Týždeň s Nádherná.sk – toto čítanie vám nesmie utiecť
7. 4. 2019 | Redakcia

Týždeň s Nádherná.sk – toto čítanie vám nesmie utiecť

Čo sme pre Vás pripravili na čítanie v uplynulom týždni? Už tradične pre Vás máme to najlepšie z posledných dní. A veru, je z čoho vyberať od najnovších topánkových jarných trendov až po božské orgazmy. Poďte sa s nami pozrieť!

Čo sme pre Vás pripravili na čítanie v uplynulom týždni? Už tradične pre Vás máme to najlepšie z posledných dní. A veru, je z čoho vyberať od najnovších topánkových jarných trendov až po božské orgazmy. Poďte sa s nami pozrieť!

Nestačí byť len krásna, chce to aj spraviť niečo pre zdravie. Nemusí to byť nič zložité, po pravde to bude aj chutné. Skúste zázraky, ktoré s vašim telom a postavou spravia dva malé klinčeky denne. Neveríte?

Ostaňme ešte pri kráse, ale z iného uhla. Každodenné používanie množstva produktov riadne zasahuje nielen našu peňaženku, ale hlavne životné prostredie. Čo takto vyskúšať staré dobré – a overené metódy holenia? Áno, hovoríme o tom, že by ste sa mali zbaviť svojich jednorazových žiletiek. Aj holením môžete spraviť čosi pozitívne pre našu planétu.

 thought-catalog-687690-unsplash_1554577303.jpg

A teraz z iného súdka. Ako je na tom vaše sebavedomie? Áno, priama otázka na telo. Je pre vás odozva Vášho okolia dôležitejšia než to, čo si o sebe myslíte? Dokáže vaše okolie zničiť váš dobrý pocit zo seba samej či vašich úspechov alebo rozhodnutí? Ako ste na to a čo s tým, pýtame sa tu. 

Chcete sa spoznať o trochu viac? Ak ste si už aspoň raz v časopise či na internete robili nejaký test osobnosti, radi Vám prezradíme skrytú motiváciu za týmito obľúbenými „testovačkami“. Psychológia si totiž posvietila aj na súčasný trend online testov a našu potrebu kliknúť si aspoň raz na stránky, ktoré o nás prezradia hlboko ukryté tajomstvá.

A to najlepšie na záver. Dva body, ktorým by ste vo svojom tele mali venovať mimoriadnu pozornosť. S partnerom i bez neho. Áno, tento raz ideme omnoho hlbšie než len po bod G. Objavte spolu s nami orgazmické hĺbky vašich najintímnejších miest. Viac sa dozviete tu.

Ilustračné fotografie: unsplash.com

Redakcia

Tento článok pre vás pripravila naša redakcia. :) 

Ďalšie články od autorky Redakcia

Nestihli ste narodeniny? A viete už ako oslávite Deň detí?
Ekologický trik do domácnosti: tieto veci robíte doma nesprávne!
SERIÁL: Štíhla do leta: Ako schudnúť 10 kilo? Pomôžu smoothie?
Sexi piatok: deň ideálny na poriadne horúci flirt
SERIÁL: Štíhla do leta: Ako schudnúť 10 kilo? Čo vlastne jesť?
Rúško: štýlový módny doplnok alebo desivý trend?
SERIÁL: Štíhla do leta: Ako schudnúť 10 kilo? Poznáme recept i najväčšie nástrahy!
Máj mesiac lásky: čo ak nie ste na „zamilovanej vlne“?

Ďalšie články na podobné témy

Nedeľné čítanie s Nádherná.sk
Toto si nenechajte utiecť! Čítajte cez víkend s nami
Je pre vás rozhodovanie problém? Vyriešte ho pomocou troch slov
Ovplyvňujú emócie to, čo kupujeme?
More šťastia: kvapka po kvapke
Ako sa zbaviť seba-pochybnosti
Darček, ktorý je zadarmo a dostanete ho už dnes! Čítajte ďalej...
Spoznaj ďalšie Nádherné ženy, ako si ty!

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.