Urob si sama: Slávnostná háčkovaná kabelka
10. 9. 2016 | Bohumila, Lucie

Urob si sama: Slávnostná háčkovaná kabelka

Ako recyklovať staršiu bižutériu a zároveň vyrobiť niečo nové, krásne a užitočné? To bola výzva, ktorú sa bravúrne podarilo pokoriť Lucii Duchkovej. Lucie sa  venuje handmade tvorbe pod značkou "Lucie - Pozdrav z Karpat" a vytvorila pre vašu inšpiráciu exkluzívne pre Nádhernú  2 rozkošné slávnostné kabelky. Tieto kabelky sa hodia ako doplnok na jesennú svadbu napríklad vo vidieckom alebo boho štýle, ktorý je teraz veľmi aktuálny. 

Hnedá kabelka okrúhľeho tvaru je uháčkovaná z dvoch kruhov, prednú časť zdobí plastická ruža a pať listov, zadná béžová časť je jednoduchá a tvoria ju iba krátke a dlhé stĺpiky. Kabelka je ozdobená krémovými perličkami z recyklovaného náhrdeľníka a tiež náuničkami s drobnými krištálikmi. Jedna zdobí stred ruže a druhá slúži ako nápadité zapínanie kabelky.  Kabelka v krémovej farbe je uháčkovaná z dlhých stĺpikov v štýle kabelky pompadúrky originálne kombinovanej s uškami. Kabelka je ozdobená trblietkami vyrobenými z ozdobnej náušnice a mašľou zdobenou perličkami. Mašlička pôvodne slúžila ako sponka.  Neutrálne zemité tóny priadze vytvárajú priestor pre široké využitie kabeliek. 

kabelka-jak-nosit_1478453291.jpg

Foto: Bohumila, Koláž: Polyvore.com

Fotogaléria k článku

Ďalšie články na podobné témy

Ako svojpomocne nafotiť (nielen) handmade produkty do e-shopu
Osvedčené tipy na darčeky pre najbližších
Letná kreativita pre malých aj veľkých
Pozvanie na letné tvorenie, kurzy pre malých aj veľkých
Opäť je tu sieťovka!
Bábiky ako živé - fenomén Reborn
Farby Veľkej noci
Vianočné nákupy na poslednú chvíľu. Ako na to?

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.