Týždeň s Nádherná.sk – toto čítanie vám nesmie utiecť
7. 4. 2019 | Redakcia

Týždeň s Nádherná.sk – toto čítanie vám nesmie utiecť

Čo sme pre Vás pripravili na čítanie v uplynulom týždni? Už tradične pre Vás máme to najlepšie z posledných dní. A veru, je z čoho vyberať od najnovších topánkových jarných trendov až po božské orgazmy. Poďte sa s nami pozrieť!

Čo sme pre Vás pripravili na čítanie v uplynulom týždni? Už tradične pre Vás máme to najlepšie z posledných dní. A veru, je z čoho vyberať od najnovších topánkových jarných trendov až po božské orgazmy. Poďte sa s nami pozrieť!

Nestačí byť len krásna, chce to aj spraviť niečo pre zdravie. Nemusí to byť nič zložité, po pravde to bude aj chutné. Skúste zázraky, ktoré s vašim telom a postavou spravia dva malé klinčeky denne. Neveríte?

Ostaňme ešte pri kráse, ale z iného uhla. Každodenné používanie množstva produktov riadne zasahuje nielen našu peňaženku, ale hlavne životné prostredie. Čo takto vyskúšať staré dobré – a overené metódy holenia? Áno, hovoríme o tom, že by ste sa mali zbaviť svojich jednorazových žiletiek. Aj holením môžete spraviť čosi pozitívne pre našu planétu.

 thought-catalog-687690-unsplash_1554577303.jpg

A teraz z iného súdka. Ako je na tom vaše sebavedomie? Áno, priama otázka na telo. Je pre vás odozva Vášho okolia dôležitejšia než to, čo si o sebe myslíte? Dokáže vaše okolie zničiť váš dobrý pocit zo seba samej či vašich úspechov alebo rozhodnutí? Ako ste na to a čo s tým, pýtame sa tu. 

Chcete sa spoznať o trochu viac? Ak ste si už aspoň raz v časopise či na internete robili nejaký test osobnosti, radi Vám prezradíme skrytú motiváciu za týmito obľúbenými „testovačkami“. Psychológia si totiž posvietila aj na súčasný trend online testov a našu potrebu kliknúť si aspoň raz na stránky, ktoré o nás prezradia hlboko ukryté tajomstvá.

A to najlepšie na záver. Dva body, ktorým by ste vo svojom tele mali venovať mimoriadnu pozornosť. S partnerom i bez neho. Áno, tento raz ideme omnoho hlbšie než len po bod G. Objavte spolu s nami orgazmické hĺbky vašich najintímnejších miest. Viac sa dozviete tu.

Ilustračné fotografie: unsplash.com

Redakcia

Tento článok pre vás pripravila naša redakcia. :) 

Ďalšie články od autorky Redakcia

Trúfnete si život na „voľnej nohe“?
Nohy ako Kate Middleton? Vieme, ako to robí!
Najlepšie tipy ako zvýšiť libido- už ste ich skúsili?
Otestujte sa: 3 otázky a spoznáte či spolu vydržíte naveky
Navštívili sme ženský kruh: ako sa nám páčilo?
Čo vám hovorí vagína: jej odkaz vás prekvapí!
Stres v práci: veda radí jogu
Aj toto je nevera?! Áno, má novú podobu

Ďalšie články na podobné témy

Nedeľné čítanie s Nádherná.sk
Toto si nenechajte utiecť! Čítajte cez víkend s nami
Je pre vás rozhodovanie problém? Vyriešte ho pomocou troch slov
Ovplyvňujú emócie to, čo kupujeme?
More šťastia: kvapka po kvapke
Ako sa zbaviť seba-pochybnosti
Spoznaj ďalšie Nádherné ženy, ako si ty!
Single ženy dnešnej doby

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.