Vdýchnite oblečeniu nový život
21. 7. 2020 | PR Servis

Vdýchnite oblečeniu nový život

Ekologická tematika vyznieva čoraz hlasnejšie a potreba šetrnosti sa na nás valí z každého rohu. Šetrnejšie materiály, eko bývanie a nutnosť recyklácie sú častým predmetom aktuálnych existenčných otázok, na ktoré upozorňuje celý svet. Prispieť k zmierneniu dopadu na našu planétu môžete však aj vy a navyše tým aj niečo ušetríte. Všetko je to len o uhle pohľadu.

 Na prvý dojem nepoužiteľné a prakticky nenositeľné kúsky oblečenia. Vidieť veci však môžete aj z inej perspektívy a vdýchnuť novú podobu a využitie aj týmto odevom. Možno sa vám zdá, že roky nenosená sukňa či fádne fľakaté tričko nemajú už viac úžitok, šikovným majstrovaním hravo dokážete opak. Otvorte šatník a pustite sa do vylepšení. Uvidíte, že tam nájdete kúsky, čo budú znovu použiteľné.

Doprajte šatníku upgrade

Sortiment produktov, s ktorými môžete oživiť akýkoľvek kus oblečenia. Presne to vám ponúka online galantéria a navyše úplne zjednodušuje výber tým, že nemusíte nikam chodiť a všetko potrebné dokážete objednať a doručiť až priamo k vlastným dverám. Či už to budú žakárové stuhy, retiazky, cvoky alebo večne trendová krajka, máte neobmedzený počet možností. Nebojte sa aj strihania, z fádnych nohavíc môžu vzniknúť štýlové šortky, kým z trička zase trendové tielko. Zvyšné kúsky, ktoré vám zostali, môžete taktiež využiť.

Praktické riešenie v podobe iného využitia

Pokiaľ si neviete s vaším tričkom dať rady a musíte sa s ním rozlúčiť, nezbavujte sa ho. Viac si ho síce neoblečiete, no aj tejto podobe môžete nájsť nový účel. Praktická utierka, funkčná textília v domácnosti či pomocník pri domácich prácach. Šetrnosť je nielen o hľadaní ekologickejších variantov, ale aj o opätovnom použití a recyklácii. Triediť tak môžete aj oblečenie a recyklovať tieto kúsky. Tými taktiež aj ušetríte, nič vás totiž nestoja.

Máte ucelenú predstavu o tom, čo s konkrétnym kusom oblečenia urobíte? Nezúfajte, pokiaľ ste potrebné ozdoby nenašli v štandardných obchodoch. E-shop Bubulakovo vám spríjemní kreatívne chvíle svojou bohatou ponukou ozdôb a krajčírskych doplnkov. Skrášliť si odev môžete aj sami, stačí vám k tomu pár ozdôb. Uvidíte, ako veľmi to uvítajú tí najmenší. S istotou možno povedať, že to chytí aj vás a s radosťou si niečo vo svojom šatníku vylepšíte. Nezabúdajte, pri starých kúskoch to končiť nemusí a zmajstrovať si môžete aj niečo vlastné. Dnes je na výslní napríklad technika patchwork, všetko potrebné k nej tu taktiež nájdete. 

Zdroj obrázka: Bubulakovo.sk

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Na vaše PZP sa nemusíte spoliehať len pri dopravnej nehode
Príjemne sa posaďte a vychutnajte si svoj obľúbený nápoj
Jarné štylizácie s členkovými čižmami
Nakupujte obalové zásoby jednoduchšie s All In Packaging
Obujte si magnet na šťastie - ČERVENÁ OBUV podľa čínskej novoročnej tradície priťahuje prosperitu a blaho
Známy neuropatológ Koukolík priblíži rozdiely medzi pohlaviami
Ako zregenerovať v tomto pochmúrnom počasí?
Máte dostatok voľného času počas zimných večerov a neviete, ako ho tráviť? Máme pre vás zaujímavé tipy!

Ďalšie články na podobné témy

Všetky farby dúhy
Tipy na outfit na firemný vianočný večierok
Ako by mala vyzerať top asistentka?
Minimalizmom a kapsulovým šatníkom sa začína riadiť čoraz viac žien
Šaty s dlhým rukávom – ako ich zladiť s postavou a príležitosťou?
Nebojte sa priznať farbu! - ako na kreatívny účes?
Módne tipy pre našich malých školákov
Ako nosiť pončo?

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.