Tipy ako kombinovať jarné kúsky v dámskom šatníku
12. 3. 2020 | PR Servis

Tipy ako kombinovať jarné kúsky v dámskom šatníku

Začal sa nám prvý jarný mesiac a aj keď teploty stále nepripomínajú jar, mnohé z vás už netrpezlivo čakáte, kedy budete môcť hrubé zimné bundy dať do nadstavcov vstavaných skríň. Ak hľadáte zaujímavé tipy ako kombinovať jarné kúsky v dámskom šatníku, pár praktických tipov vám ponúkame aj my. Zaujmite v spoločnosti parádnym outfitom a nezabúdajte, všetko je o kombinácii!

Dámske saká

Ak preferujete elegantný štýl obliekania, rozhodne nepohrdnite peknými dámskymi sakami. Pohodlné saká by mala mať v šatníku každá žena. Môžete si ich kúpiť v elegantnej kostýmovej verzii, alebo si ich môžete kúpiť v teplákovej predĺženej verzii.

Ak plánujete nosiť pohodlné saká, uprednostňujte výraznejšie farby. Čierne a sivé sú tiež fajn, ale na jar by ste mali nosiť sviežejšie, napríklad pastelové farby a báť by ste sa nemali ani vzorov.

Odporúčame pásiky, bodky či kvietky. Práve tieto vzory sú u žien najobľúbenejšie a dozaista si ich obľúbite aj vy. Kvietky sú jemné, dievčenské a dokonale omladzujú, čo ocenia najmä ženy v stredných rokoch.

Dámske saká odporúčame kombinovať s jemnými blúzkami a elegantnými slim fit nohavicami s výrazným opaskom. V teplejších dňoch saká poslúžia ako vrchná vrstva, no v začiatkoch jari (v prechodnom období) vám na saká odporúčame dávať aj vlnené dámske kabáty so zapínaním na gombíky v béžovej (ťavej), svetlej sivej či v čiernej farbe. Saká, najmä tie predĺžené teplákové, sa hodia aj k slim fit džínsom a voľným topom.

Teplákový kardigán

Teplákový kardigán by nemal chýbať v žiadnom dámskom šatníku a ak žiadny nemáte, odporúčame vám ho zaobstarať si. Teplákové kardigány z počesanej teplákoviny sa hodia napríklad k tmavým cigaretovým nohaviciam, slim fit džínsom, ale štíhlejšie ženy ich kombinujú aj s tzv. mama jeans, či kulotkami. Teplákový kardigán patrí k najobľúbenejšiemu dámskemu oblečeniu najmä u žien, ktoré preferujú ležérny štýl, a čo si budeme klamať, tento štýl má rada každá z nás. Každá z nás chce nosiť kvalitné oblečenie, v ktorom sa budeme cítiť maximálne pohodlne a oblečenie aj po rokoch bude moderné a bude vyzerať ako nové.

Teplákový kardigán kombinujte s pohodlným bavlneným dlhým tričkom, legínami, športovými teplákmi, ale aj s džínsami. Teplákový kardigán so zapínaním na gombíky by mal mať aj kapucňu, čo oceníte počas veterných jarných dní.

Zdroj obrázka:

Autor: Nesolenaya Alexandra / Shutterstock.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Ktoré zamestnania najviac škodia vašim zubom? Niektoré vás určite prekvapia!
Čo s prichádzajúcimi teplými dňami v okolí Banskej Štiavnice?
Tipy pre jarné upratovanie a výzdobu v záhrade
Čo nesmie chýbať vo vašej domácej posilňovni?
Ako nosiť dámske tenisky
Pohodlie a kvalita v jednoduchom dizajne
6 tipov, ako na rekonštrukciu okolia domu
Sesterstvo v znamení kolekcie SISTERHOOD: Je veľmi dôležité, aby sme sa ako ženy podporovali v našich snoch

Ďalšie články na podobné témy

Ktoré slnečné okuliare budú hitom letnej sezóny?
Aké šperky kombinovať k obľúbenému letnému oblečeniu?
Máte problém nájsť v skrini obľúbené oblečenie? Poradíme vám, ako si usporiadať oblečenie v šatníku
LOVE by Lukáš Krnáč: Byť iný je v poriadku!
Bosonožky
Topánky do nepohody
Pompézna fashion show MIKLOSKO FW 2017
Jarné sukne, ktoré si zamilujete: Tieto ovládnu šatník!