Tipy na outfit na firemný vianočný večierok
1. 12. 2016 | Naďa

Tipy na outfit na firemný vianočný večierok

Vianočné večierky sa pomaly blížia a ak aj vy uvažujete nad tým, čo si na seba vziať, aby ste vyzerali štýlovo, radi vám poradíme!

Podmienkami viacerých vianočných večierkov býva dress-code, ktorý by ste mali dodržať. Mnohokrát to býva farba, ktorú musíte zakomponovať do outfitu či iné kúsky. Dôležité je však uvedomiť si, že aj keď je to akcia, na ktorej si môžete vypnúť hlavu a vypustiť na chvíľu problémy, ktoré máte, niečo spoločné to predsa len s prácou má. Práve kvôli tomu by ste sa nemali s konečným outfitom „odtrhnúť z reťaze“. Myslite na to, že sa tu bude nachádzať aj váš šéf či iní nadriadení. Nespravte si zlé meno len kvôli nevhodnému oblečeniu či správaniu.

Outfit by ste mali voliť viac formálny, bez hlbokých výstrihov či už vpredu alebo na chrbte. Firemný večierok je príležitosťou spoznať svojich kolegov omnoho lepšie. Nemusíte byť v kolektíve nová. Stačí, že pracujete vo väčšej firme, ktorá zamestnáva niekoľko desiatok pracovníkov a nepoznáte sa so všetkými. Takto si môžete nájsť aj nových priateľov či niekoho s kým si budete rozumieť.

Podľa toho, ako sa správne obliecť závisí aj prostredie, v ktorom sa večierok koná. Môže to byť malá skupina ľudí v reštaurácií alebo vo veľkej hale, kde je väčšina pracujúcich. Mnohé večierky bývajú aj po pracovnej dobe a to už nie je moc času na rôzne úpravy. Práve vtedy si ženy len zvýraznia svoj mejkap, ktorý už na tvári mali, vymenia klasickú sukňu za slávnostnejšie šaty a muži na seba vezmú košeľu. Ak však máte čas, pohrajte sa so svojím outfitom!

Ženy by mali voliť jemnejší mejkap, aby nevyzeralo lacno a moc vyzývavo. Stavte na mejkap, špirálu a možno trochu čiernej linky. Ak preferujete očné tiene, skombinujte maximálne dva. Oblečenie, ktoré si vyberiete by však malo ladiť s vašim mejkapom. Ak vsadíte na tmavšie oči, prispôsobte tomu aj tmavší outfit a naopak.Ak neviete stále, čo si na seba vziať, prinášame vám pár inšpirácií, ktoré by ste určite mohli zvoliť a budete vyzerať skvelo! 

 Spoločenské šaty na večierok  ZOOT

Čierne šaty s golierikom a vzormi v zlatej farbe Mela London

Sivo-čierne šaty s vreckom a rozparkom Desigual Mimosa

Spoločenské šaty na večierok  ZOOT

Béžové šaty s motívom kvetín Mela London

Čierne kvetované šaty bez rukávov Little Mistress

 Spoločenské šaty na večierok  ZOOT

Zlato-čierne šaty ONLY Golden

Krémové vzorované šaty s 3/4 rukávom Haily's Pearl

Spoločenské šaty na večierok ZOOT

Krémovo-fialové čipkované šaty bez rukávov Little Mistress

Krémovo-čierne šaty s flitrovaným topom a rukávmi Little Mistress

Ďalšie články od autora Naďa

Ako nosiť maxi šaty?
Ako by mala vyzerať top asistentka?
Topánky do nepohody
V čom zaujať na jeseň?
Pančuchy a ponožky
Farby lístia v móde
Festivalová pohodička
Čarovné Toskánsko

Ďalšie články na podobné témy

Pančuchy - oživ svoj outfit
Ako by mala vyzerať top asistentka?
Čo uvidíme v uliciach túto jar?
Ako si vybrať zimnú obuv?
Ako si vybrať ideálne spoločenské šaty? A nemusíte byť ani modelka
Môžu byť dámske gumáky trendy?
POSADNUTÁ MICKEY MOUSE-OM: outfity, za ktoré sa nemusí hanbiť ani tínedžerka, ani babka
Streetwear vždy na vrchole. 5 najlepších štylizácií!