Uľahčite partnerovi výber zásnubného prsteňa
5. 5. 2021 | PR Servis

Uľahčite partnerovi výber zásnubného prsteňa

Zásnuby sú v živote ženy veľmi významným životným miľníkom. Už mnohé ženy si tento akt predstavovali v mladosti a dúfali, že ich partner požiada naozaj originálnym spôsobom. To, ako požiada muž o ruku, nie je až také dôležité a to si mnohé ženy uvedomujú. Nie každý muž má totiž dar slova a vie partnerke pripraviť originálne prekvapenie a následne originálnu žiadosť o ruku. Aby ste však partnerovi uľahčili samotné prípravy zásnub, odporúčame vám zamerať sa predovšetkým na zásnubný prsteň. Uľahčite partnerovi výber zásnubného prsteňa.

Aké šperky nosíte?

Ak viete, že má partner problém s výberom šperkov a tým aj výberom zásnubného prsteňa, ukážte mu aké šperky nosíte. Ak bude vedieť aké šperky nosíte, aký kov a štýl šperkov preferujete, bude sa mu jednoduchšie vyberať zásnubný prsteň. Ak napríklad nosíte luxusnejšie diamantové prstene, partnerovi bude jasné, že obľubujete práve šperky s diamantmi a zásnubný prsteň má hľadať medzi prsteňmi s diamantmi.

Materiál je veľmi dôležitý

Ak chcete partnerovi uľahčiť výber zásnubného prsteňa, je dôležité ukázať mu, aký materiál šperkov (kov) preferujete a nosíte. Zásnubný prsteň totiž musí ladiť k ostatným prsteňom, ale aj k ostatným šperkom. Ak by ste chceli zásnubné prstene s diamantom, musíte partnerovi naznačiť, aký kov má vyberať. Rozdiel je už pri samotnom zlate. Kým kedysi sa preferovalo žlté zlato, dnes je uprednostňované skôr biele zlato, či napríklad ružové zlato.

Nájsť krásny zásnubný prsteň môže byť pre muža náročné. Ak ale bude vedieť, aké šperky nosíte, aký materiál (kov) preferujete, jednoduchšie sa mu bude zásnubný prsteň vyberať. Samozrejmosťou je aj veľkosť prsteňa. Akékoľvek výrazné úpravy sú totiž zásahy do kovu, preto je potrebné, aby partner vedel, akú veľkosť prsteňa nosíte. Môžete ísť niekedy spolu do nejakého klenotníctva, kde vám veľkosť prsteňa ľahko zmerajú.

Zdroj obrázka: Autor:G-Stock Studio  / Shutterstock.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Ako na starostlivosť o pleť na jeseň?
Naozaj ženy nevedia grilovať alebo sa len muži predvádzajú?
Ako zapôsobiť: Prvé rande pod holým nebom
Dámske čižmy- symbol topánkovej jesene
Jesenné trendy kabeliek v roku 2023
Bielenie zubov: Urob si sám alebo navštíviť odborníka?
Outfity na pláž: čo si obliecť a ako zažiariť
Spirulina a jej efektívne účinky na organizmus

Ďalšie články na podobné témy

Svieže jarné tipy
Svadobné obrúčky - trendy 2021
Ste pozvaná na svadbu? Poradíme vám, čo všetko si zabezpečiť a na čo nezabudnúť
Zaujímavosti zo sveta amuletov pre zdravie – vyberte si ten svoj
Septembrová svadba - farebné trendy
Ako si ženy predstavujú dokonalé zásnuby?
Viete ako si zariadiť domácnosť s pomocou jednoduchých feng suei zásad?
Ako pripraviť nezabudnuteľnú rozlúčku so slobodou pre svoju najlepšiu kamarátku?