Vďaka týmto 5 veciam na inú ani len nepomyslí!
30. 6. 2020 | Paťka

Vďaka týmto 5 veciam na inú ani len nepomyslí!

Nalejme si čistého vínka. Muži sú tvory, ktoré vo väčšine času myslia na sex. Ak máte pocit, že sa z vašej postele vytráca vášeň, po prečítaní týchto piatich bodov si určite vyberiete jednu, ktorá strácajúcu sa vášeň priženie naspäť. A to veľmi rýchlo. Pretože ak muži nedostávajú dostatočnú pozornosť doma, hľadajú ju inde. 

Prestaňte si myslieť, že ten váš by to nespravil. Že on vás ľúbi, máte rodinu, krásny spoločný byt. Čudovali by ste sa, koľkokrát možno myslel na inú. Je to úplne prirodzená vec. Ak máte niečoho dosť, snažíte sa myslieť na niečo iné, nové. Možno aj vy ste pri sexe mysleli na iného muža.

Týchto 5 vecí vám zaručí, že na inú ani len nepomyslí! Aké to sú? Poďme na to.

Sebadôvera

Pre mužov nie je nič viac sexy ako sebavedomá žena. Žena, ktorá vie čo chce, urobí to (sa), nehanbí sa a vie sa dotýkať samej seba! Skúste to. Je to predsa váš partner a nemusíte sa ničoho báť ani sa hanbiť. Skúste sa letmo dotýkať svojho tela. Ak si myslíte, že to nedokážete, pustite si príjemnú hudbu a pôjde to samo. Nemusia to byť žiadne pornografické scény. Stačia jemné dotyky a uvidíte, ako sa ku tomu postaví.

Sexy spodné prádlo

Pri sexy spodnom prádle môžete urobiť zásadnú chybu. Ukážete sa mu v takomto spodnom prádle iba ak má nejaký sviatok. A to nikoho nebaví. Je to predvídateľné a predsa ako sa hovorí, každý deň je dôvodom na oslavu. Kúpte si nové spodné prádlo, ktoré mu ukážete rovno na sebe po sprche. Len tak v hocktorý deň. O zaujímavú noc máte okamžite postarané.  

Masáž

Masáž zaberá na všetkých a nemusíte byť masérkou. Stačí ak mu budete chvíľku masírovať tvár, ramená, chrbát, zadok. Pozrite si rôzne masážne videá aby ste získali pár zručností a môžete začať rovno dnes.

Erotické pomôcky

Každý muž túži po tom, aby sa mohol so svojou partnerkou hrať aj s niečím iným. Skúste napríklad venušine guličky, vibrátor alebo aj obyčajné putá (nezabudnite na kľúč) dokážu urobiť z rutinného sexu úplne iný zážitok.

charles-wsk3dxgjphc-unsplash_1561447108.jpg

Orálny sex

Orálny sex je pre mužov takou čerešničkou na torte. A obzvlášť, ak ste to nikdy predtým nerobili. Nemáte sa čoho obávať. Doprajte si ľahkú večeru obohatenú o ananás alebo iné druhy ovocia, čo oceníte neskôr, dajte si spoločnú sprchu a hor sa do toho! Nemusíte mať ani žiadnu prax. Jeho slasť bude vaším vodcom a prirodzene budete vedieť, čo robiť. Nemusíte viesť orálny sex do úplného konca. Stačí aj chvíľka.

Ak sa rozhodnete jednu z týchto vecí vyskúšať, nezabúdajte stále na váš komfort. Vo všetkom sa musíte cítiť príjemne. Inak to váš partner vycíti a takisto sa nebude cítiť príjemne.

Ilustračné fotografie: unsplash.com

Paťka

Milujem posúvanie sa vpred v každej oblasti života. Nenávidím nudu a nedokážem obsedieť na jednom mieste. Život nie je o tom, aby sme ostali zaseknuto stáť v našej komfortnej zóne a neskúšali nové veci, nechodili na nové miesta a nespoznávali sa s novými ľudmi. 

Ďalšie články od autora Paťka

Ako si pri zariaďovaní vytvoriť štýlový a praktický domov
Žena, ktorá sa o seba pravidelne stará, je šťastnejšia
Ako si Olívia lásku hľadala
Domáce pleťové masky pre žiarivú pleť
Akonáhle toto raz použijete, penu na holenie už do rúk nechytíte
Domáce nátierky, ktorých sa nebudete vedieť dojesť
Chcete mať postavu ako modelky? Touto stravou ju dosiahnete
Prestaňme sa vyhovárať a začnime žiť

Ďalšie články na podobné témy

Objavili ste už CELÝ svoj klitoris? Veda ho preskúmala len nedávno!
Poznáte svoje dva orgazmické body?
Na rovinu: ako si zlepšiť sexuálny život?
Najlepšie tipy ako zvýšiť libido- už ste ich skúsili?
Oživte si intímny vzťah s partnerom! Ako na to?
5 darčekov, ktorými potešíte seba i partnera
Nájdi samú seba a uži si svoje telo!
Keď to v posteli nefunguje: viete kam treba partnera poslať?