Topánky do nepohody
29. 10. 2017 | Naďa

Topánky do nepohody

Spolu s jeseňou prichádza aj chladnejšie počasie, ktoré si vyžaduje naozaj dobré topánky. Lodičky by ste mali nechať bokom, pretože vám v nich bude zima a v daždi si s nimi len ťažko poradíte. Stavte na pohodlné a teplé topánky, ktoré vás ochránia pred zlým počasím.

Do dažďa

Jeseň je typická najmä tým, že veľmi často prší. V takomto prípade by ste nemali nosiť ani lodičky. Ak chcete vyzerať dobre najmä v práci, stavte na uzavreté topánky s hrubším opätkom. Bude sa vám na nich dobre chodiť, môžete v nich pobehnúť a sú stále elegantné. Vaše nohy tak budú nielen v suchu, ale aj v teple, čo je dôležité pri nízkych teplotách. Topánky na podpätku však nie sú príliš pohodlné. Ak potrebujete niečo pohodlné, vyberte si topánky, ktoré majú nízky podpätok alebo hrubší.

 hujk_1509299731.jpg

Modely topánok nájdete na:

https://www.zoot.sk/polozka/356025/cierno-sive-damske-clenkove-tenisky-s-kozuskom-pepe-jeans-clinton-stars

https://www.zoot.sk/polozka/351501/cierne-damske-kozene-brogue-poltopanky-vagabond-amina

https://www.zoot.sk/polozka/330618/cierne-damske-vysoke-gumaky-tom-joule

Proti chladu

Ako sme už spomínali, je potrebné mať aj topánky proti chladu. Tie vás skvelo ochránia pred všetkými vplyvmi okolia, kvôli ktorým by ste mohli ochorieť. Najlepšie je, ak sú topánky zvnútra zateplené. Takisto je dobré, ak budú na nízkom opätku. Môžete tak pobehnúť na autobus, pred dažďom alebo na prechode a budete si istí, že sa nepošmyknete.

Gumáky

Skvelým tipom sú však aj gumáky. Tie nie sú síce príliš teplé, ale do jesene, ktorá má ešte príjemné teploty, si ich môžete dovoliť. Už dávno gumáky nespĺňajú len praktickú stránku, ale aj tú estetickú. Vyzerajú veľmi dobre, nájdete ich hneď v niekoľkých farbách a určite si ich radi obujete. Pri zlom počasí nebudete mať nikdy mokré nohy.

Tenisky

Základom šatníka sú aj tenisky, ktoré spĺňajú hneď niekoľko požiadaviek. Sú štýlové, na nohe vyzerajú dobre a sú pohodlné. Môžete v nich chodiť hodiny a nohy vás bolieť nebudú. Na jeseň by vám kvalitné tenisky nemali chýbať, pretože v nich nachodíte kilometre. 

Ilustračné foto: Pixabay.com, Zoot.sk

Ďalšie články od autora Naďa

Ako nosiť maxi šaty?
Ako by mala vyzerať top asistentka?
V čom zaujať na jeseň?
Pančuchy a ponožky
Farby lístia v móde
Festivalová pohodička
Čarovné Toskánsko
Letná svadba

Ďalšie články na podobné témy

Bosonožky
Farby lístia v móde
Pozrite si tie najštýlovejšie mikiny MEDICINE
Ako sa obliecť na stretnutie s kamarátkou?
Najlepšie dni začínajú a končia v legínach
Pin-up diva na pláži
Čarovné Toskánsko
Pančuchy a ponožky