašom horoskope Jupiter pozitívne aspektovaný Marsom, čo vám prinesie dobrý drive do života. Určite priberte do svojich zámerov vaše priateľky. Pri plánovaní sa stanú nezanedbateľnou podmienkou zdarného výsledku. Tento aspekt vám poskytne nádej, že si nájdete aj nových priateľov schopných  priložiť ruku k dielu a podporiť vaše aktivity. Keď bolo uvedené, že sa máte spoločensky angažovať neznamená to automaticky, že sa máte pustiť do vysokej politiky alebo organizovať pouličné demonštrácie. Môžu to byť aj menšie akcie. Napríklad veľké upratovanie pri dome, spoločné sadenie sadeničiek, výlet do prírody, do mesta a pod.  No môžte sa pustiť aj do väčších projektov. Slnko pohybujúce sa znamením Barana je v zhode s vaším ohnivým temperamentom v horoskope.

 

Ak boli vyše plány len ako predstavy teraz je čas ich uskutočniť a nemusíte pritom ostať len pri malých projektoch, ako je sadenie kvetov s kamarátkami. Ak vás trápia napríklad  nedokončené veci vo vašom panelovom dome, zvolajte domovú radu alebo iniciujte petíciu za zmeny parkovania vo vašom okolí. Vo všetkom, v čom sa budete spoločensky angažovať bude predpoklad na zdarný výsledok. Táto tendencia bude posilnená o prítomnosť Merkúra a Venuše v znamení Baran horoskopu. Je to dobré znamenie pre úspech vo vzťahoch, ale aj v dobrej zdatnosti v rečovom prejave. 

Kozorožec

Mesiac apríl vás postaví pred potrebu riešenia viacerých otázok. Osud vám zrejme postaví do cesty prekážky, ktoré budete musieť prekonať. Nie ste nepriateľkou jari, ale povahou ste skôr introvertná s väčším pochopením oblačného počasia a nižšej teploty. Takže teplo s výbuchmi farieb, novým predierajúcim sa životom, vyššou teplotou a slnečnými dňami nemusí byť pre vás to pravé orechové. Jar je navyše prejavom individuality a prieniku.

A priznajme si, že ste trochu viac konzervatívna a aj v živote nemusíte mať nálady na všelijaké excentrické indivíduá. Tie akoby materializovali jar.

 

V každom prípade dlhodobé postavenie Saturna v znamení Vodnára vám dáva predpoklad na uplatnenie sa v tom, čo ste započali robiť pred cca štyrmi rokmi. Teraz  - pokiým je táto planéta v znamení Vodnár - je čas, aby ste sa otvorili aktivitám okolo vás a realizovali to. Tak či tak, nebude to ľahké. Otvoriť sa novým veciam smerom navonok nie je jednoduché. Nepatríte k ľuďom, ktorí uverejňujú príspevky na Facebooku každý deň. A keď aj chcú niečo uverejniť naozaj to musí stáť za to. Nehovoriac o tom, koľko času strávite nad zvažovaním, či je ten príspevok dosť dobrý! Váš Saturn vo Vodnárovi však nie je to, čo Saturn v Kozorožcovi. Je viac vzdušný, schopný pracovať v tíme a na projektoch rôzneho charakteru. Venujte preto viac času práci. Prizvite si k príprave projektov kolegov. Nechajte sa tak isto zapojiť do ich pracovných plánov. Vyžadujte, aby tieto ich plány, ako aj vaše boli jasné, presne definované s jasnými výsledkami.

Tak či tak, v súčasnosti aj niekoľko nasledujúcich mesiacov prijíma Saturn kvadratúru od Urána, čo zanamená, osobné ťažkosti urobiť vo svojom živote radikálne zmeny. Možno to nepociťujete. To je ten lepší prípad. Ak cítite, že naozaj nechcete spraviť radikálnu zmenu, nechajte tomu čas. V krajnom prípade vás k nej osud dotlačí.

Vodnár

Vodnárom apríl praje. Máte ideálny priestor pre tímovú prácu a navyše sa vám v nej bude dariť. Výsledkom môže byť zvýšenie platu, rozšírenie počtu zákaziek, noví klienti, rozšírenie firmy, jednoducho expanzia. V súčasnosti to majú niektoré odvetvia ťažké. Napríklad reštauračné zariadenia, kaviarne a celý sektor služieb. S tým sa nedá nič robiť. Je, ale možnosť pozerať sa iným smerom. Využite pomoc priateľov, starých známych a popremýšľajte nad niečím iným, v čom by ste sa mohli realizovať. To, v čom by to mohlo byť je veľmi individuálne a povedal by o tom viac osobný horoskop, než všeobecný.

V každom prípade Jupiter je u vás postavený v znamení Vodnára a to je dobrá správa, pretože v tradičnej astrológii znamená veľké šťastie, čo už samo o sebe niečo hovorí. Navyše bude dobre aspektovaný ostatnými planétami, hlavne Marsom, čo vám dodá väčšiu akcieschopnosť a energiu na to, aby ste sa postavili zo stoličky a vydali sa hľadať svoje šťastie. Tento uvedený aspekt umožní rozširovanie vášho poľa pôsobnosti. Veľké firmy, významné osobnosti spoločenského života, podnikatelia, vysokí manažéri majú v horoskopoch práve tento aspekt. Berte preto aprílový čas, ako jednu veľkú príležitosť. Navyše získa Jupiter pozitívne aspekty aj od Merkúra a Luny, čo vám dodá presvedčovacie schopnosti a iskru, vďaka ktorej budú potenciálni klienti ochotní s vami spolupracovať.

 

Len počas posledných desiatich dňoch mesiaca môže priletieť mrak, ktorý vám sťaží prácu. Je možné, že vám ubudne energie. V každom prípade, pozitívne aspekty to vyvážia. Ich vplyv bude zrejmý v podstate celý mesiac.

Ryby

Ryby sa na apríl nebudú môcť sťažovať. Prechod do jari vás na rozdiel od Kozorožca nijako nevyhodí z konceptu. Pôjdete si svoje, ako zvyčajne počas vášho života. Máte šťastie, že ste od prírody veľký pohoďák. Nekladiete odpor, preto dokážete zniesť viac než ostatní. Jar beriete, ako fázu v kolobehu života, kedy niečo vzniká, ale s rovnakým nadhľadom dokážete prijať aj zánik, ktorý je v prírode reprezentovaný neskorou jeseňou a zimou.

Tento apríl vám bude priať. Obzvlášť po stránke priateľstiev. Medzi priateľmi sa budete cítiť fajn. Bude to tak pretrvávať o málo viac, ako mesiac, kedy sa následne presunie Jupiter z Vodnára do znamenia Rýb, čím rybičky vkĺznu do vody, čo nastane v máji. Neznamená to, že potom to s priateľstvami bude vyzerať inak, no zrejme si nájdete nové priority. Všetky osobné planéty ožarujú Jupiter pozitívne, čo znamená, že vám to prinesie dobré nápady, intuíciu, poetické cítenie, väčší cit pre umenie, krásy prírody a tvorivé schopnosti.

 

Zároveň budete vyžarovať pozitívnu energiu a ostatní to tak aj pocítia. Budete šíriť dobrú náladu a pohodu. To sú všetko vlastnosti, ktoré môžete počas apríla využiť na získanie nového vzťahu, upevnenie svojho miesta v zamestnaní, náklonnosť šéfa, prijatie nových nápadov, rozvíjanie svojich koníčkov, atď. Pozitívny vplyv Marsa dokonca spôsobí, že sa dokážete prejaviť viac, ako skutočne činorodý človek. Môžete sa pustiť do písania knihy, grafickej tvorby, programovania aplikácie, ktorá dlhý čas ležala v zastrčenom foldri, maľovanie tvorby hudby, lekcií hry na hudobný nástroj, atď. Na Youtube nájdete veľa návodov, čo dosť pomôže.

Najmä však trávte veľa času s priateľmi. Prijmete veľa pozitívnych impulzov a veľa pozitívneho aj vrátite.  Do polovice apríla môžete pociťovať trochu viac nervozity a možno sa v duchu aj na niečo naštvete. Ale nič také vážne sa nestane. Vám stačí, aby ste o tom vedeli a účinnosť takýchto negatívnych stavov pomaly zmizne.