Vdýchnite oblečeniu nový život
21. 7. 2020 | PR Servis

Vdýchnite oblečeniu nový život

Ekologická tematika vyznieva čoraz hlasnejšie a potreba šetrnosti sa na nás valí z každého rohu. Šetrnejšie materiály, eko bývanie a nutnosť recyklácie sú častým predmetom aktuálnych existenčných otázok, na ktoré upozorňuje celý svet. Prispieť k zmierneniu dopadu na našu planétu môžete však aj vy a navyše tým aj niečo ušetríte. Všetko je to len o uhle pohľadu.

 Na prvý dojem nepoužiteľné a prakticky nenositeľné kúsky oblečenia. Vidieť veci však môžete aj z inej perspektívy a vdýchnuť novú podobu a využitie aj týmto odevom. Možno sa vám zdá, že roky nenosená sukňa či fádne fľakaté tričko nemajú už viac úžitok, šikovným majstrovaním hravo dokážete opak. Otvorte šatník a pustite sa do vylepšení. Uvidíte, že tam nájdete kúsky, čo budú znovu použiteľné.

Doprajte šatníku upgrade

Sortiment produktov, s ktorými môžete oživiť akýkoľvek kus oblečenia. Presne to vám ponúka online galantéria a navyše úplne zjednodušuje výber tým, že nemusíte nikam chodiť a všetko potrebné dokážete objednať a doručiť až priamo k vlastným dverám. Či už to budú žakárové stuhy, retiazky, cvoky alebo večne trendová krajka, máte neobmedzený počet možností. Nebojte sa aj strihania, z fádnych nohavíc môžu vzniknúť štýlové šortky, kým z trička zase trendové tielko. Zvyšné kúsky, ktoré vám zostali, môžete taktiež využiť.

Praktické riešenie v podobe iného využitia

Pokiaľ si neviete s vaším tričkom dať rady a musíte sa s ním rozlúčiť, nezbavujte sa ho. Viac si ho síce neoblečiete, no aj tejto podobe môžete nájsť nový účel. Praktická utierka, funkčná textília v domácnosti či pomocník pri domácich prácach. Šetrnosť je nielen o hľadaní ekologickejších variantov, ale aj o opätovnom použití a recyklácii. Triediť tak môžete aj oblečenie a recyklovať tieto kúsky. Tými taktiež aj ušetríte, nič vás totiž nestoja.

Máte ucelenú predstavu o tom, čo s konkrétnym kusom oblečenia urobíte? Nezúfajte, pokiaľ ste potrebné ozdoby nenašli v štandardných obchodoch. E-shop Bubulakovo vám spríjemní kreatívne chvíle svojou bohatou ponukou ozdôb a krajčírskych doplnkov. Skrášliť si odev môžete aj sami, stačí vám k tomu pár ozdôb. Uvidíte, ako veľmi to uvítajú tí najmenší. S istotou možno povedať, že to chytí aj vás a s radosťou si niečo vo svojom šatníku vylepšíte. Nezabúdajte, pri starých kúskoch to končiť nemusí a zmajstrovať si môžete aj niečo vlastné. Dnes je na výslní napríklad technika patchwork, všetko potrebné k nej tu taktiež nájdete. 

Zdroj obrázka: Bubulakovo.sk

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Vyberáme drevené regály do špajze, pracovne, obývačky, ale aj do skladu
Trendy sandále leta 2020, ktoré rozhodne musíte mať
Zvodne ženská počas celého leta: štýlové kúsky do vášho šatníka
Doprajte svojej pleti aj vlasom mladosť a sviežosť
Dámske kabelky – bez nich ani krok
Blíži sa čas letných románikov, prežite ich naplno
Kvalitnú drogériu v kúpeľni ocení každý! Nemusíte kvôli nej cestovať ďaleko
Veľký prehľad legín: ktoré sa hodia najviac vám?

Ďalšie články na podobné témy

Všetky farby dúhy
Tipy na outfit na firemný vianočný večierok
Ako by mala vyzerať top asistentka?
Minimalizmom a kapsulovým šatníkom sa začína riadiť čoraz viac žien
Nebojte sa priznať farbu! - ako na kreatívny účes?
Módne tipy pre našich malých školákov
Ako nosiť pončo?
Módna prehliadka značky Jenny Jeshko - Model of Tomorrow gala event

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.