Valentínsky špeciál: Ako prekvapiť tých, ktorí nemajú radi prekvapenia?
5. 2. 2019 | Paťka

Valentínsky špeciál: Ako prekvapiť tých, ktorí nemajú radi prekvapenia?

Jedna veľká múdrosť na začiatok. VŠETCI máme radi prekvapenia. Aj keď niektorí hovoria, že nie. Každý jeden z nás čaká na to, kedy ho milo prekvapíme. Aj keby len úplnou drobnosťou.

Lásku a vzájomnú náklonnosť by sme si mali prejavovať stále a nielen počas Valentína. Avšak ak to niekto nerobí vôbec, oceníme snahu aspoň v tento deň. Každého poteší čokoláda, pozvanie do reštaurácie, romantická prechádzka, kytica alebo len milé slovko. Tie milé prekvapenia, ktoré možno už ani druhý človek neočakáva.

Valentín by nemali oslavovať len zaľúbení. Spomeňme si aj na tých, ktorých máme radi. Skúsme im povedať, ako dnes pekne vyzerajú, ako ich máme radi, rozdeľme sa s nimi o čokoládu, aby sme nepribrali schudnuté kilá.

Prekvapenia nemusia byť úplne okaté. Stačí aj príjemná masáž s pomocou masážnych olejčekov. Ak neviete žiadnu techniku, pozrite si rôzne videá a môžete to hneď v ten večer vyskúšať. Uvarte dobrú večeru, pustite príjemnú hudbu a šup do masírovania. Takéto malé prekvapenie v podobe pôvabných dotykov v sprievode vône masážnych olejov poteší každého z nás.

photo-1492552181161-62217fc3076d_1549291318.jpg

Ak sa nechcete púšťať do masáže, overená klasika v podaní zmyselného spodného prádla zaručene poteší partnerove očká. Nevraviac o tom, že v takomto spodnom prádle naberiete aj viac sebavedomia. My, ženy, občas zabúdame na to, že máme byť ženské. Pri všetkých povinnostiach je to úplne normálne a nikto vám to nevytýka. Ale spomeňte si na to, kedy naposledy ste mali s partnerom príjemný večer? Skúste jednu z týchto možností a určite bude táto noc patriť medzi vaše najobľúbenejšie. Ukážte vašu ženskosť v plnej kráse.

 desktop5_1549290799.jpg

Súprava priesvitnej čipkovanej košieľky a táng v čiernej farbe

Čierne čipkované body

Súprava táng a podprsenky v červenej farbe

Ak by ste však chceli na Valentína darovať darček, ktorý prekvapí a zároveň bude aj užitočný, skúste sonickú zubnú kefku. Nie je to síce typický darček, ktorý by sa hodil na Valentína, ale sonická zubná kefka v rozdielnych farbách zabezpečí zdravý chrup vášho miláčika. A zabezpečí aj to, že vďaka rozdielnym farbám si už nepomýli svoju zubnú kefku s tou vašou. Ak ste si doteraz mysleli, že sa tak nestalo, stalo sa. Muži si minimálne raz za život pomýlia zubnú kefku s kefkou svojej partnerky. Tento darček je síce drahší, ale o to účinnejší.

A čo tie, ktoré sú single?

Nezadané ženy majú takisto právo oslavovať tento sviatok. Ak máte kamarátky, ktoré sú takisto nezadané, urobte si dobrý večer, ktorý si niečim ozvláštnite. Zaobstarajte si napríklad sadu na fondue. Zapnite si Denník Bridget Jonesovej alebo seriál Sex v meste, roztopte čokoládu, pripravte čerstvé ovocie a jednoducho si užite tento deň. Oblečte si príjemné oblečenie, otvorte fľašu vína a vychutnávajte si ovocie namočené v horúcej čokoláde. Ak nie ste na sladké, roztopte syr a pripravte opečené pečivo. Táto chuť vás určite prekvapí a kto vie. Možno váš budúci bude pôvodom Francúz a ocení vašu pripravenosť.

Ilustračné foto: zoot.sk, unsplash.com

Paťka

Milujem posúvanie sa vpred v každej oblasti života. Nenávidím nudu a nedokážem obsedieť na jednom mieste. Život nie je o tom, aby sme ostali zaseknuto stáť v našej komfortnej zóne a neskúšali nové veci, nechodili na nové miesta a nespoznávali sa s novými ľudmi. 

Ďalšie články od autorky Paťka

S týmto okolo vás komáre ani len nepreletia
Vďaka týmto 5 veciam na inú ani len nepomyslí!
8 zaujímavých faktov o menštruácii
Kúpeľ z domácich čajových sáčkov bude vašim najlepším priateľom
Nechajte deti robiť chyby
Ako som schudla 10 kg?
Kokosový vs. olivový olej. Ktorý je lepší?
Ktoré mydlo je najlepšie na intímnu hygienu?

Ďalšie články na podobné témy

Takéto prekvapenie by chcel Váš partner častejšie než len na Valentína
Valentín s krásnymi nechtami!
Chorvátsko trochu inak - Slavónia na jeseň
Chcete cestovať? Ponúkame vám 10 tipov od skúseného cestovateľa
Neuveriteľný vianočný outfit. Dokážete si ho vyčarovať i vy!
Ikonická IVY PARK exkluzívne na ZOOT.sk!
Vianoce v Španielsku
Sama na Vianoce - ako prežiť sviatky pokoja aj keď ste sama

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.