V čom zaujať na jeseň?
15. 10. 2017 | Naďa

V čom zaujať na jeseň?

Chcete vedieť, čo je túto jeseň IN, aby ste sa dobre obliekli? Určite si prečítajte náš článok, v ktorom vám poradíme, ktoré kúsky by ste si mali určite zakúpiť, a ktoré radšej nechať v obchode alebo v šatníku, zahrabané hlboko pod ostatnými vecami.

Pastelové farby

Nechce sa vám veriť? Tak by ste mali, pretože pastelové farby sa túto jeseň budú najviac odrážať na kabátoch a kožených bundách. Tie nebudú len čierne alebo hnedé. Vďaka pastelovým farbám tak bude každá žena vyzerať perfektne, zaujímavo a bude vytŕčať z davu! Najlepšie pastelové farby jesene sú farby roka 2016 – modrá a ružová.

Metalické odtiene

Ste proti metalickým odtieňom, pretože sa vám zdá, že sú moc gýčové? No, svoj názor by ste mali zmeniť, pretože kto nebude mať na jeseň jeden metalický kúsok, akoby ani neexistoval. V strieborných a zlatých odtieňoch však nenájdete len topánky, ako to bolo počas leta, ale aj sukne, mikiny, tričká, svetre či dokonca čapice. Stavte aj vy aspoň na jeden kúsok, ktorý vám z klasického, nudného outfitu spraví niečo viac!

 gr_1508054311.jpg

Na obrázku boli použité produkty:

https://www.zoot.sk/polozka/350016/bezova-metalicka-plisovana-sukna-vero-moda-sia

https://www.zoot.sk/polozka/314117/siva-kozena-bunda-selected-femme-marlen

https://www.zoot.sk/polozka/252007/modra-riflova-kosela-s-dlhym-rukavom-vila-bista

Rifľovina

Máte radi svoje rifle, ktoré nosíte neustále? Môžete si vydýchnuť, pretože si ich budete môcť obliekať aj počas celej jesene. Tá sa totižto orientuje na krásne denimové kúsky, ako sú napríklad košele, nohavice či dokonca aj tričká! Buďte IN a stavte na nesmrteľnú rifľovinu.

Koža

Koža bude na všetkom! Okrem kožených búnd, ktoré sú nesmrteľné a vždy budú v móde, sú tu aj iné kúsky, ktoré by ste si mohli kúpiť. Medzi ne sa rátajú napríklad aj kožené sukne, ktoré vyzerajú veľmi žensky, zaujímavo a sú úplne iné, ako doteraz. Najlepší strih pri týchto sukniach je do písmena A.

Nohavice s vysokým pásom

Vysoký pás sa pred niekoľkými rokmi vrátil z minulosti a všetci odrazu zabudli na ten nízky, ktorý bol dovtedy považovaný za ten najlepší. Ženy odrazu zistili, že nohavice s vysokým pásom sú omnoho lepšie ako tie klasické a bolo to. Ani počas jesene ich nemusíte dávať do šatníkov, jednoducho ich noste! Určite sa vám zídu k tým najlepším outfitom, ktoré vytvoríte. 

Ilustračné foto: Zoot.sk, Pixabay.com

Ďalšie články od autora Naďa

Ako nosiť maxi šaty?
Ako by mala vyzerať top asistentka?
Topánky do nepohody
Pančuchy a ponožky
Farby lístia v móde
Festivalová pohodička
Čarovné Toskánsko
Letná svadba

Ďalšie články na podobné témy

Bosonožky
Pin-up diva na pláži
Čarovné Toskánsko
Farby lístia v móde
Pančuchy a ponožky
V móde túto jeseň vládne červená!
Ako by mala vyzerať top asistentka?
Topánky do nepohody