Toto si nenechajte utiecť! Čítajte cez víkend s nami
31. 3. 2019 | Redakcia

Toto si nenechajte utiecť! Čítajte cez víkend s nami

Čo zaujímavé Vám Nádherná.sk priniesla v uplynulom týždni? Poďte sa s nami pozrieť na najzaujímavejšie články, súťaže a prezradíme, čo pre Vás chystáme v najbližších dňoch!

A začneme pekne zhurta, pretože sme sa rozhodli pozrieť na riziká vášnivých chvíľok. Tento raz to nebude o nepríjemných chorobách, ktoré môžu potrápiť vaše intímne partie po sexe, ale o zraneniach, o ktorých sa až tak často nehovorí, napriek tomu na ne nesmieme zabúdať. Viac o sexuálnych zraneniach sa dočítate v našom článku tu. 

Chudnete?

Motiváciou väčšiny žien pri chudnutí je zmena postavy a hlavne lepší pocit zo svojej postavy i celkovo super pocit zo života. A presne o tom to je! Dobrý pocit a mnoho pozitívnej energie nečakajte až keď schudnete XY kilogramov. Doprajte si to proste ako motiváciu hneď teraz.

Bude to skutočne príjemné. Aby ste nabrali motiváciu a cítili sa pozitívne aj napriek veľkému úsiliu, ktoré vás chudnutie a zdravý životný štýl v začiatkoch stojí, buďte na seba milá. Prečo je super dopriať si nový účes alebo zakúpiť nové kúsky oblečenia? Áno, privítajte svoje nové ja aj týmito zmenami vo svojom živote.

Viac sme pre Vás pripravili tu.

A teraz o vzťahoch z trochu iného pohľadu

Nikto od vás nečaká, že máte doma krištáľovú guľu, do budúcnosti proste nevidíme. Napriek tomu existujú varovné znamenia, ktoré prezradia možno už v počiatkoch vzťahu, že je odsúdený na koniec utopený v slzách smútku. Viete na ktoré veci si teda vo vzťahu dať pozor a čo neveští večnú lásku?

annie-spratt-756735-unsplash_1553957045.jpg

Knižná novinka

Tento týždeň sme Vám priniesli aj knižnú novinku, ktorá osloví každú rodinu. Najnovší knižný počin Eny Hanksovej sa volá Mama, nebo a ja a je nádherným príbehom o tom, čo sa deje skôr než príde dieťatko na svet – to celé z pohľadu dieťatka oboznamujúceho sa s našim svetom. Ak Vás knižka zaujala, môžete sa zapojiť aj do našej súťaže, ktorá prebieha na Facebooku, možno sa na Vás usmeje šťastie!

Mama, nebo a ja nájdete tu.

A teraz z iného súdka

Jar už nikto nezaprie, a to je jedinečná šanca na upratovanie v našich životoch, i v našom vnútri. Čo by ste povedali na očistu svojho myslenia? Veríte, že možno spôsob myslenia zmeniť a tým ovplyvniť celý svoj život? Poďte to skúsiť s nami, my sme optimisti a veríme, že sa Vám to podarí!

Očistite svoje myšlienky tu.

Pri vzťahoch však ešte ostaneme

Všimli ste si, že sa svet mení na akúsi dokonalú pohľadnicu? Samozrejme, myslíme hlavne ten prezentovaný na sociálnych médiách. Dokonalé úsmevy, pózy, postavy a kopa neúprimných, o to viac nadšenejších motivačných výrokov... možno Vás to už tiež omrzelo. Takže? Ako je to s úprimnosťou a kde hľadať tú správnu rovnováhu?

Ak ste to tento víkend nestihli, píšte si do svojho (cestovného) diára – toto sú naše tri tipy kam vyraziť na výlet na Slovensku i v blízkom okolí. Čo poviete, už ste tam boli?

Na záver ešte krátke zamyslenie Kataríny Mayer o prokrastinácii, zaslúženom odpočinku i zmysluplnom naberaní energie – samozrejme, bez výčitiek, veď umeniu odpočinku sa treba učiť pekne krok za krokom.

Redakcia

Tento článok pre vás pripravila naša redakcia. :) 

Ďalšie články od autorky Redakcia

Najlepšie jesenné aktivity: zahrejú i spália (kopu) kalórií
Trápi vás únava? Táto bomba je lepšia než energeťák!
Dokonalý jesenný recept na chudnutie: tento veru chutí!
Omladnite sexom: zaberá zaručene a je úplne zadarmo!
Trúfnete si život na „voľnej nohe“?
Nohy ako Kate Middleton? Vieme, ako to robí!
Najlepšie tipy ako zvýšiť libido- už ste ich skúsili?
Otestujte sa: 3 otázky a spoznáte či spolu vydržíte naveky

Ďalšie články na podobné témy

Týždeň s Nádherná.sk – toto čítanie vám nesmie utiecť
Nedeľné čítanie s Nádherná.sk
Je pre vás rozhodovanie problém? Vyriešte ho pomocou troch slov
Ovplyvňujú emócie to, čo kupujeme?
More šťastia: kvapka po kvapke
Ako sa zbaviť seba-pochybnosti
Spoznaj ďalšie Nádherné ženy, ako si ty!
Single ženy dnešnej doby

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.