Tajomstvo desiatich cieľov
28. 5. 2019 | Bohumila Vrbovská Ďurišová

Tajomstvo desiatich cieľov

Keď som ukladala moju obľúbenú knihu z pracovného stola, vypadol z nej list papiera.  Bol to list želaní a snov, ktorý som si asi pred  dvoma mesiacmi stiahla z internetu, a s nadšením som ho vyplnila. Mala som si určiť 5 vecí, ktoré chcem mať, 5 vecí, ktoré chcem robiť a 5 cieľov, aká chcem byť. To všetko do 6 mesiacov. Moje ciele sa týkali on-line podnikania a osobného života. Po tom, ako som list napísala, založila som ho do knihy, išla sa venovať pracovným záväzkom a v tom momente som naň aj zabudla.

S úžasom som čítala, čo som si napísala a s veľkým prekvapením zistila, že 2 ciele už som si medzičasom splnila, dva mám rozrobené a na ďalší sa reálne chystám čoskoro!  Wow. Ono to naozaj funguje! Okamžite som si spomenula, že Brian Tracy, americký motivačný rečník a konzultant,  sa tejto téme venuje v jednej zo svojich kníh. Vyhľadala som ju vo svojej knižnici a vybrala zopár tipov, o ktorých v nej hovorí:

Toľko Brian Tracy. Cieľom sme sa veľa venovali aj na poslednom inšpiratívnom stretnutí s E-ženami, niektoré členky veľmi pekne hovorili o vlastných skúsenostiach a motivácii. Každá sme iná, každá sa nachádza na inom úseku cesty, niektoré sa ešte len chystajú začať podnikať na internete, niektoré už začínajú a spoznávajú čaro biznisu on-line a niektoré už sú skúsené podnikateľky. No, zoznam 10 cieľov vie pomôcť každej jednej z nás. Ja si ten svoj idem doplniť o nové dva ciele. Už viete, aké body si do neho napíšete vy?

Tento článok som napísala v októbri 2013 pre OZ E-ženy

Bohumila Vrbovská Ďurišová

Zakladateľka a "mama" portálu. Zaujíma sa o osobný rozvoj, motiváciu, takisto je technologický geek. Miluje kvalitnú kozmetiku a oceňuje úprimný dialóg. Motto: Kde je vôla, tam je cesta. 

Ďalšie články od autorky Bohumila Vrbovská Ďurišová

HydrALOE letné osvieženie a zdravý pitný režim
Trápi vás bolesť chrbta alebo bolesť svalov? Vieme, ako sa jej zbaviť
Prečo sa neopúšťať a nestrácať zo svojej jedinečnosti?
Ako sa správne postarať o pokožku v lete?
Binna: Môj sen je šíriť dobré myšlienky a udržiavať pozitívnu myseľ
Recept na najlepšie moravské koláče, aké ste kedy jedli
Najlepšie tipy pre prácu z domu pre ženy a mamičky
Krásna a štýlová Alexandra vydáva prvú knihu! Na čo sa môžeme tešiť?

Ďalšie články na podobné témy

Koľko stojí výťah do neba?
Nájdi svoje PREČO
Moje tri kroky k úspechu
Začnite si plniť sny už toto leto
Návrat do zamestnania po rodičovskej dovolenke - ako sa s ním vysporiadať?
Otvorte sa možnostiam
Ako svojpomocne nafotiť (nielen) handmade produkty do e-shopu
Dve presvedčenia, ktoré už nám neposlúžia