Vďaka tomuto si vás okamžite zapamätá
13. 2. 2020 | Paťka

Vďaka tomuto si vás okamžite zapamätá

Nový rok, nové ja, noví ľudia. Pozná to každá jedna z nás. Prvé rande je situácia kedy sa snažíte vyzerať čo najlepšie, správať sa čo najdokonalejšie, ale zároveň aspoň trochu prirodzene. Viete. Nech ho na ďalšom rande hneď neodstrašíte. Pred prvým rande kladieme veľký dôraz na výber oblečenia, make-upu, parfumu. Čo si máme obliecť, keď už nemáme žiadne nápady?

Najmä počas fázy spoznávania sa snažíme vyzerať dobre pred našimi partnermi. Žena by mala byť vždy pekne upravená a nie ,,preplácaná". Akonáhle sme už všetky naše tajné šatníkové zbrane ukázali, je čas na nákup niečoho nového. Predstavte si, že prídete na prvú romantickú večeru v týchto šatách. 

 ruzove-saty_1581197941.jpg

Vášho potenciálneho partnera ohúrite už len tým, že ku nemu pristúpite ladnou chôdzou vo vysokých lodičkách odetá do jemne ružovučkých šiat. Aj keď nemáte zrovna blond vlasy, veľké oči a široký úsmev, ružové šaty z vás urobia na prvý pohľad neodolateľné stvorenie, ktoré bude chcieť spoznať každý muž. Jemná ružová farba zaručí, že budete pôsobiť ako žieňa, ktoré potrebuje ochrániť. A na prvom rande predsa nechceme vyzerať ako nenásytné šelmy.

Vlasy sú koruna krásy. Čo s nimi?

Ak máte dlhé vlasy, kľudne si ich nechajte rozpustené. Nechajte ich dotýkať sa vašich ramien. ALEBO. Zopnite si vlasy do padavého drdolu. Vďaka tomuto videu ho budete mať hotový za pár minút! Potrebujete len suchý šampón, lak na vlasy, pinetky a dve gumičky. 

than-j-castellon-be8amxavyp8-unsplash_1581197939.jpg

Poslednou vecou, ktorú potrebujete, je dobrá nálada a úsmev. Nesmiete zabudnúť na to, že úsmev a dobrá nálada vám garantujú, že si vás muž zapamätá. Pripravte si vtipné príhody, zážitky z cestovania alebo hocičo iné, na čom sa dá zasmiať. Úsmevom rozhodne nešetrite! Všetky dobre vieme, že keď sa bavíme, vyplavujú sa z nášho tela endorfíny, hormóny šťastia, ktoré dokonca spôsobia ešte lepší vzhľad!

Ak už idete na prvé alebo hocikoľké rande, nezabúdajte byť sama sebou. Žiadne šaty ani doplnky nezakryjú to, čo sa nachádza vo vašom vnútri. 

Ilustračné fotografie: unsplash.com, šaty – zoot.sk

Paťka

Milujem posúvanie sa vpred v každej oblasti života. Nenávidím nudu a nedokážem obsedieť na jednom mieste. Život nie je o tom, aby sme ostali zaseknuto stáť v našej komfortnej zóne a neskúšali nové veci, nechodili na nové miesta a nespoznávali sa s novými ľudmi. 

Ďalšie články od autorky Paťka

Žena, ktorá sa o seba pravidelne stará, je šťastnejšia
Ako si Olívia lásku hľadala
Domáce pleťové masky pre žiarivú pleť
Akonáhle toto raz použijete, penu na holenie už do rúk nechytíte
Vďaka týmto 5 veciam na inú ani len nepomyslí!
Domáce nátierky, ktorých sa nebudete vedieť dojesť
Chcete mať postavu ako modelky? Touto stravou ju dosiahnete
Prestaňme sa vyhovárať a začnime žiť

Ďalšie články na podobné témy

3 účinné cvičenia na podporu duševného rastu
Strach je iba choroba, ktorá sa dá vyliečiť
Je pre vás rozhodovanie problém? Vyriešte ho pomocou troch slov
Ak Vám nefungujú afirmácie, tak jednoducho skúste aformovať
Prijímate sa v komunikácii aj so svojimi negatívnymi pocitmi, či ich iba ticho tolerujete?
Ayahuasca – magická rastlina a súčasť záhadných šamanských rituálov
Doprajte si kvalitný spánok a zapamätáte si viac!
Ako docieliť aby naša pokožka bola v lete čo najdlhšie hladká?

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.